Home Credit Správca financií

Zapamätať si splatnosť všetkých účtov, pôžičiek či iných finančných záväzkov nie je vždy jednoduché. Potom sa môže stať, že skrátka nejaká splátka z hlavy vypadne a problém môže byť na svete. Sledovať svoje financie teraz možno s aplikáciou Home Credit Správca financií.

Homecreditová aplikácia je bezplatná a k dispozícii 24 hodín, 7 dní v týždni. Ponúka užívateľom možnosť sledovať svoje financie, pôžičky, sledovať či boli splátky zaplatené včas a v správnej výške a ponúka tiež rôzne zľavy a bonusy u partnerov.

Správca financií Home Credit

Mať prehľad vo svojich financiách, pôžičkách či overiť si, či prišla splátka úveru včas a v správnej výške si možno v aplikácii Správca financií od spoločnosti Home Credit.

Homecredit internetová aplikácia ponúka používateľom prehľad o ich pôžičkách, kartách i ďalších dohodnutých produktoch so spoločnosťou Home Credit. Správca financií Home Credit je užívateľom dostupná zadarmo, 24 hodín a 7 dní v týždni.

Home Credit Správca financií je aplikácia, ktorá pomáha používateľom spravovať ich financie. Je to komplexný nástroj na správu peňazí, ktorý používateľom ponúka množstvo funkcií, ktoré im pomôžu udržať si prehľad o svojich výdavkoch a rozpočte.

Aplikácia umožňuje používateľom nastaviť rozpočet a sledovať svoje výdavky v priebehu času. Používateľom poskytuje aj rôzne funkcie, ktoré im pomáhajú spravovať ich financie.

Patrí sem nástroj na zostavovanie rozpočtu, ktorý používateľom umožňuje prideľovať finančné prostriedky do rôznych kategórií a nastaviť automatické platby.

Správca financií Home Credit má tiež komplexnú funkciu sledovania, ktorá používateľom umožňuje vidieť ich výdavky a príjmy v rôznych časových obdobiach. Táto funkcia tiež umožňuje používateľom nastaviť vlastné upozornenia, aby mohli mať prehľad o svojich financiách.

Aplikácia poskytuje používateľom aj nástroje na správu investícií a pôžičiek. Používatelia tak môžu porovnávať rôzne možnosti pôžičiek a prezerať si rôzne investičné príležitosti. Používateľom tiež umožňuje nastaviť automatické platby a spravovať svoje investície.

Home Credit Správca financií poskytuje používateľom aj celý rad ďalších funkcií. Medzi tieto funkcie patrí kalkulačka splátok, odhad kreditného skóre a rady, ako šetriť a investovať peniaze.

Nájsť tu možno aj celý rad bonusov a odmien od partnerov, vďaka ktorým možno výhodne nakupovať elektroniku, pohonné hmoty, kozmetiku i ďalší tovar či služby.

Aplikáciu majú k dispozícii pre operačné systémy Android aj iOS na stiahnutie zadarmo. Používateľom poskytuje bezpečný a pohodlný spôsob správy financií a je skvelým nástrojom pre tých, ktorí chcú lepšie ovládať svoje financie.

Ako sa registrovať do aplikácie Home Credit Správca financií

Správcu financií Home Credit možno jednoducho a zadarmo stiahnuť pre operačné systémy Android aj iOS. K prístupu do home kreditovej aplikácie treba vykonať registráciu, ktorá je však jednoduchá a zaberie len pár minút.

K registrácii treba:

 • e-mail
 • mobilný telefón
 • občiansky preukaz alebo potvrdenie o pobyte na území SR

Registrovať sa do aplikácie Správca financií Home Credit možno v piatich krokoch:

 • treba zadať rodné číslo, telefónne číslo a e-mail
 • aplikácia zašle jednorazový SMS kód, ktorým overujú, či je zadané mobilné číslo skutočné
 • treba vyplniť osobné údaje pri registrácii
 • zvoliť prihlasovacie meno, heslo a bezpečnostné otázky pre prípad zabudnutia prihlasovacích údajov
 • na záver stačí už len odsúhlasiť podmienky používania aplikácie a aplikáciu možno používať

Do aplikácie sa dá bezpečne prihlásiť kódom, odtlačkom prsta alebo rozpoznaním tváre. Vďaka Správcovi financií Home Credit má klient peniaze a transakcie pod kontrolou.

Recenzie na Správcu financií Home Credit

Home Credit Správca financií je aplikácia, ktorá používateľom pomáha sledovať ich financie a spravovať ich rozpočty. Mnohí používatelia si ju pochvaľujú pre jej intuitívny dizajn a používateľsky prívetivé rozhranie.

Homecreditového Správcu financií chvália za schopnosť pomôcť používateľom sledovať svoje výdavky, efektívne zostavovať rozpočet a plánovať budúcnosť.

Väčšina recenzií je prevažne pozitívna.

 • Mnohí používatelia tvrdia, že aplikácia sa ľahko používa a naviguje a má funkcie, ktoré pomáhajú používateľom udržať si prehľad o svojich financiách.
 • Aplikácia tiež umožňuje používateľom nastaviť si rozpočty a sledovať svoje výdavky, čo im pomáha udržať sa na správnej ceste a v rámci svojho rozpočtu.
 • Aplikácia má aj funkciu reportovania, ktorá používateľom umožňuje vytvárať správy o ich výdavkoch a príjmoch, čo môže pomôcť pri zostavovaní rozpočtu a sledovaní financií.
 • Medzi ďalšie funkcie patrí možnosť nastavenia automatických platieb, pripomienok na zaplatenie účtov.

Celkovo je Home Credit Správca financií vynikajúca aplikácia pre tých, ktorí chcú mať prehľad o svojich financiách a kontrolovať svoj rozpočet. Užívatelia hodnotia aplikáciu vysoko hodnotená a odporúčajú pre jej intuitívny dizajn, používateľsky prívetivé rozhranie a širokú škálu funkcií.

Home Credit Správca financií pripomenie splátku či ponúkne zľavu

Home Credit Správca financií je bezplatná mobilná aplikácia na pomoc používateľom pri správe ich financií. Aplikácia umožňuje používateľom sledovať svoje výdavky, rozpočet a stanovovať finančné ciele. Poskytuje tiež nástroje, ktoré používateľom pomáhajú šetriť peniaze a znižovať dlhy.

 • Aplikácia Home Credit Správca financií poskytuje používateľom komplexný prehľad o ich financiách. Používatelia môžu sledovať svoje príjmy, výdavky a čistý majetok. Môžu tiež nastaviť rozpočty a sledovať svoj pokrok pri dosahovaní finančných cieľov.
 • Správca financií tiež poskytuje používateľom finančné poznatky a rady. Poskytuje personalizované odporúčania, ktoré pomáhajú používateľom efektívnejšie spravovať svoje peniaze. Používatelia môžu aplikáciu používať aj na porovnávanie ponúk pôžičiek a vyhľadávanie najlepších sadzieb.
 • Okrem toho má aplikácia Správca financií Home Credit množstvo funkcií, ktoré používateľom pomáhajú mať prehľad o svojich financiách. Má funkciu pripomínania účtov, ktorá používateľom pomáha vyhnúť sa poplatkom za omeškanie a sledovať svoje účty. Používatelia si tiež môžu nastaviť upozornenia na bankové transakcie a dostávať upozornenia na podozrivé aktivity.

Aplikácia Home Credit Správca financií je skvelý spôsob, ako môžu používatelia prevziať kontrolu nad svojimi financiami.

Môže používateľom pomôcť šetriť peniaze, splácať dlhy a dosahovať ich finančné ciele. Vďaka jej komplexným funkciám môžu používatelia ľahko spravovať svoje peniaze a mať prehľad o svojich financiách.

O spoločnosti Home Credit

Home Credit je popredným poskytovateľom finančných služieb, ktorý ponúka širokú škálu produktov zameraných na uspokojovanie potrieb zákazníkov v krajine. Spoločnosť založili v roku 1999 a odvtedy patrí medzi najväčších hráčov v sektore finančných služieb na Slovensku.

Home Credit ponúka celý rad služieb a širokú škálu úverových produktov ako nákup na splátky v mieste predaja, auto úvery, pôžičky na kartu, kreditné karty, revolvingové pôžičky a spojenie pôžičiek.

Spoločnosť je známa svojím inovatívnym prístupom k finančným službám a je uznávaná ako líder na slovenskom trhu.

Spotrebiteľské úverové produkty spoločnosť Home Credit prispôsobuje potrebám zákazníkov na Slovensku. Úvery sú k dispozícii na rôzne účely, napríklad na zlepšenie bývania, financovanie automobilov, dovolenky a iné.

Home Credit poskytuje spotrebiteľom rôzne finančné služby vrátane úverov, sporiacich účtov, poistenia, kreditných kariet a ďalších finančných produktov. Má sieť pobočiek po celej krajine, čo z nej robí jedného z najdostupnejších poskytovateľov finančných služieb na Slovensku.

Home Credit ponúka na svoje úverové produkty konkurencieschopné úrokové sadzby a flexibilné podmienky splácania. Ponúka aj celý rad sporiacich účtov a kreditných kariet prispôsobených potrebám rôznych klientov.

Home Credit sa výrazne zaviazal k zákazníckemu servisu a poskytuje zákazníkom 24-hodinovú zákaznícku linku, na ktorú sa môžu obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov. Poskytuje aj celý rad online služieb, ktoré zákazníkom umožňujú rýchlo a jednoducho spravovať svoje účty a vykonávať platby.

Spoločnosť sa tiež výrazne zaviazala k zodpovednému poskytovaniu úverov. To znamená, že Home Credit ponúka len také úvery, ktoré sú pre dlžníkov dostupné a udržateľné. Spoločnosť tiež dodržiava prísne postupy v oblasti ochrany údajov a boja proti praniu špinavých peňazí.

Celkovo je Home Credit spoľahlivým a dôveryhodným poskytovateľom finančných služieb na Slovensku. Ponúka konkurencieschopné sadzby a flexibilné podmienky splácania, ako aj vynikajúci zákaznícky servis. Vďaka silnému záväzku k zodpovednému poskytovaniu úverov je Home Credit bezpečným poskytovateľom finančných služieb.