Fumbi – slovenský start-up na obchodovanie s kryptomenou

Obchodovanie s kryptomenami sa stalo v poslednom desaťročí veľmi obľúbeným spôsobom investovania. Investori sa čoraz viac obracajú na decentralizovaný trh digitálnych aktív ako na vhodný spôsob diverzifikácie a rastu svojich portfólií. S rastúcim dopytom po digitálnych aktívach vzniklo mnoho platforiem, ktoré uľahčujú nákup a predaj kryptomien. Jednou z nich je aj slovenský start-up Fumbi network.

Fumbi network je investičný platforma, prostredníctvom ktorej možno investovať do vyváženého portfólia zložené z niekoľkých desiatok kryptomien.

Spoločnosť Fumbi vyvinula inteligentný konzervatívny algoritmus, ktorý investuje vložené finančné prostriedky. Stačí len vložiť peniaze na svoj účet a následne už len v profile sledovať ako algoritmus rozdeľuje investované peniaze a aké sú výnosy.

Fumbi network – slovenský start-up na trhu s kryptomenou

Fumbi network je slovenská spoločnosť, ktorá sa zameriava na obchodovanie s kryptomenami. Spoločnosť Fumbi založil v roku 2018 Juraj Forgács, ktorý je v súčasnosti riaditeľom spoločnosti.

Spoločnosť ponúka širokú škálu produktov a služieb vrátane obchodovania s kryptomenami.

Fumbi network je investičný platforma, prostredníctvom ktorej možno investovať do vyváženého portfólia zložené z niekoľkých desiatok kryptomien.

Ide o prvú platformu pre investovanie do kryptomien s nezávislým auditom peňaženiek. Fumbi funguje ako správca, všetky kryptomeny sú v priamom vlastníctve používateľov. Investovať s Fumbi možno už so sumou od 50 eur.

Fumbi ponúka maximálne zabezpečenie

Prostredníctvom spoločnosti Fumbi network možno investovať do digitálnych aktív bez akýchkoľvek skúseností s investovaním do kryptomien.

Fumbi poskytuje bezpečnú a robustnú platformu na obchodovanie s kryptomenami. Platforma je zabezpečená pokročilým šifrovaním, takže zákazníci môžu pokojne obchodovať s vedomím, že ich informácie sú v bezpečí.

Transakcie sú tiež monitorované a overované, aby sa zabezpečilo, že všetci zákazníci dostanú tie najlepšie možné služby. Fumbi ponúka jednoduché investovanie do dynamického portfólia kryptomien.

Pomocou sofistikovaných algoritmov a vďaka pravidelným aktualizáciám portfólia spoločnosť Fumbi znižuje riziko investovania do kryptomien.

Avšak treba mať na pamäti, že trh kryptoaktív je premenlivý, ich hodnota preto môže rýchlo narastať, ale aj klesať. Investovať do kryptomeny sa preto v súčasnosti považuje za rizikové.

Spoločnosť Fumbi.network má potrebné povolenia na poskytovanie služieb spojených s kryptoaktívami podľa platných právnych predpisov Slovenskej republiky.

Avšak Národná banka Slovenska v súčasnosti nevykonáva dohľad nad poskytovaním služieb súvisiacich s kryptoaktívami.

Fumbi.network.sk prináša možnosť investovať do kryptomien jednoducho a bezpečne

Na Fumbi.sk môže začať investovať do kryptomien každý, aj začiatočníci bez skúseností. Investovanie je veľmi jednoduché a netreba mať žiadne špeciálne znalosti o kryptomenách.

Spoločnosť Fumbi vyvinula inteligentný konzervatívny algoritmus, ktorý investuje vložené finančné prostriedky. Stačí len vložiť peniaze na svoj účet a následne už len v profile sledovať ako algoritmus rozdeľuje investované peniaze a aké sú výnosy.

Portfólio platformy Fumbi.sk tvorí viac ako dvadsať najlepších kryptomien dostupných na trhu. Spoločnosť Fumbi network portfólio pravidelne rebalansuje vďaka algoritmu, ktorý sa snaží verne kopírovať vývoj trhu.

Medzi podporovaná coiny patria:

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • Cerdano
 • Polkadot
 • Polygon
 • Litecoin a ďalšie

Portfólio zostavuje priamo spoločnosť Fumbi network.

Ako obchodovať s Fumbi na trhu s kryptomenami

Kryptomeny sa v poslednom desaťročí stali veľmi populárnymi a investori sa čoraz viac obracajú na decentralizovaný trh digitálnych aktív ako na vhodný spôsob diverzifikácie a rastu svojich portfólií. S rastúcim dopytom po digitálnych aktívach vzniklo mnoho platforiem, ktoré uľahčujú nákup a predaj kryptomien.

Fumbi.network.sk je jednou z používateľsky najprívetivejších a najbezpečnejších platforiem na obchodovanie na trhu s kryptomenami a medzi obchodníkmi sa stáva čoraz obľúbenejšou.

Prvotným krokom pri obchodovaní s Fumbi.network je registrácia účtu. Najprv si teda treba vytvoriť pri obchodovaní s Fumbi prihlásenie. Založenie účtu je jednoduché a nezaberie veľa času. Založiť si možno osobný alebo biznis účet.

Registráciu a Fumbi prihlásenie možno uskutočniť v niekoľkých krokoch:

 • vyplniť údaje užívateľa
 • overenie e-mailom
 • prihlásiť sa cez Fumbi prihlásenie

Po dokončení tohto kroku môže užívateľ svoje digitálne aktíva vložiť do zabezpečenej peňaženky platformy.

Užívateľ, ktorý chce obchodovať na Fumbi network, musí najprv zadať objednávku výberom digitálneho aktíva, ktoré chce kúpiť alebo predať, množstva, s ktorým chce obchodovať a ceny, za ktorú chce kúpiť alebo predať.

Po zadaní príkazu algoritmus siete Fumbi network zistí výhodnosť vykonania príkazu a automaticky spracuje transakciu.

S Fumbi prihlásením možno obchodovať na kryptomenovom trhu

Fumbi network tiež poskytuje celý rad analytických a obchodných nástrojov, ktoré užívateľom pomôžu rozhodnúť sa, kedy a s ktorými digitálnymi aktívami obchodovať.

Medzi takéto nástroje patria:

 • knihy trhových a limitných príkazov
 • história obchodov
 • cenové grafy, ktoré umožňujú sledovať trhové ceny v reálnom čase

Možno tiež sledovať celkový zostatok na svojom účte a zobraziť si záznamy o histórii obchodovania a ziskoch alebo stratách.

Fumbi network tiež vytvorila tím vysoko skúsených odborníkov, ktorí poskytujú podporu a poradenstvo používateľom, ktorí sú na trhu s kryptomenami nováčikmi.

Platí sa za používanie platformy Fumbi?

Založenie účtu a registrácia na fumbi.network.sk je bezplatné. Avšak poplatky už spoločnosť účtuje za licenciu na používania inovatívneho Fumbi algoritmu či za ďalšie služby.

Pri investovaní do kryptomien prostredníctvom Fumbi network sa treba pripraviť aj na vstupné poplatky, pod ktoré spadá výmenný poplatok a portfóliový poplatok. Rovnako si platforma účtuje aj poplatok zo zisku. Ide však rádovo o zopár eur.

Vklady prostredníctvom platformy Fumbi možno vykonať bankovým prevodom, platobnou kartou, rýchlym vkladom (ten je však spoplatnený sumou vo výške 2,90 percenta z vkladu), Fumbi kreditom alebo automatickým vkladom.

Fumbi recenzie oceňujú úroveň služieb a jednoduchosť používania

Fumbi network je platforma na obchodovanie s kryptomenami. Pochváliť sa môže spoločnosť Fumbi recenziami s prevažne pozitívnymi hodnoteniami. Užívatelia oceňujú najmä vysokú úroveň služieb a jednoduchosť používania.

Platforma je určená pre nových aj skúsených obchodníkov s kryptomenami a umožňuje im prístup k celému radu funkcií od základných až po pokročilé obchodné nástroje. Dizajn a použiteľnosť platformy Fumbi recenzie označujú ako intuitívne, jednoduché a prehľadné. Platforma je podľa používateľov ľahko pochopiteľná.

Rozsah mincí dostupných na platforme Fumbi je pôsobivý a ponúka obchodníkom možnosť diverzifikovať svoje portfólio. K dispozícii je aj prístup k rôznym obchodným párom, pričom na nákup a predaj je k dispozícii množstvo kryptomien.

Veľmi praktická je aj jednoduchosť, s akou možno vykonávať vklady a výbery. Platforma ponúka aj rad služieb, ako sú upozornenia na ceny v reálnom čase, nástroje na tvorbu grafov a výkonné API na automatické obchodovanie.

Fumbi recenzie oceňujú aj zákaznícky servis v spoločnosti, ktorý je podľa nich na špičkovej úrovni. Používatelia oceňujú rýchle reakcie zákazníckeho tímu a poskytnutie potrebnej pomoci.

Platforma Fumbi sa ľahko používa, je bezpečná a poskytuje obchodníkom veľký rozsah služieb a funkcií. Tím zákazníckeho servisu je tiež priateľský, efektívny a včasný, vďaka čomu je celková skúsenosť vynikajúca.

Obchodovanie na trhu s kryptomenami môže byť skvelým spôsobom, ako diverzifikovať a zväčšiť svoje portfólio. Vďaka platformám ako Fumbi.network sa obchodovanie na trhu s kryptomenami stalo jednoduchým a bezproblémovým.

Vďaka bezpečnej infraštruktúre, intuitívnemu rozhraniu a profesionálnemu tímu podpory je Fumbi.network ideálnou platformou pre obchodníkov všetkých úrovní, ktorí majú prístup na trh s digitálnymi aktívami. Okrem toho si s pomocou ich komplexného balíka obchodných a analytických nástrojov môžu byť užívatelia istí, že ich investície budú realizované s istotou a presnosťou.