Revolut banka – skúsenosti a recenzie, karty, účty

Revolut banka je digitálna banková aplikácia a poskytovateľ finančných služieb, ktorý revolučným spôsobom zmenil spôsob, akým ľudia narábajú so svojimi financiami. Spoločnosť Revolut bola založená v roku 2015 a rýchlo sa stala jednou z najpopulárnejších aplikácií digitálneho bankovníctva na svete, ktorá svojim používateľom ponúka širokú škálu služieb.

Revolut ponúka všetko od výdavkov a rozpočtu až po investovanie a medzinárodné prevody peňazí a bezhotovostný styk. Vo svojej podstate je Revolut digitálna banková aplikácia, ktorá používateľom umožňuje spravovať svoje financie na cestách.

Používatelia si môžu otvoriť Revolut účet v priebehu niekoľkých minút, prepojiť svoje existujúce bankové účty a získať prístup k jednoduchému finančnému panelu, kde vidia všetky svoje účty na jednom mieste. Okrem toho, že si používatelia môžu prezerať svoje účty, môžu z aplikácie aj prevádzať peniaze, prijímať platby a vymieňať meny.

Revolut banka a jej služby

Okrem základných bankových služieb ponúka Revolut aj celý rad ďalších funkcií. Patria medzi ne nástroje na tvorbu rozpočtu, ako napríklad nastavenie výdavkových limitov a sledovanie výdavkov, ako aj možnosti investovania, napríklad do akcií a ETF. Revolut ponúka aj predplatenú debetnú kartu, ktorú možno použiť u všetkých obchodníkov, ktorí akceptujú karty Mastercard.

Aplikácia Revolut je navrhnutá tak, aby bola používateľsky prívetivá a intuitívna. Používateľské rozhranie je prehľadné a ľahko ovládateľné a aplikácia ponúka celý rad funkcií, ktoré používateľom pomáhajú spravovať ich financie. Používatelia si napríklad môžu nastaviť limity výdavkov a upozornenia, sledovať svoje výdavky a monitorovať svoje investície.

Revolut ponúka aj celý rad možností zákazníckej podpory vrátane živého chatu a e-mailu. Celkovo je Revolut skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pohodlný a bezpečný spôsob správy svojich financií, alebo občasné využívanie karty na efektívne platby kartou v zahraničí.

Aplikácia sa jednoducho používa a ponúka širokú škálu funkcií, od rozpočtovania a investovania až po medzinárodné prevody peňazí. Vynikajúca je aj zákaznícka podpora a používatelia môžu získať pomoc rýchlo a jednoducho. Mnohí používatelia oceňujú aj nízke poplatky a konkurencieschopné výmenné kurzy, ktoré Revolut ponúka.

Revolut ponúka aj predplatenú debetnú kartu, ktorú možno použiť u všetkých obchodníkov, ktorí akceptujú karty Mastercard.

Ako si založiť účet Revolut

Revolut bank poskytuje bankový účet a elektronickú peňaženku. Založenie účtu Revolut sa dá zvládnuť online. Stačí postupovať podľa nasledujúci krokov:

 • navštíviť webovú stránku revolut.com
 • kliknúť na „Založiť účet“
 • vyplniť informácie o žiadateľovu, ako je meno a adresa
 • vyberte si typ účtu, o ktorý je záujem – standard, plus, premium, metal, ultra, dostupné sú osobné aj firemné účty
 • vyplniť zostávajúce informácie, ako sú číslo mobilného telefónu, dátum narodenia a podobne
 • potvrdiť, že si žiadateľ prečítal všetky podmienky
 • opäť kliknúť na „Založiť účet“
 • po úspešných overeniach je možné aktivovať Revolut účet

Revolut karty je možné získať prostredníctvom aplikácie Revolut na zariadení s iOS alebo Androidom. Postupovať treba podľa krokov a pokynov v aplikácii, vyplniť potrebné informácie a po vybavení žiadosti bude klientovi pridelená karta Revolut.

Revolut vyber z bankomatu

Revolut výber z bankomatu je možný cez Revolut kartu na klasickom bankomate. Revolut tiež umožňuje vyberať peniaze pomocou mobilnej aplikácie prostredníctvom rôznych partnerov. Vybrať peniaze je možné aj prostredníctvom platobných brán alebo online platieb.

Vybrať peniaze pomocou Revolut karty je jednoduché a bezpečné. Revolut je revolučnou kartou, ktorá umožňuje vybrať peniaze z bankomatu po celom svete bez poplatkov. Revolut je spôsob, ako vybrať peniaze zo svojho Revolut účtu rýchlo, bezpečne a bez poplatkov. Prvá vec, ktorú treba urobiť, je pripojiť svoju Revolut kartu k svojmu účtu.

To je možné urobiť cez aplikáciu alebo webový portál Revolut. Vždy sa treba uistiť, že sa zadali správne informácie o Revolut karte. Po nastavení kreditnej karty, sa možné začať vyberať peniaze. Aby bolo možné vybrať peniaze z Revolut účtu, treba najprv nájsť bankomat, ktorý podporuje Revolut karty.

Pri hľadaní bankomatu, ktorý akceptuje Revolut, si stačí prečítať zoznam akceptovaných bankomatov na stránke Revolut. Po nájdení bankomatu sa dajú peniaze vybrať ako s bežnou kartou, teda vložiť svoju Revolut kartu do bankomatu. Potom bude nutné zadať číslo PIN, ktoré boli vybrané pri vytváraní účtu. Ak je všetko v poriadku, bez problému sa vyberú peniaze z bankomatu.

Pri hľadaní bankomatu, ktorý akceptuje Revolut, si stačí prečítať zoznam akceptovaných bankomatov na stránke Revolut.

Je pravda, že karta Revolut vás pripraví o peniaze?

V júni 2019 sa objavili správy, že Revolut poškodil niekoľko svojich klientov tým, že im neoprávnene vybral peniaze z ich účtov. Revolut potom priznal, že mohlo dôjsť k nedorozumeniu s platobnými procesormi a priznal, že sa to stalo v súvislosti s vylepšením systému. Revolut následne zablokoval často poškodených klientov a vyplatil im peniaze, ktoré im vybral. Vznikla teda kauza, že karta Revolut vás pripraví o peniaze.

Okrem toho sa riešila aj iná kauza, pretože Revolut bez vysvetlenia blokoval účty so všetkými ich prostriedkami, teda peniazmi z podnikania alebo s výplatami. Pri vyšších transakciách sa účet zablokoval s odôvodnením, že prevod je podozrivý a je potrebné predložiť ďalšie dokumenty na preukázanie legálnosti prostriedkov. Niektorí klienti sa k svojim peniazom nevedeli dostať veľmi dlhý čas.

Revolut – skúsenosti klientov

Revolut bank je na Slovensku veľmi obľúbeným platobným riešením. Klienti oceňujú jeho jednoduchý a intuitívny dizajn a jednoduchosť používania. Používatelia oceňujú rýchlosť a jednoduchosť vkladania a výberu peňazí. Mnohí užívatelia tiež uvádzajú, že ceny sú veľmi priaznivé a že im Revolut umožňuje ušetriť peniaze.

Revolut tiež ponúka mnoho užitočných funkcií, ako sú virtuálne karty, virtuálne peňaženky, výmenné kurzy a ďalšie. Ďalšou výhodou je, že aplikácia je veľmi prehľadná a používateľsky príjemná. Užívatelia tiež oceňujú rýchlosť a efektívnosť technickej podpory. Všeobecne sú názory klientov na službu Revolut na Slovensku pozitívne. Revolut skúsenosti sú prevažne dobré.

Revolut recenzia

Revolut bank je služba pre modernú bankovú dobu, ktorá poskytuje služby s cieľom ušetriť čas a peniaze spotrebiteľom. Revolut je jednou z najpopulárnejších služieb pre mladých spotrebiteľov na Slovensku, pretože poskytuje nízke poplatky, rýchle transakcie a bezpečné platby prostredníctvom svojej aplikácie.

Kľúčovou výhodou Revolutu je, že poskytuje jednoduchý spôsob, ako ušetriť peniaze, keďže účty sú bez poplatkov a poskytujú nízke úroky na vklady. K dispozícii sú aj nástroje pre správu peňazí, ako sú napríklad denné limity pre platby, odosielanie peňazí, obmedzenia pre nákupy online atď.

Tiež ponúkajú veľa možností pre výbery hotovosti, čo je pre spotrebiteľov veľmi výhodné. Revolut tiež ponúka možnosť vytvárania virtuálnych kariet, ktoré je možné používať na online nákupy. Tiež poskytujú prístup k veľkému počtu mien a často ponúkajú lepšie kurzy ako tradičné banky.

V neposlednom rade Revolut bank ponúka prístup k 24/7 podpore zákazníkov, ktorá je k dispozícii cez e-mail, chat alebo telefón. Ich zákaznícky servis je veľmi dobre hodnotený a často je možné dosiahnuť rýchle riešenie problémov. Všeobecne platí, že Revolut je veľmi užitočná služba pre spotrebiteľov, ktorí hľadajú rýchle, jednoduché a bezpečné spôsoby, ako ušetriť čas a peniaze.

Ponúka veľa výhod pre spotrebiteľov, vrátane nízkych poplatkov, vysokej úrovne bezpečnosti a rýchlych transakcií. Je to veľmi populárna služba na Slovensku, pretože poskytuje vysokú úroveň kvality služieb. Revolut recenzia sa hodí najmä novým klientom, resp. ľuďom ktorí o otvorení účtu uvažujú.

Kľúčovou výhodou Revolutu je, že poskytuje jednoduchý spôsob, ako ušetriť peniaze, keďže účty sú bez poplatkov a poskytujú nízke úroky na vklady.

Výhody a nevýhody Revolut účtu

Účet Revolut na veľa výhod, ktoré klienti od moderného bankovníctva očakávajú. Avšak má aj svoje nevýhody. Toto sú najväčšie výhody a nevýhody Revolut.

Výhody:

 • jednoduchá registrácia a rýchle nastavenie účtu
 • možnosť prevodu peňazí medzi účtami Revolut v rôznych menách bez poplatkov
 • nákup kryptomien bez poplatkov
 • možnosť nastavenia limitov pre platby a prevody
 • možnosť predaja kryptomeny jedným kliknutímp
 • prístup k viac ako 30 svetovým menám

Nevýhody:

 • nie sú podporované všetkými bankami
 • nie je možné vykonávať platobné transakcie medzi účtami v iných bankách
 • niektoré transakcie môžu byť spoplatnené
 • žiadne fyzické platobné karty
 • nie je k dispozícii pre všetky krajiny
 • Revolut výber z bankomatu nie je možný z každého bankomatu

Výhodou je aj možnosť získať Revolut 40 €. Revolut ponúka svojim používateľom možnosť získať 40 € pri prvej objednávke. To platí pre všetkých nových zákazníkov. Akonáhle sa účet dostane do platobnej schopnosti, bonus sa automaticky pridá na účet.

Zľavu môžu získať aj stávajúci používatelia Revolut, ktorí si objednajú nový účet pre svoju rodinu alebo priateľov. Revolut 40 € teda majú možnosť získať noví aj existujúci zákazníci. Je však nevyhnutné overiť si aktuálne podmienky získania bonusu.