Tesco karta – spoločník pri nakupovaní v mobile

Vernostné programy sú v súčasnosti už neoddeliteľnou súčasťou každodenného nakupovania. Peňaženky či mobilné telefóny sú dnes plné vernostných kariet či mobilných aplikácií, ktoré umožňujú využívať rôzne členské zľavy a akcie.

Aj spoločnosť Tesco ponúka svojim verným zákazníkom Tesco kartu, ktorú pod názvom Clubcard možno získať ako plastovú kartičku alebo stiahnuť do smartfónu ako aplikáciu.

Spoločnosť Tesco popri vernostnom programe ponúka aj služby mobilného operátora a zakúpiť si napríklad možno aj Tesco SIM kartu s výhodnými volaniami či balíkom mobilných dát.

Tesco karta

V modernom svete sa vernostné programy stali neoddeliteľnou súčasťou nakupovania. Zákazníkom ponúkajú rôzne výhody a podnecujú ich k tomu, aby zostali verní konkrétnemu predajcovi.

Jeden z najväčších medzinárodných obchodných reťazcov – Tesco zaviedlo na Slovensku svoj program Tesco Card, ktorého cieľom je zvýšiť spokojnosť zákazníkov a odmeniť ich vernosť.

Tesco Card je bezplatný členský program, ktorý umožňuje zákazníkom využívať celý rad exkluzívnych výhod pri každom nákupe v obchodoch Tesco. Tesco Card, známa ako Tesco karta, predstavuje množstvo výhod, od zliav a špeciálnych ponúk.

Jedna z hlavných výhod Tesco karty spočíva v možnosti zbierať a využívať Clubcard Tesco body. Pri každom nákupe uskutočnenom prostredníctvom Tesco club karty zákazníci získavajú Clubcard body, ktoré môžu zbierať a premieňať na poukážky.

Tieto poukážky sa potom môžu použiť na budúce nákupy, čím sa účinne zníži celkový účet alebo sa dosiahne ďalšia úspora. Tento vernostný systém nielenže odmeňuje zákazníkov, ale vytvára aj motiváciu pokračovať v nakupovaní v Tescu.

Okrem toho Tesco karta ponúka personalizované nákupné ponuky prispôsobené individuálnym preferenciám a potrebám držiteľa Tesco club karty.

Analýzou histórie nákupov a nákupných zvyklostí môže Tesco poskytovať relevantné zľavy a ponuky na produkty, ktoré zákazník často nakupuje. To nielen šetrí peniaze, ale aj zlepšuje celkový zážitok z nakupovania tým, že ho robí osobnejším a príjemnejším.

Tesco karta do mobilu hneď po ruke

Mobilná aplikácia Tesco Clubcard priniesla nakupujúcim na Slovensku značné pohodlie. Táto aplikácia určená pre smartfóny umožňuje zákazníkom prístup k účtu Clubcard a jeho správu na cestách. Tesco karta do mobilu sa vďaka širokej škále funkcií a výhod stala pre zákazníkov Tesca nevyhnutným nástrojom.

Jednou z kľúčových funkcií aplikácie Tesco Clubcard je možnosť kontroly a uplatnenia poukážok Clubcard priamo zo smartfónu. Zákazníci už nemusia nosiť fyzické poukážky v peňaženkách alebo kabelkách; Tesco kartu do mobilu majú ihneď po ruke priamo vo svojom telefóne.

Stačí jednoducho naskenovať čiarový kód na telefóne a uplatniť poukážku na mieste predaja. Tým sa nielen šetrí čas, ale aj zabezpečuje, aby zákazníci neprišli o žiadnu úsporu alebo zľavu.

Okrem správy poukážok aplikácia poskytuje používateľom:

 • personalizované ponuky
 • ponuky na základe ich nákupných preferencií a predchádzajúcich nákupov
 • nákupný zoznam – používateľom umožňuje vytvárať a spravovať nákupné zoznamy priamo v mobilnom telefóne

Okrem toho aplikácia Tesco Clubcard poskytuje používateľom prístup k histórii ich transakcií a digitálnym účtenkám. Táto funkcia umožňuje zákazníkom sledovať svoje nákupy a umožňuje rýchle a jednoduché vrátenie alebo výmenu tovaru.

Tým, že aplikácia eliminuje potrebu papierových účteniek, prispieva aj k zníženiu množstva odpadu, čo z nej robí ekologickú voľbu pre nakupujúcich.

Tesco karta do mobilu – mobilná aplikácia Tesco Clubcard vďaka funkciám, ako je správa poukážok, personalizované ponuky, nákupné zoznamy a digitálne účtenky, poskytuje pohodlie, úspory a osobnejší zážitok z nakupovania.

Do Tesco Clubcard sa možno registrovať aj online

Zaregistrovať sa do Tesco Clubcard a získať Tesco club kartu je veľmi jednoduché. Zapojiť do programu sa možno jednoducho v obchode Tesco alebo registrovať sa online.

Po registrácii zákazník dostane fyzickú Tesco kartu, ktorú môžu predložiť pri pokladni a využívať výhody. Okrem toho spoločnosť Tesco vyvinula pohodlnú mobilnú aplikáciu, vďaka ktorej môžu mať zákazníci svoju virtuálnu Tesco club kartu neustále k dispozícii.

Program Tesco Card ponúkaný na Slovensku je veľmi výhodným nástrojom na zlepšenie zážitku z nakupovania.

Od zbierania a využívania Clubcard bodov až po využívanie exkluzívnych obchodov a ponúk, Tesco club karta odmeňuje verných zákazníkov a zároveň robí ich nákupy individuálnejšími a cenovo výhodnejšími.

Vďaka pohodlnej funkcii bezkontaktných platieb a partnerstvám s rôznymi maloobchodnými predajcami je Tesco Card na Slovensku nevyhnutným spoločníkom pri nakupovaní, ktorý poskytuje držiteľom karty množstvo výhod.

Výhody Tesco karty Clubcard

Tesco ponúka svojim zákazníkom nielen fyzickú Tesco kartu alebo aj Tesco kartu do mobilu prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Aké sú výhody Tesco karty a mobilnej aplikácie?

 • pri Tesco karte do mobilu netreba nosiť plastovú kartičku so sebou
 • poukážky a kupóny Clubcard možno uplatniť v obchodoch
 • nazbierané Clubcard body možno premeniť kedykoľvek na okamžité poukážky
 • kupóny naviac
 • špeciálne narodeninové kupóny platné celý mesiac
 • správa osobných údajov
 • prehľad aktuálnych ponúk pre členov vernostného programu
 • prístup k online letákom
 • navigácia do mobilu k najbližšej predajni Tesco

Mobilná aplikácia Clubcard, podobne ako Langbee, funguje aj na smarfónoch s operačným systémom Android.

Tesco SIM karta cez Tesco mobile

V dnešnom rýchlom a prepojenom svete sa spoľahlivý komunikačný nástroj stal pre ľudí na celom svete nevyhnutnosťou. Na Slovensku sa Tesco Mobile stala obľúbenou voľbou, ktorá zákazníkom ponúka pohodlie, cenovú dostupnosť a dobré pokrytie siete.

Ide o virtuálneho mobilného operátora, ktorý pôsobí vo viacerých európskych krajinách vrátane Slovenska. Spoločnosť Tesco Mobile nevlastní ani neprevádzkuje vlastnú fyzickú sieťovú infraštruktúru, ale spolieha sa na existujúcu sieťovú infraštruktúru vo vlastníctve zavedených telekomunikačných spoločností.

Využívaním takýchto sietí je spoločnosť Tesco Mobile schopná ponúkať svojim zákazníkom konkurencieschopné mobilné služby.

 • Jedným z hlavných dôvodov, prečo sa mnohí Slováci rozhodli pre Tesco Mobile je pohodlie, ktoré poskytuje.
 • Začiatok používania je bezproblémový, zákazníci si môžu Tesco SIM kartu jednoducho zakúpiť v ktorejkoľvek predajni Tesco alebo online.
 • Po vložení Tesco SIM karty do kompatibilného mobilného telefónu môžu zákazníci ihneď začať využívať celý rad služieb ako sú volania, posielanie SMS správ a prístup na internet.

S Tesco Mobile si zákazníci môžu vybrať z rôznych tarifných možností, ktoré vyhovujú ich individuálnym potrebám. Či už uprednostňujú paušálne alebo mesačné paušály, každý si tu nájde niečo pre seba.

Pre tých, ktorí často používajú svoje mobilné telefóny, ponúka Tesco Mobile výhodné tarify a veľkorysé dátové prídavky, ktoré vychádzajú v ústrety rastúcemu dopytu po využívaní mobilného internetu.

Tesco SIM karta s trojnásobným kreditom

Aktuálne spoločnosť Tesco v rámci Tesco mobile poskytuje Tesco SIM kartu Trio. Používateľom ponúka trojnásobný kredit a zľavy pri dobití kreditu. Spolu s Tesco club kartou Clubcard navyše môžu získať aj dodatočnú zľavu.

Tesco Mobile má pomerne rozsiahle pokrytie siete. Tesco Mobile spolupracuje s jedným z popredných poskytovateľov telekomunikačných služieb v krajine, čo zaručuje spoľahlivé pokrytie aj v odľahlejších oblastiach.

Pokiaľ ide o cenovú dostupnosť, Tesco Mobile ponúka konkurencieschopné ceny bez toho, aby sa znížila kvalita. Vďaka tomu, že Tesco Mobile pôsobí ako virtuálny mobilný operátor, môže využívať úspory z rozsahu a poskytovať zákazníkom cenovo výhodné mobilné služby.

Vďaka tomuto faktoru cenovej dostupnosti je Tesco Mobile atraktívnou voľbou pre študentov, mladých profesionálov a rodiny, ktoré chcú efektívne riadiť svoje výdavky na komunikáciu.

Tesco kreditná karta

V minulosti spoločnosť Tesco ponúkala aj možnosť zaobstarať si Tesco kreditnú kartu či iné finančné produkty. Prostredníctvom projektu Tesco finančné služby mohli zákazníci reťazca získať nielen Tesco kreditnú kartu, ale napríklad si aj požičať peniaze, konsolidovať svoje pôžičky či nakúpiť na splátky.

Spoločnosť Tesco však projekt Tesco finančné služby na jar 2023 ukončila a všetky produkty aj komunikácia so zákazníkmi prešli pod značku Home credit, ktorá bola po celý čas poskytovateľom Tesco úverov. Tesco kreditnú kartu tak už v predajniach reťazca Tesco nemožno vybaviť.