Záchrana titulu na vysokej škole

Službu PisaniePrac.sk som sa rozhodla využiť prvýkrát. Nevedela som si dať rady pri spracúvaní mojej bakalárskej práce, školiteľ mi prácu stále vracal, v knižniciach som nevedela nájsť už nič použiteľné, internet tiež nepomáhal, a čas sa krátil.

Kamarátka mi poradila stránku www.pisanieprac.sk. Skúsila som ich kontaktovať. Telefonicky som im popísala, aká som bezradná. S pracovníkom sme sa dohodli na vyplnení nezáväznej objednávky, že sa na to radi pozrú, a zhodnotia, či a ako by mi vedeli pomôcť.

Hodinu po odoslaní objednávky mi prišla cenová ponuka s návrhom riešenie, následne ma pracovník telefonicky kontaktoval, aby sa ubezpečil, že som email s cenovou ponukou obdržala.

Cena bola prijateľná, dohodli sme detaily a spolupráca začala. Všetko išlo rýchlo, tak, ako sme sa dohodli. Do dvoch dní som mailom obdržala prvý návrh podkladov, ktoré mi chýbali.

Kým pracovali na zvyšku, ja som si svoje materiály zapracovala do svojej bakalárskej práce. Bola som veľmi spokojná s kvalitou materiálov, ktoré mi poslali. Podklady boli originálne a aj formálna stránka zodpovedala požiadavkám.

Pomohli mi spracovať aj abstrakt, automatický obsah, správne formátovanie nadpisov a podnadpisov, číslovanie strán… Školiteľka bola tiež veľmi spokojná, ocenila, že sa podarilo nájsť a využiť zahraničné zdroje, ktoré boli navyše veľmi aktuálne.

A to všetko za niečo viac ako týždeň. Bez pomoci projektu www.pisanieprac.sk by som to popri práci a rodine nemala šancu stihnúť, a roky štúdia by boli stratené.

Takto mi doslova zachránili titul na poslednú chvíľu. Túto službu môžem všetkým, ktorí sú už bezradní alebo nestíhajú, len odporučiť. Diskrétne, rýchle, originálne.