Ešte nevlastníte Visa kartu? Napravte to

Visa kartu vám dokáže poskytnúť každá jedna banka na Slovensku. O tom, že by ste ju mali vlastniť vás môže presvedčiť viacero nezanedbateľných výhod, akými Visa karty disponujú.

Základné trio výhod Visa kariet predstavuje ich spoľahlivosť, pohodlnosť a predovšetkým fakt, že Visa karty sú prijímané všade vo svete na miestach označených logom VISA.

Ako takú kartu vlastne získate?

Stačí, ak navštívite banku, v ktorej máte založený účet a požiadate o Visa kartu k vášmu už existujúcemu účtu. Alebo si teda založíte účet nový a zaškrtnete políčko, ktoré sa vás pýta, či chcete Visa kartu.

Neskôr si ju už len aktivujete napríklad aj pomocou online internetbankingu a ste právoplatným majiteľom aktívnej Visa karty. Je pravda, že niekde to máte zadarmo, inde nie. Závisí od konkrétnej banky. Napríklad v takej Zuno banke za vydanie karty k vášmu účtu neplatíte.

Závisí takisto na vás, či máte záujem o kartu debetnú alebo kreditnú, alebo či vám stačí bežná Visa karta, alebo uprednostníte trebárs Visa Electron, ktorá je výborná napríklad aj na online nakupovanie zo zahraničia, alebo aj na platenie rôznych, prevažne zahraničných, online služieb.

Je naozaj dobré mať svoju Visa kartu. Množstvo výhod, aké poskytuje pravdepodobne oceníte až vtedy, keď ju budete mať v rukách, ale verte, že už ju viac nebudete chcieť pustiť. Nehodí sa iba pre cestovateľov, ale aj pre tých, čo trávia väčšinu roka doma a jednoducho radi nakupujú online.

Informujte sa vo svojej banke, ako možno Visa kartu získať a predovšetkým, či to bude niečo stáť aj vašu peňaženku. V prípade, že áno, skúste navštíviť Zuno banku. Tam od vás nikto peniaze chcieť nebude.