Pôžička ihneď

pozicka-ihned

Pôžička ihneď vybavená bez dlhého čakania je typickým nebankovým úverom, ktorý ponúkajú viaceré nebankové spoločnosti. Ak sa myslí ihneď, pôžička je poskytovaná spravidla takmer okamžite teraz po podaní žiadosti, čiže vybavenie netrvá obvykle viac ako pár minút alebo hodín.

Keďže na ruku v hotovosti už nie je možné požičiavať finančné prostriedky, rieši sa to bankovým prevodom bezhotovostne, kedy peniaze máte prevádzané ihneď na účet po schválení úveru.

Nebankové pôžičky s ihneď schváleným úverom sú najčastejšie malé alebo mini pôžičky a spravidla sa takáto pôžička poskytuje buď ako online pôžička s prevodom na účet alebo ako pôžička cez SMS.

Výhodou tohto spôsobu je, že o úver je možné požiadať aj cez víkend, ide o krátkodobé pôžičky so splatnosťou obvykle do 30 dní a zvyčajne netrvá vybavenie dlhšie ako do 10 minút.

Takto sa obvykle dá požičať 100 Eur alebo 200 Eur, pre nových klientov zväčša do 100 Eur. K dispozícii sú ale aj väčšie spotrebiteľské úvery na 1 500 Eur, ihneď alebo do 24 hodín môžu byť vybavené aj väčšie sumy nad 2 000 Eur.

SMS pôžička pre nezamestnaných ihneď

Pôžičky ihneď pre nezamestnaných cez SMS sú také úvery, ktoré sa poskytujú aj bez potvrdenia o príjme a nebanková spoločnosť si neoveruje príjem klienta a jeho bonitu.

SMS pôžička ihneď spravidla býva vyplácaná na účet a na vybavenie pôžičky stačí len OP, čiže občiansky preukaz. Charakteristikou je takýto úver podobný ako hotovostná pôžička, ale je to len malá alebo mini pôžička, ktorou sa dajú získať peniaze ihneď aj pre nezamestnaných a na účte ich môžete mať už v deň požiadania o úver, čiže aj hneď teraz.

SMS pôžičky bývajú ihneď schválené po odoslaní žiadosti vďaka automatizovanému systému. Niektoré nebankovky ponúkajú tieto úvery aj bez zbytočného dokladovania a overovania.

Pôžička je zvyčajne bezúčelová, bez dokladovania príjmu a na účet bez registra a jeho overovania. Niekedy je ručenie na zmenku, čiže nie je potrebný ručiteľ ani spoludlžník.

Výhodou tejto pôžičky je, že ju vybavíte cez telefón cez SMS správu a je to rýchla pôžička ihneď vyplácaná na účet po schválení.

pozicka-ihned-600x400-5077535

Online pôžičky pre nezamestnaných ihneď

Podobne ako SMS úvery, aj nebanková pôžička ihneď pre nezamestnaných cez internet patrí medzi úvery, ktoré sa posielajú priamo na účet.

Online bez registra a jeho overovania sa dá požičať cez internet len u niektorých poskytovateľov úverov, ktorí sa pri schvaľovaní nezameriavajú na náhľad do registrov a posudzujú klientovu bonitu a finančné možnosti inhidividuálne.

Výhodou je, že tieto pôžičky sú bez dokladovania príjmu a tak sú vhodné aj pre nezamestnaných.

Čo sa týka úverov, treba si vyberať také pôžičky, ktoré sú bez poplatku vopred, prípadne aj na zmenku, kedy nie je potrebné ručenie ručiteľom alebo iným spôsobom.

Pôžičky sú vďaka online žiadosti schválené veľmi rýchlo a peniaze môžu byť ihneď odoslané priamo na účet. Podobne ako v prípade SMS úverov, ani tieto online pôžičky sa neposkytujú ihneď na ruku, ale ide o bezhotovostný prevod do banky.

Pôžičky online sú ale známe tým, že peniaze takmer ihneď na účet po odoslaní aj prídu.

Pôžičky od súkromných osôb

Ihneď alebo bez dlhého čakania sa dá požičať aj od súkromných poskytovateľov a investorov. Niekedy sa tieto úvery nazývajú aj mylne pôžički ihneď.

Najčastejšie sa takáto pôžička poskytuje bez registra a priamo na účet, pričom súkromní poskytovatelia neoverujú ani výšku príjmov žiadateľov. Ručenie je najčastejšie zmenkou a spisuje sa aj zmluva o úvere u notára.

Takéto úvery sa dajú nájsť najmä prostredníctvom novinovej alebo online inzercie pôžičiek.

Úvery s vybavením ihneď – poskytovatelia a ich porovnanie

Ak chcete vybavenie peňazí hneď, najlepšie je sa obrátiť na poskytovateľov špeciálne zameraných na krátkodobé alebo veľmi rýchle pôžičky a úvery s vybavením online alebo cez telefón.

Takéto požiadanie o peniaze je totiž veľmi rýchle a spravidla úvery nie sú účelové a častokrát aj bez dokladovania príjmu, čo umožňuje požičať si bez zbytočného časového a administratívneho zdržania.

Niektoré nebankovky ale ponúkajú aj väčšie spotrebiteľské úvery, no tu je už čas na vybavenie o niečo dlhší.

SMS Credits

Jednoduché pôžičky, ktoré sú bezúčelové, rýchle a s vybavením takmer ihneď, sú aj úvery od SMS Credits. Môže ísť buď o SMS alebo online pôžičky, ktoré sa hodia naozaj na čokoľvek a ide o krátkodobé finančné prostriedky poskytované od 20 do 350 €, pričom výška prvého úveru pre nového klienta je do 100 €.

Po riadne splatenom úvere je možné si požičať už vyšší úverový limit až do 250 € a neskôr, po troch riadne vyplatených pôžičkách, až do 350 €. Na vybavenie nie je nutné dokladovať výšku príjmu, treba mať nad 18 rokov a nebyť evidovaný v registroch dlžníkov. Peniaze sa vyplácajú takmer ihneď po schválení na účet.

Credit One

Nebankové pôžičky a úver s rýchlym vybavením a vyplácaním takmer hneď priamo na bankový účet ponúka aj Credit One. Ide o pôžičky bezúčelové použiteľné na hocičo, ktoré sa poskytujú už od 5 €, pričom hranica pre prvú pôžičku novému klientovi je 180 €, dlhodobí klienti si môžu požičať až do 1 000 €.

Doba splatnosti je od 1 do 30 dní a je voliteľná flexibilne, pričom v prípade problémov so splatením je možné lehotu posunúť o ďalších 30 dní za dodatočný poplatok. Na vybavenie nie je potrebné dokladovanie príjmu, ručenie ani ručiteľ a požičať sa dá pre klientov od 18 do 75 rokov.

Pôžičkomat

Online pôžičky pre každého ponúka aj Pôžičkomat. Tieto úvery sú dostupné záujemcom nad 18 rokov aj s nižším príjmom, čiže je to vhodná pôžička na rodičovský príspevok aj pre mamičky na MD, prípadne je možné si ju požičať aj pre dôchodcov, študentov, živnostníkov a samozrejme aj pre zamestnancov.

Výška úveru je od 25 € do 95 € pre nových klientov, do 900 € pre dlhodobých po splnení podmienok. Kto si chce požičať rýchlo a jednoducho krátkodobo na 5 až 31 dní, pre toho je úver ideálny, pretože vďaka schvaľovaniu automaticky systémom je možné odoslanie peňazí takmer ihneď, obvykle do 10 minút.

Ferratum Bank

Rýchle online a SMS pôžičky ponúka okrem predošlých nebankoviek aj Ferratum Bank. V prípade týchto úverov môže byť schválenie a odoslanie peňazí taktiež takmer ihneď a ide o dostupné pôžičky pre občanov SR s trvalým pobytom na Slovensku a s vekom nad 18 rokov.

Vybaviť sa dá pôžička od 30 € až po 350 € v závislosti od bonity klienta a jeho úverovej minulosti. Pôžičky sú krátkodobé na 7 až 30 dní s možnosťou predĺženia doby splatnosti za poplatok o 15 alebo o 30 dní.

Vybavenie je bez dokladovania príjmu a úver môžu získať aj ženy na materskej dovolenke alebo dôchodcovia či SZČO.

Takmer ihneď, prípadne najneskôr do 24 hodín, sa dá vybaviť aj Rýchla pôžička od Ferratum Bank, konkrétne na sumu od 200 do 700 €. V tomto prípade ide už aj o dlhší úver so splatnosťou na 2 až 12 mesiacov a je možné ho získať požiadaním online priamo cez webstránku nebankovky.

Vyplatenie je priamo na bankový účet, pôžička je bez dokladovania účelu využitia, čiže je možné ju použiť na hocičo a získať sa dá pre nového klienta prvý úver až do 350 €. Na rozdiel od krátkodobého úveru ale môže nebankovka vyžadovať dokladovanie bonity.

Trila

Jednoduchú a rýchlu pomoc ponúkajú aj pôžičky Trila. Ide o rýchle SMS úvery alebo rýchle úvery cez internet, ktoré vybavíte priamo z pohodlia domova s minimom dokladovania a bez zbytočného časového zdržania.

Požičať sa dajú menšie sumy od 50 €, ale pre dlhodobejších klientov až do 500 € a s dobou splácania na 15 až 25 dní. Splatnosť úveru je možné ale v prípade potreby predĺžiť o 15, 30 alebo 45 dní a to až päťkrát.

Peniaze máte v prípade schválenia na účte do pár minút, úvery sú bez ručiteľa a bez dokladovania účelu. Môžete ich použiť napríklad ak Vám chýbajú peniaze do výplaty alebo na nečakané výdaje.

CG Pôžička

Jednoducho sa dá získať aj CG Pôžička a to buď cez SMS alebo online. Je to ideálna rýchla pôžička ak Vám chýba menšia hotovosť na čokoľvek, pretože požičať sa dá od 25 do 350 € a bezúčelovo na hocičo.

Doba splatnosti je bežne od 5 do 31 dní a za poplatok je možné ju predĺžiť o ďalších 15 dní, v prípade potreby až trikrát. Schválenie pôžičky je zvyčajne do 5 minút a peniaze sa odosielajú ihneď na bankový účet.

Výhodou úveru je, že na jeho získanie nie je nutné dokladovať výšku príjmu, nevyžaduje sa ručiť a pôžičky sú bez náhľadu do registra, takže ich môžu získať aj tí, čo majú negatívny záznam a inde im nepožičali.

Pohotovosť

Rýchle úvery na čokoľvek ponúka aj nebanková spoločnosť Pohotovosť. Pôžička sa dá získať buď priamo osobne návštevou pobočky zvanej Pôžičkáreň, ktorých sieť je po celom Slovensku, alebo jednoducho aj požiadaním online či cez telefón.

Výhodou je, že úvery sú bezúčelové a na čokoľvek. Pre verejnosť je určená tzv. Najrýchlejšia pôžička, čo je úver od 99 € do 4 500 €, pre nových klientov do 1 000 € a so splatnosťou na 2 až 12 mesiacov.

Ak oň požiadate do 14:00, peniaze môžete mať na účte v ten istý deň, takmer ihneď. Táto pôžička je určená na riešenie svojej finančnej situácie okamžite a bez zbytočného ručenia ručiteľom alebo dokladovania.

Pre už existujúcich klientov, ktorí čerpajú úver v nebankovej spoločnosti Pohotovosť, je určená aj Pohotovka, čo je expresný úver na čokoľvek poskytovaný od 99 € do 35 €.

Aj tento úver je na 2 až 12 mesiacov a podlieha schváleniu priamo na pobočke, pričom jeho čerpanie je súbežne s už požičanou pôžičkou a ide o rýchle riešenie ihneď na nečakané výdaje alebo situácie, kedy treba dostatok financií.

Ak si oba úvery požičiava zamestnanec či živnostník, treba dokladovať výšku príjmu, dôchodcovia potrebujú tiež doklad o výške dôchodku, študenti zas potvrdenie o návšteve školy.

PoskytovateľSuma odSuma doSplatnosť odSplatnosť do
CG Pôžička253505 dní31 dní
Pôžičkomat259005 dní31 dní
Ferratum Bank307007 dní12 mesiacov
Credit One51 0001 dní30 dní
Trila5050015 dní25 dní
SMS Credits203505 dní15 dní
Pohotovosť994 5002 mesiace12 mesiacov

Výhody pôžičiek tohoto druhu

  • Úver ihneď je spravidla krátkodobá malá alebo mini pôžička, ktorá sa poskytuje cez SMS alebo cez internet online psôsobom a ide o ideálne rýchle pôžičky na účet
  • Hodia sa tiež ak potrebujete peniaze do výplaty, ale viacero nebankoviek ponúka úvery aj nezamestnaným alebo pre mamičky na materskej dovolenke či dôchodcov
  • Ak chcete úver bez registra, ten sa dá vybaviť len v prípade niektorých nebankových spoločnosti, pričom výhodou je rýchlosť, kedy je úver schválený takmer ihneď

Nevýhody pôžičiek tohoto druhu

  • Pokiaľ máte problémy s finančnou minulosťou alebo niektorými nesplatenými záväzkami, nevýhodou je, že pôžičky ihneď bez registra ponúka len málo nebankoviek
  • Väčšinou ide o krátkodobé a menšie úvery, takže ako pôžička pred výplatou sa tento typ úverov dá použiť aj vďaka vybaveniu ihneď, ale na väčšie investície zväčša nie
  • Ak si chcete požičať väčšie sumy, je to možné cez pôžičky spotrebiteľského typu, kde sa ale vyžaduje už aj sa viac dokladovania a nie vždy je takýto úver schválený ihneď