Systémy a stratégie ruliet: Šťastné číslo

Poznáte príslovie „v jednoduchosti je krása“? Toto príslovie potvrdzuje aj jeden z ďalších ruletových systémov nazývaný ako Šťastné číslo. Tento systém je hospodárnyveľmi jednoduchý. Je to stratégia, ktorá je jednoduchá a vďaka nej výhry rastú geometrickou radou.

Stávka na jedno vybrané číslo je základom hry. Táto stávka sa bude neprestajne opakovať. Keď príde prehra, stávku musíte navýšiť o 1 žetón. V prípade výhry, môžete stávky jednoducho resetovať a hrať hru od začiatku alebo hru jednoducho ukončíte.

Žiadny iný z ruletových systémov vám neponúka takýto výhodný pomer stávka-výhra. Aj vďaka systému Šťastné číslo môžete prísť už pri prvej výhre k pekným peniazom.

Pre úspešnosť systému je však potrebný vstupný kapitál aspoň 800 žetónov. Netvrdíme, že je to málo, avšak treba mať na pamäti, že s každým spinom rastú diametrálne aj prípadne výhry.

Pri dlhšom čakaní na vaše číslo sa nenechajte odradiť. Náklady totiž s každým novým spinom rastú, ale len veľmi pomaly a výhry sa zas navyšujú niekoľkonásobne rýchlejšie.