Priemyselný vysávač – vysoký výkon a spoľahlivosť!

Predstavte si ten rozdiel – idete čistiť svoj dvojizbový byt, kde sa okrem priestoru pri dverách nachádza len minimum nečistôt. Do polhodinky ste hotoví, vymeníte vo vysávači vrecko a máte zase na týždeň pokoj.

Na opačnej strane stojí podniková hala či výrobný sklad, kde každodenne prejdú stovky ľudí, premelú sa tam stovky výrobkov či surovín a logickým dôsledkom je tak špina na zemi, na stenách, jednoducho všade. Je preto logické, že nároky na vysávače do priemyselných zariadení budú určite vyššie.

My máme pre podnikateľov dobrú správu – takéto vysávače sú už bežne dostupné aj na slovenskom trhu. A to dokonca za výhodné ceny!

vacuum-cleaner-268149_1280-1024x682-2623827

Priemyselné vysávače musia spĺňať predovšetkým požiadavky na kvalitu a spoľahlivosť.

Rozmeníme si to na drobné – z hľadiska kvality musia byť schopné odstrániť všetky nečistoty, a to naozaj dôsledne. Musí to byť spojené aj s ich vysokým výkonom, aby ste tak po naozaj zaprášenej zemi nemuseli s vysávačom prejsť aj päťkrát, ale len raz.

A tu znovu platí, že aj vyššia cena za vyššiu kvalitu sa vyplatí – s priemyselným vysávačom vysáva zamestnanec kratšie, a tak sa potom môže miesto vysávania venovať inej, užitočnejšej činnosti.

Potom je tu spoľahlivosť – je dôležité, aby priemyselný vysávač niečo vydržal. Jednoducho sa nemôže stať, že sa pri prvom väčšom vysávaní upchá a budete ho môcť akurát tak reklamovať. Čiže aj táto životnosť je veľmi podstatná.

Na vaše šťastie, presne takéto vysávače už dnes na Slovensku ponúka spoločnosť All4Laundry, a to konkrétne na svojej internetovej stránke www.all4laundry.eu. Nájdete tam široký sortiment najrôznejších priemyselných vysávačov, spĺňajúcich vysoké nároky na kvalitatívne normy či životnosť.

Veríme, že aj do svojej priemyselnej prevádzky zakúpite jeden z týchto vysávačov a trvale tak vyriešite akékoľvek otázky týkajúce sa čistoty!