Jednopodlažné a dvojpodlažné oceľové haly – riešenie pre vaše podnikanie

S oceľovými halami sa stretávame takmer na každom kroku – predstavujú jedno z najlepších riešení, ak potrebujete mať k dispozícii dostatočne veľký priestor v krátkom čase.

Základom celej stavby je pevná oceľová konštrukcia, ktorá so sebou prináša neobmedzené stavebné možnosti. Haly tak možno vystavať do skutočne veľkých rozmerov a dokonca bez vnútorných oporných stĺpov, ktoré by mohli predstavovať prekážku.

Rozhodli ste sa pre oveľovú halu? Choďte do toho!

Oceľové haly so sebou prinášajú mnohé výhody. Stavajú sa z prefabrikovaných dielov a tak je rýchlosť výstavby priam až zarážajúca. Hala vám môže stáť na pozemku už za niekoľko dní.

Kvalita prevedenia je vysoká, oceľové haly sú naozaj pevné a odolávajú všetkým vplyvom počasia. K výhodám patrí aj ich tvárnosť a flexibilita – možno ich využívať v rôznych oblastiach podnikania a zároveň je možné si ich nechať vystavať na mieru podľa vlastných predstáv.

Jednopodlažné oceľové haly

Jednopodlažné oceľové haly patria medzi obľúbené riešenia v rôznych podnikateľských oblastiach – vo výrobe, administratíve, poľnohospodárstve. Vytvárajú sa z nich športoviská – tenisové a bedmintonové haly, kryté bazény, alebo jazdiarne. Vďaka ich flexibilite sa využívajú čoraz častejšie.

Dvojpodlažné oceľové haly

Oceľové konštrukcie umožňujú vystavanie aj viacpodlažnej oceľovej haly. Pri samotnej výstavbe sa dbá na kvalitu prevedenia, na zabezpečenie pevnosti a odolnosti celej stavby. Využívajú sa stabilizačné prvky, ktoré zaistia bezpečnosť celej montovanej budovy.

Dvojpodlažné oceľové haly sa využívajú hlavne pri vytváraní veľkých predajní, v obľube ich mávajú predajné reťazce, ale aj výrobné podniky, či logistika.