Dvere do každého počasia

Plast sa stal v rámci doplnkov v domácnosti mimoriadne používaným a obľúbeným materiálom. Dôvodov je na to viacero – je cenovo výhodný, jednoducho sa používa a esteticky naopak pekne vyčnieva.

Niet preto divu, že okrem tradičných plastových okien sa začali čoraz častejšie využívať aj plastové dvere. A už to nie sú len tie klasické balkónové dvere, ale práve naopak aj vchodové bezpečnostné dvere, ktoré vedia odolať nájazdu neželaných návštevníkov.

Pokiaľ teda hľadáte vskutku kvalitný a esteticky vhodný doplnok do domácnosti, tak práve plastové dvere budú tou správnou voľbou!

Spoločnosť INCON ponúka na svojej webovej stránke www.incon.sk viacero typov plastových dverí. Všetky sa vyznačujú tým, že sú mimoriadne pevné a stabilné. Konštrukcia plastových dverí je totiž v rohu upevnená kovovými odliatkami, čo zvyšuje jej pevnosť a odolnosť.

Môžete si vybrať aj rôzne typy skla, ktoré budú slúžiť ako časť výplne plastových dverí – v ponuke sú izolačné dvojsklá či trojsklá, spolu s nimi aj ďalšie možné vylepšenia či doplnky. Čo sa týka bezpečnosti, tak tú plastové dvere spĺňajú naozaj 100%-ne!

Ako uzamykací mechanizmus totiž v tomto prípade slúži otočný jazýček, doplnený dvomi kusmi masívu. Nemusíte sa tak obávať, že by dvere len tak ľahko niekto vyvalil, zabezpečené sú naozaj veľmi dobre.

Na spomínanej webovej stránke si môžete plastové dvere pozrieť do podrobností a detailov, pričom si ich môžete za výhodné ceny aj priamo objednať! Vedzte, že nákupom plastových dverí získavate hneď niekoľko výhod – bezpečnosť, stabilitu a zároveň zvýšenie estetickej hodnoty domu a bytu.

Investícia do kvalitných dverí sa naozaj vyplatí. Nneskôr sa vám totiž až niekoľkonásobne vráti – budete mať totiž dvere s dlhou životnosťou, bezpečnosťou a ešte tak zvýšite svoj komfort bývania!

V prípade zabuchnutých dverí existuje niekoľko rôznych spôsobov, ako sa dostať späť dovnútra.