Lidl aplikácia do mobilu – výhody, prihlásenie

lidl-aplikacia

Lidl Plus je inovatívna aplikácia, ktorá priniesla revolúciu v nakupovaní v Lidli. Digitálny vernostný program Lidl Plus je dobrovoľný a doplnkový lojalitný program, ktorý zákazníkom Lidlu poskytuje ďalšie dodatočné zľavy a nakupovanie špeciálnych ponúk. Aké výhody prináša Lidl aplikácia?

Ostrý štart aplikácie sa udial v utorok 7. januára 2020, odvtedy si ju môžu stiahnuť všetci zákazníci. Rovnako ako pri online shope, bolo Slovensko jednou z prvých krajín, v ktorých diskont ponúkol zákazníkom možnosť nakúpiť ešte výhodnejšie.

Slovensko je v poradí siedmou krajinou, v ktorej majú fanúšikovia Lidla možnosť využívať výhody programu Lidl Plus.  Lidl má predajne v 29 krajinách, pričom digitálnu vernostnú kartu ponúka v Dánsku, Holandsku, Nemecku, Poľsku, Rakúsku a Španielsku.

Čo je Lidl Plus aplikácia?

Myšlienka Lidl Plus je jednoduchá – ponúknuť zákazníkom osobnejší zážitok z nakupovania s exkluzívnymi odmenami a zľavami. Aplikácia umožňuje zákazníkom prístup k digitálnym kupónom a ponukám, sledovanie nákupov a prijímanie personalizovaných ponúk prispôsobených ich nákupným zvyklostiam.

Jednou z kľúčových vlastností, ktorou sa Lidl Plus odlišuje od iných vernostných programov, je rozmanitosť odmien a zliav. Zákazníci si môžu vybrať zo širokej škály odmien vrátane zliav na obľúbené produkty, tovaru zadarmo a exkluzívnych ponúk. Tieto odmeny sú pravidelne aktualizované, vďaka čomu je pre zákazníkov vzrušujúce sledovať, aké nové ponuky a zľavy sú k dispozícii každý týždeň.

Využívanie aplikácie Lidl Plus môže byť skvelým spôsobom, ako ušetriť v domácnosti.

Lidl aplikácia do mobilu

Spoločnosť v roku 2020 prešla digitálnou transformáciou a Lidl na meniaci sa svet zareagoval. Ako jeden z lídrov v oblasti maloobchodu prišiel s novými riešeniami – najnovším je digitálna zákaznícka karta „Lidl Plus“.

Diskontný reťazec zároveň pri každej svojej činnosti starostlivo zvažuje dopad na životné prostredie, a preto ponúka svojim zákazníkom skvelé výhody lojalitného programu avšak bez plastovej kartičky či akejkoľvek papierovej komunikácie.

S novou aplikáciou Lidl do mobilu má človek exkluzívne zľavy vždy po ruke vo svojom smartfóne: je to jednoduché, výhodné a kvalitné.

Lidl aplikácia – výhody

Zákazníci Lidla môžu využívať nové výhody: diskont pre nich v roku 2020 vyvinul jedinečnú digitálnu zákaznícku kartu v aplikácii „Lidl Plus“. Nainštalovať si aplikáciu sa naozaj oplatí: dvakrát týždenne v nej totiž pribudnú nové zľavové kupóny.

Dodatočnú zľavu je navyše možné získať pri každom nákupe. Aplikáciu si možno bezplatne stiahnuť z Google Play či Apple App Store, využívať ju možno v ktorejkoľvek zo 139 predajní Lidla na Slovensku.

Po registrácii do programu Lidl Plus si zákazník môže užívať zľavové kupóny, špeciálne akcie a súťaže. Pri každom nákupe získa navyše Stierací žreb.

Iba registráciou v programe Lidl Plus získa používateľ ďalšie výhody pre obľúbené značky. Každá značka má iný spôsob získavania výhod.

Jednou z predností aplikácie Lidl Plus je rýchlosť a jednoduchosť jej používania. Naskenovaním digitálnej karty kedykoľvek v procese blokovania tovaru sa automaticky uplatnia všetky aktivované kupóny či ďalšie chystané výhody. Nie je potrebné skenovať každý kupón individuálne ako to zákazníci možno poznajú z iných reťazcov. Všetko prebieha na pozadí a nezdržuje pri nakupovaní.

Lidl aplikácia – čo je jej súčasťou?

Lidl Plus aplikácia prináša každý týždeň nové ponuky a zľavy – vždy na dosah ruky. Vďaka vernostnému programu zákazník nikdy nezmešká žiadnu príležitosť nakúpiť za výhodné ceny.

Aplikácia Lidl Plus má niekoľko praktických súčastí:

 • Akcie Lidl Plus
 • Kupóny
 • Online leták
 • Výhody u partnerov
 • Sumár a prehľad nákupu
 • Stierací žreb
 • Vyhľadávač predajní

Tieto súčasti aplikácie sú veľmi často využívané zákazníkmi, ktorí majú Lidl Plus aplikáciu stiahnutú v mobile.

Lidl Plus aplikácia ponúka zákazníkom osobnejší zážitok z nakupovania s exkluzívnymi odmenami a zľavami.

Lidl Plus – populárne prvky aplikácie

Akcie Lidl Plus predstavujú zľavy, ktoré má zákazník automaticky uplatnené po naskenovaní karty a nemusí si ich aktivovať. V aplikácii ich možno nájsť v menu označené ako „Akcie“.

Medzi kupóny patria napríklad: kupóny získané v Stieracom žrebe, Rulete, Darčekobraní, ponuky šité na mieru, kupóny na spotrebný tovar a iné extra kupóny. Kupóny si zákazník musí aktivovať práve vtedy, keď si chce zľavu uplatniť.

Lidl online leták možno mať s aplikáciou Lidl Plus vždy po ruke. Zákazník si tak už nenechá ujsť špeciálne zľavy a ponuky. S online letákom má prístup k najaktuálnejším akciám a navyše jeho digitálna podoba šetrí aj životné prostredie.

S Lidl Plus aplikáciou možno ušetriť aj mimo predajní Lidl. Zákazníci môžu využiť exkluzívne zľavy a ponuky u partnerov Lidlu, ktoré platia len pre členov Lidl Plus.

Sumár nákupu predstavuje detailný prehľad nákupu s jednotlivými položkami. Možno ho využiť na výmenu a vrátenie tovaru. Navyše, dá sa zdieľať ako obrázok a tiež si ho možno označiť hviezdičkou ako dôležitý. V prehľade nákupu človek uvidí, koľko ušetril. Prehľad nákupu získavá zákazník automaticky po každom nákupe.

Po naskenovaní digitálnej Lidl karty pri každom nákupe možno získať Stierací žreb ako odmenu. Po jeho zotretí človek uvidí, či sa naňho usmialo šťastie. Môže tak vyhrať akciový kupón.

Pomocou Vyhľadávača predajní v Lidl Plus aplikácii možno nájsť obľúbenú Lidl predajňu rýchlejšie, či je človek doma alebo na dovolenke. Taktiež, ak si človek označí niektorú z predajní ako svoju obľúbenú, bude vždy informovaný o akciách a ponukách špecifických pre danú lokalitu.

Lidl aplikácia – registrácia a prihlásenie

Na prihlásenie do Lidl Plus aplikácie si ju stačí nainštalovať do mobilu, otvoriť si aplikáciu a postupovať podľa pokynov:

 1. vybrať si svoju obľúbenú predajňu a zadať svoje meno
 2. na potvrdenie identity a mobilného čísla bude zaslaná SMS správa
 3. po udelení súhlasu so zásadami ochrany osobných údajov sa človek stáva zákazníkom Lidl Plus

Aplikácia je k dispozícii pre zariadenia so systémom iOS aj Android, vďaka čomu je dostupná pre široké spektrum používateľov. Aplikácia Lidl Plus stal obľúbenou voľbou pre zákazníkov, ktorí chcú ušetriť peniaze a urobiť si nakupovanie pohodlnejším.

Ako využívať aplikáciu Lidl Plus v predajni

Vďaka Akciám Lidl Plus je šetrenie ešte jednoduchšie. Akcie Lidl Plus sa nachádzajú v dolnom menu na obrazovke. Na využitie akcií stačí postupovať nasledovne:

 1. kliknúť na symbol „Akcie“
 2. zobrazia sa akcie, ktoré môže zákazník využiť
 3. naskenovaním svojej karty Lidl Plus pri pokladni sa zľavy automaticky uplatnia – nie je potrebné ich aktivovať pred naskenovaním

V „Lidl Plus“ zákazník dvakrát týždenne nájde nové a exkluzívne zľavové kupóny. Ako využívať kupóny Lidl Plus? Svoje kupóny používateľ ľahko nájde v dolnom menu na obrazovke:

 1. kliknúť na symbol kupónu
 2. hneď sa zobrazia kupóny, ktoré možno využiť
 3. zákazník si vyberie kupón a aktivuje ho kliknutím na ikonu „Aktivovať“

Kupóny si stačí aktivovať kedykoľvek pred nákupom a potom už len počas blokovania tovaru priložiť k skeneru mobilný telefón s digitálnou kartou Lidl Plus.

Darčekobranie v Lidl Plus aplikácii

V Darčekobraní možno zbierať ešte viac zliav. Ako funguje Darčekobranie v Lidl Plus aplikácii?

 1. po kliknutí na „Štart“ na domovskej obrazovke v aplikácii sa zobrazí panel s cieľmi
 2. s každým nákupom, ktorý zákazník uskutoční a pri ktorom naskenuje svoju digitálnu kartu Lidl Plus sa približuje k jednému z cieľov
 3. po dosiahnutí cieľu dostane odmenu vo forme kupónu v aplikácii, ktorý môže použiť ako ktorýkoľvek iný kupón

Kupón pred použitím treba aktivovať ako klasický kupón v Lidl Plus aplikácii.

Čo robiť, keď aplikácia Lidl Plus nefunguje

Pre zistenie príčiny, prečo aplikácia Lidl Plus nefunguje, spoločnosť Lidl odporúča skontrolovať:

 • Či nie je dostupná novšia verzia aplikácie Lidl Plus. Ak áno, je potrebné nainštalovať si aktuálnu verziu.
 • Či nebolo heslo zablokované z dôvodu množstva neúspešných pokusov o prihlásenie. Po troch neúspešných pokusoch o prihlásenie do Lidl aplikácie sa účet zablokuje na 30 minút, na čo upozorní tiež správa na domovskej obrazovke aplikácie.
 • Či je heslo, ktoré človek zadáva, správne. V prípade, že heslo nie je správne, aplikácia oznámi, že prihlasovacie údaje nie sú správne. Ak niekto zabudol svoje heslo, môže si ho obnoviť prostredníctvom tlačidla ‘Nepamätáš si heslo?’ pod prihlasovacím oknom.
 • Či je operačný systém mobilného zariadenia aspoň Android verzia 7 a vyššie alebo iOS 12 a vyššie.

Ak si zákazník skontroloval všetky body uvedené vyššie a stále aplikácia Lidl Plus nefunguje, odporúča sa ju vymazať a znovu nainštalovať.

Je takisto vhodné používať PIN kódy, prípadne iné bezpečnostné prvky v prípade, ak by došlo k odcudzeniu alebo ide o stratený telefón, aby sa do aplikácií a iných súkromných vecí nedostala žiadna iná osoba.