AXA konto – príležitosť na investíciu

Axa konto

AXA konto je moderná alternatíva k bežným starým bankovým účtom. Poskytuje jednotlivcom a spoločnostiam jednoduchý a lacný spôsob, ako manažovať svoje finančné zdroje a zabezpečiť si lepšiu finančnú budúcnosť. AXA poskytuje 40 účtovných produktov pre každého jednotlivca, rodiny aj spoločnosti.

Vďaka veľkému množstvu flexibilných služieb poskytuje AXA konto svojej komunite ľahký a bezpečný spôsob, ako zarábať, ukladať a užívať si konzistentné príjmy. Je to nový druh bankového účtu, ktorý má lepšiu a právne upravenú ochranu pre každého jeho užívateľa a umožňuje ľahšie využívať online možnosti riadenia účtov.

Poisťovňa AXA – poistenie

AXA poisťovňa je jednou z najuznávanejších a najväčších poisťovní na svete. S viac ako 160 miliardami eur aktív a 70 miliardami eur z ročnej výkonnosti predstavuje 12 percent celosvetovej poisťovacej branže. Spoločnosť bola založená v roku 1817 a po celé desaťročie rozvíjala svoju pôsobnosť po celom svete, dnes pôsobí v 58 krajinách.

Zameriava sa na poskytovanie finančného poradenstva, investičných služieb, poistenia životných a neživotných rizík a poistenia zdravia. Poisťovňa AXA ponúka celý rad poistenia pre klientov v rôznych úrovniach. Toto sú niektoré z možností poistenia, ktoré spoločnosť ponúka:

  • Životné poistenie: Spoločnosť ponúka životné poistenie v mnohých krajinách, ktoré umožňuje užívateľom poistiť zodpovednosť jednotlivca alebo rodinu. Produkty v tomto segmente zahŕňajú zložité produkty pre dlhodobé investovanie, ako sú poistné trhy a produkty špecifické pre dôchodkový plán.
  • Neživotné poistenie: AXA ponúka širokú škálu neživotných poistných produktov, vrátane automobilových a pracovných úrazov, prieťahov a cenných vecí a náhrad za straty spôsobené rizikom. Táto poistka pokrýva aj úrazy tretích strán spôsobené poistenou osobou.
  • Poistenie zdravia: AXA poskytuje produkty zahŕňajúce poistenie zdravia, ako je poistenie zdravotných rizík, liečebné náklady a rutinné výdaje na liečbu. Produkty môžu zahŕňať výber lekárov a zdravotníckych zariadení a ďalšie špecifické produkty pre starších a špecifické skupiny osôb.

AXA je tiež významným hráčom na trhu finančného poradenstva so špecializáciou na investície, osobné účtovníctvo, rozdelenie majetku a ďalšie typy poradenstva.

Spoločnosť poskytuje tiež služby v oblasti poistenia zamestnancov, ako sú napríklad finančná brána pre zamestnancov a služby pre udržanie zdravia pre zamestnancov a oblasť rizík managementu.

AXA sa snaží prispieť k zlepšeniu súčasných postupov v oblasti ochrany zdravia, investičných služieb a poistných produktov prostredníctvom digitálneho zdravotníctva, financií a poisťovníctva.

Spoločnosť navrhuje a implementuje nové produkty a služby, ako je napríklad poistenie kryptomien a súvisiace s tým finančné služby, digitálnu továreň finančných produktov, čo je zvlášť potrebné pri poistení rizík v oblasti podnikania.

Schopnosť poisťovne AXA je prispôsobiť sa novým technológiám, produktom a službám.

Osobný účet Moja AXA- AXA konto

Osobný účet Moja AXA je prvou osobnou finančnou službou v rámci produktov AXA Group. Je unikátna, plne digitálna služba, ktorá svojim klientom prináša priamočiaru a dôveryhodnú finančnú službu a ponúka možnosti, ako si spočítať svoje finančné prostriedky a ušetriť si čas.

Moja AXA je prvým pilierom v komplexnej platforme finančných služieb a riešení, ktoré ponúka skupina AXA Group. Predstavuje nový spôsob, ako riadiť finančné účty a získať prehľad o ich finančných prostriedkoch.

Je určená pre klientov, ktorí sú súčasťou AXA Group, a umožňuje im predovšetkým tieto možnosti:

  • Získanie prehľadu o finančných prostriedkoch – Obrazovky Moja AXA ponúkajú prehľad vo všetkých sférach financií: bydlisko, investície, štátne príspevky atď., ktoré uľahčujú finančné plánovanie.
  • Jediná platobná platforma – Finančné prostriedky sú uložené na jednom účte a Moja AXA usporadúva všetky platby a príjmy.
  • Jednoduché zrýchlenie úspor – Moja AXA ponúka prístup k bonusovým programom, ktoré prispievajú k vyšším úsporám.
  • Prístup k finančným produktom a službám – Možnosť nastavenia pravidelných príkazov na bytové financie, investície a rezervy, aby sa minimalizovalo riziko prúdenia peňazí.
  • Zlepšenie finančných zručností – Funkciou Moja AXA je Svet Financií, ktorý klientom pomáha lepšie riadiť svoje finančné zdroje a chápať ekonomiku ako celok.

Osobný účet Moja AXA je skvelou splatnosťou pre finančne zrelých zákazníkov, ktorí hľadajú doplnok k bežným bankovým službám. Poskytuje možnosť riadiť finančné prostriedky a zistiť, kam sa peniaze investujú. Je to pohodlný spôsob, ako si udržať prehľad o svojich finančných prostriedkoch a nastaviť si pravidelnú rezervu pre nákupy, investície a podobne.

Prihlásenie v AXA

Prihlásenie v AXA spoločnosti je veľmi jednoduchý postup, ktorý umožňuje získať prístup k všetkým službám, produktom a informáciám, ktoré ponúka spoločnosť AXA. Umožňuje merania, poradenstvo, informácie o výhodách a aktualizáciu služieb pre klientov.

Ak chce klient získať prístup k týmto službám a informáciám, musí najprv vykonať prihlásenie v spoločnosti AXA. Tento proces zahŕňa vytvorenie AXA účtu a nastavenie hesla, ktoré bude používať na prihlásenie. Po vytvorení účtu môže začať s prihlásením.

Ďalším krokom je zadať e-mailovú adresu, do ktorej bude doručený potvrdzovací e-mail. Akonáhle ho potvrdí, bude mať prístup k svojmu účtu a bude môcť používať jeho funkcie. Po prihlásení sa mu bude zobrazovať hlavné menu, kde môže pristupovať k rôznym sekciám stránky. Medzi nimi sú sekcia služieb, sekcia pomoci s riadením AXA účtu a sekcia služby zákazníkom.

V sekcii produkty môže prezerať produkty, ktoré sú k dispozícií, aby si mohol vybrať ten, ktorý mu najviac vyhovuje. V sekcii služieb môže nájsť informácie o výhodách, kedy si aplikovať a ako ušetriť peniaze. V sekcii pomoc s riadením svojho účtu nájde informácie, ako upraviť informácie o svojom účte, ako zmeniť svoje heslo alebo aké informácie môže získať o svojom aktuálnom stave účtu.

Nakoniec je možné pozrieť sa do sekcie služby zákazníkom, kde sa klient môže dozvedieť viac o tom, ako si objednať produkty, vybaviť inzeráty alebo sa poradiť so špecialistami AXA.

Prihlásenie do účtu AXA je veľmi jednoduché, preto by človek mal byť schopný rýchlo získať prístup k všetkým službám a produktom, ktoré spoločnosť ponúka. Ak má akékoľvek otázky alebo potrebuje ďalšiu pomoc pri AXA prihlásení, je možné využiť zákaznícku podporu, ktorá mu to umožní.

Klientske centrum AXA, prihlásenie

Prihlásenie sa do Klientskeho centra AXA je proces, ktorý môže byť pre niektorých zákazníkov základom pre vyzdvihnutie služby, ktorú AXA ponúka. Klientske centrum AXA po prihlásení poskytuje zákazníkom prístup k rôznym programom, počnúc správou účtov a končiac ich poisteniami. Ak chce klient plno využiť to, čo AXA ponúka, mal by sa do klientskeho centra prvýkrát prihlásiť.

Pred prihlásením sa do centra AXA bude potrebné vytvoriť účet. Ak je už klient registrovaný v Klientskom centre AXA, treba kliknúť na „Prihláste sa“ a následne je možné začať. Ak ide o nového zákazníka, a preto ešte nemá účet v Klientskom centre AXA, bude si musieť vytvoriť nový.

Na stránke „Prihlásenie“ bude musieť zadať e-mailovú adresu a heslo. Bude potrebné tiež vložiť kód k potvrdeniu identifikačného údaja. Emailová adresa by mala byť rovnaká, ako sa použila na vytvorenie účtu.

Ak klient ešte nevytvoril účet, mal by sa najprv zaregistrovať do Klientskeho centra AXA. Pre registráciu bude musieť na domovskej stráne Klientskeho centra AXA vyplniť svoje údaje v registračnom formulári. Musí tiež potvrdiť, že je oboznámený so všetkými zmluvnými podmienkami. Ak sa všetko správne vyplnilo, treba kliknúť na tlačidlo „Registruj sa“.

Ďalej bude AXA vyžadovať, aby klient zadal ďalšie informácie, ktoré musí potvrdiť.

AXA cestovné poistenie

AXA cestovné poistenie je špičkové poistenie pre cestujúcich vyvinuté s cieľom chrániť užívateľov pred rizikami súvisiacimi s cestovaním. Umožňuje cestujúcim podniknúť cestu bez obáv z finančného rizika, čo je nenahraditeľné pre cestujúcich, ktorí cestujú často. AXA cestovné poistenie poskytuje poistnú ochranu pre osoby cestujúce do iného štátu, či už pre obchodné účely, alebo pre dovolenku.

Tento poistný produkt má veľmi široký rozsah poistných plnení, vrátane asistenčných služieb, úhrady za lieky a zdravotné výkony v zahraničí a v prípade neúspešnej cesty až náhrada na náhradné letenky. Všetci užívatelia majú navyše prístup k 24 hodinovému poistnému asistentovi cez telefón alebo e-mail, ktorý im pomáha pri hľadaní potrebnej pomoci.

AXA cestovné poistenie poskytuje aj poistné krytie pre všetky druhy letov a iných prostriedkov dopravy. Užívatelia majú možnosť zvoliť si požadovaný druh podpory, čo znamená, že môžu získať maximálne poistenie pre konkrétny druh dopravy, pre ktorý sa rozhodnú.

Okrem toho môžu účastníci takisto získať finančnú ochranu pre svoje zahraničné aktíva, ako aj ochranu proti podvodu a zneužívaniu údajov. AXA cestovné poistenie je pre užívateľov poskytované počas krátkeho aj dlhšieho pobytu v zahraničí. Užívatelia nájdu množstvo možností pre platenie cestovných poistných produktov, či už sú to jednorazové alebo opakujúce sa platby.

Záujemcovia o cestovné poistenie majú možnosť vybrať si z rôznych termínov poistenia, výšky cestovného poistenia a prípadných ďalších poistných plnení, ktoré sú k dispozícii.

PZP AXA

Povinné zmluvné poistenie (PZP) AXA je poistná zmluva, ktorá je k dispozícii pre občanov EÚ a umožňuje im získať ochranu pred potenciálnymi škodami. Ochrana sa poskytuje v prípade rôznych poistných udalostí, ako napríklad úrazy, zranenia, straty alebo škodu na majetku.

Poistné je podmienené zmluvou, kde sa vyžadujú od oboch strán, poistenca aj poisťovne, určité splátky. Bezplatnou súčasťou zmluvy je tiež poistná zásada, ktorá obsahuje súbor pravidiel a postupov pre obe zúčastnené strany. Podmienky kontraktu sa môžu líšiť v závislosti od konkrétneho druhu poistenia, ako aj od krajiny pôsobenia.

PZP AXA poskytuje ochranu pri zdieľaní cestnej premávky, ako aj pri nehode vozidla iného poistenca. Na ochranu sú vyhradené aj citlivé osobné údaje, ktoré poistenec zdieľa so spoločnosťou AXA.

Okrem operatívnych udalostí, poistná zmluva poskytuje tiež hmotnú výpomoc. Poistenec môže požiadať o hmotnú výpomoc pri likvidácii následkov škody a tiež môže dostať finančnú pomoc pri liečení alebo rehabilitácii. K dispozícii sú aj špeciálne programy na škodu na majetku a prípadné finančné odškodné, v závislosti od konkrétnych okolností a závažnosti poistnej udalosti.

Spoločnosť AXA navyše poskytuje svojim poistencom rôzne spôsoby platieb a doplnkových služieb. Ide napríklad o možnosť využiť obmedzené poistenie (tiež známe ako havarijné poistenie), tiež môžu byť k dispozícii poradenské služby a dodatočné programy, ako je napr. životné alebo investičné poistenie.

AXA je medzinárodná poisťovňa s bohatými skúsenosťami s vybavovaním poistných požiadaviek a nižšími nákladmi. Spoločnosť poskytuje veľmi konkurencieschopné ceny na trhu poistenia a ponúka efektívnu hospodársku ochranu pre občanov EÚ.

Čo je finančná správa?

Finančná správa je v zásade súhrn finančných úloh a postupov, ktoré spoločnosti vykonávajú, aby zabezpečili jej finančnú stabilitu a dosiahli požadovaný úspech. Ide o úlohy potrebné na to, aby spoločnosť dosiahla finančnú dlhodobú udržateľnosť.

Finančná správa zahrňuje riadenie finančných prostriedkov spoločnosti, ako napríklad peňažné toky, majetok, aktíva a záväzky. Správne finančné riadenie si vyžaduje, aby manažéri vykonali širokú škálu úloh zameraných na dosahovanie finančných cieľov spoločnosti.

Tieto úlohy zahŕňajú predovšetkým získavanie finančných zdrojov, prerozdeľovanie finančných prostriedkov, plánovanie a riadenie nákladov, preverovanie postupov s cieľom zabezpečiť bezpečné finančné prostredie a hodnotenie finančných výsledkov.

Vytváranie dlhodobých investičných plánov je najdôležitejším komponentom finančnej správy. Manažéri musia identifikovať príležitosti pre diverzifikovanie majetku spoločnosti vytvorením dlhodobých stratégií pre investovanie s cieľom dosiahnuť požadovaný úspech v doterajšom a budúcom období.

Manažéri majú tiež za úlohu identifikovať finančné riziká spojené s investovaním, vyhodnocovať a hodnotiť portfólio investícií a vytvárať plány na pohotovostné zásahy voči neočakávaným zmenám na finančnom trhu.

Aby spoločnosť správne spravovala svoje finančné zdroje, musí mať jasnú stratégiu pre všetky zúčastnené strany. K tomu patria zamestnanci, manažéri, aktívni investor a dodávatelia.

Aby sa správne opatrenia mohli riadiť, musia hospodárske subjekty preštudovať účtovný účet a analyzovať finančné výsledky. Finančná správa je preto v zásade všetko o správnom vzťahu medzi finančnými zdrojmi a všetkými zúčastnenými stranami.