Priestranný priestor

Chcete rozšíriť Vaše podnikanie, alebo naopak len začať podnikať? Potrebujete vhodné priestory na výrobu alebo veľké priestory na uskladnenie tovaru?

sklad1-1024x312-2555310

Tak potom potrebujete dielňu alebo halu. Alebo rovno všetko v jednom.

Predtým, ako oslovíte firmu s konkrétnou realizáciou projektu, by ste mali vedieť čo vlastne musí tento priestor spĺňať. Od toho, čo v nej budete robiť alebo uskladňovať sa bude odvíjať stavebný, použitý materiál. 

Či už ide o betón, plnú tehlu, nepálenú tehlu, vápenno-pieskové tvárnice, drevo, plech alebo oceľ, s ničím vyššie uvedeným nemá napríklad firma frisomat problém. Halu Vám postavia z čohokoľvek, čo si vyberiete.

Pri výbere materiálu zhotovania montovanej haly by ste do úvahy mali zobrať hygienické predpisy, hlučnosť, množstvo odpadu alebo uvoľnené škodlivé látky. Nesmiete však zabudnúť ani na váš vyhradený rozpočet alebo finančný strop, ktorý nechcete pri realizácii presiahnuť.

Máte v tomto všetkom jasno? Skvelé! Ak nie, firmy ktoré sa výstavbou hál a dielní zaoberajú, Vám určite poskytnú odborné rady pre Vaše podnikanie.

Ak chcete priestor, v ktorom bude miesto na uskladnenie alebo naopak odprezentovanie tovaru (autoshowroom a podobne) a zároveň chcete mať v tej istej hale resp. budove kancelárskej priestory či oddychovú zónu, nie je to dnes žiaden problém!  

Jednotlivé miestnosti sa dajú rozdeliť priečkami alebo zasklenými tabulami, ktoré budú stále vizuálne prepojené s okolím. Pracovníci sa tak vzájomne nebudú rušiť a vedenie bude mať tak všetko pod palcom.