Ruleta

Ruleta patrí pravdepodobne k jednej z najobľúbenejších hier vôbec. V tejto hre potrebujete mať na svojej strane predovšetkým šťastie.

Prvé záznamy o rulete pochádzajú z Francúzskaz 18. storočia. Od vzniku však prešla riadny kus cesty a dnes je známa po celom svete.

V takej podobe ako poznáme ruletu dnes, ju delíme na dva druhy. Európska ruleta sa hrá s jednou nulou a spolu má 37 polí, jej druhá americká verzia má nuly až dve a spolu teda 38 polí.

Aj keď sa to môže javiť ako zanedbateľný rozdiel opak je pravdou. Jedno pole navyše a to 0 značne ovplyvňuje hru, výplatné pomery a pravdepodobnosť výhry.

Jediný spôsob ako ovplyvniť hru (okrem toho, že poprosíte šťastie) je dobre si naštudovať pravidlá rulety. Hru môžete totiž ovplyvniť výberom políčka, na ktoré si vsadíte. Následným počtom a typom vsádzania môžete zvyšovať alebo naopak znižovať svoju šancu na výhru.

Pokiaľ si chcete ruletu užiť, nenechajte sa ovplyvniť predchádzajúcimi výsledkami a ani nepodliehajte panike, keď peniaze prehráte. Vaše minulé výsledky nemajú vôbec žiaden vplyv na nadchádzajúce kolá. Hrajte hru s čistou hlavou, pre zábavu a relax.

Ruletu nájdete aj v našich kluboch:

DoubleStar BratislavaDoubleStar Nováky
DoubleStar Drieňová BratislavaDoubleStar Žiar nad Hronom
DoubleStar Monte Carlo BratislavaDoubleStar Radvaň B.Bystrica
DoubleStar Fajka TrenčínDoubleStar Vegas L.Mikuláš
DoubleStar Termal Tr. TepliceDoubleStar Košice
DoubleStar Monaco Club PúchovDoubleStar Michalovce