Budovy dvadsiateho prvého storočia – oceľové haly!

Potrebujete priemyselné, výrobné, skladové alebo športové haly či iné priestory, ktoré by spoľahlivo reflektovali všetky vaše potreby? V tom prípade potrebujete oceľovú halu, ktorá sa vďaka svojim výhodám môže neskromne považovať za priemyselné stavby dvadsiateho prvého storočia.

Oceľové haly majú skutočne širokú škálu využitia, no stále najväčší podiel pripadá na priemyselné stavby. V tesnom závese za nimi stoja obchodné haly či športové areály. Výnimkou nie sú ani tenisové haly, jazdiarne či kryté plavárne.

Hlavnou časťou každej oceľovej haly je oceľová konštrukcia, ktorá predstavuje základ týchto moderných stavieb. Záleží iba na potrebách, želaniach či požiadavkách zákazníka.

Moderné firmy špecializujúce sa na výstavbu týchto oceľových objektov vám postavia halu tak s vnútorným nosníkom, ako aj bez neho. Na pozemku vám môže razom vyrásť oceľová hala s rovnou či oblúkovou strechou, so svetlíkom či bez neho.

Oceľové haly sú medzi zákazníkmi obľúbené tak pre ideálny pomer ceny a kvality, ako aj pre celý rad výhod, ktoré so sebou prinášajú stavby, ktorých základom je oceľová konštrukcia. Neopomenuteľnou výhodou je rýchla výstavba  a montáž takéhoto zariadenia, ako aj nenáročnosť postavenej budovy.

Moderné oceľové haly sú totiž odolné voči akýmkoľvek poveternostným podmienkam a vďaka svojmu kvalitnému plášťu slúžia majiteľom dlhé roky bez potrebnej a opakovanej údržby. Za oceľové haly hovoria jednoznačne aj nízke prevádzkové náklady, pričom spokojní budete najmä s energetickou šetrnosťou takejto stavby.

Samotná výstavba oceľovej haly pozostáva z niekoľkých fáz, pričom prvá fáza je charakteristická stavbou základov, do ktorých je následne ukotvená samotná oceľová konštrukcia.

Nasleduje fáza, počas ktorej prebieha samotná výstavba oceľovej haly. Poslednou fázou je samotné opláštenie novovzniknutej budovy.