Pôžičky pre všetkých

Pôžičky pre všetkých sú také úvery, ktoré sa dajú získať za veľmi dostupných podmienok pre takmer všetkých záujemcov o financie.

Spravidla teda poskytujú takéto úvery najmä nebankové spoločnosti, ktoré majú podmienky o niečo menej prísne ako banky.

Nebankové pôžičky pre všetkých môžu mať rôzny charakter, napríklad môže ísť o online úvery na menšie sumy, krátkodobé SMS pôžičky alebo spotrebiteľské rýchle pôžičky naozaj pre všetkých žiadateľov o finančné prostriedky.

pozicka-pre-vsetkych-230x230-4320091

Pôžička pre všetkých môže byť najmä v prípade menšieho a krátkodobého úveru aj bez dokladovania príjmu. Samozrejme takmer všetky takéto úvery sú aj bezúčelové, takže sa môžu použiť naozaj na čokoľvek.

Medzi pomerne nové pôžičky pre všetkých patria najmä väčšie spotrebiteľské úvery s možnosťou vybavenia aj cez internet. V minulosti dostupné len osobne a nebankovky boli prísnejšie na žiadateľa.

Požičať sa dajú dokonca viaceré takéto úvery aj bez náhľadu od registrov.

Pôžičky online

Pre všetkých, ktorí potrebujú menšiu sumu peňazí a nevadí im kratšia doba splatnosti, sú tu pôžičky cez internet, ktoré vďaka svojim podmienkam sú naozaj určené každému a pre všetkých.

Požičať sa dajú zväčša od nebankoviek, ktoré sa orientujú špeciálne na online úvery.

Vďaka tomu, že nie je nutné vo väčšine prípadov žiadne dokladovanie príjmu, účelu použitia a tiež vďaka tomu, že nepotrebujete zabezpečenie úveru ani ručiteľa.

Je možné mať pôžičku schválenú aj do 10 minút.

Credit One

Rýchla pôžička pre všetkých s vybavením jednoducho online z pohodlia domova sa dá získať od nebankovej spoločnosti Credit One.

Požičať si je možné od 5 do 1.000 €. Nový klient si môže požičať do 180 € prvý úver a neskôr mu tento úverový limit stúpa.

Dobou splatnosti ide o typické krátkodobé pôžičky, pretože lehota je maximálne do 30 dní. Je však flexibilne zvoliteľná na deň presne. Získať úver je veľmi jednoduché prostredníctvom online žiadosti.

Stačí na to len vek od 18 do 75 rokov a nebyť v omeškaní so splácaním iného úveru. Nebankovka neoveruje príjem žiadateľa. Nie je nutné mať ručiteľa ani iné zabezpečenie úveru a nedokladuje sa ani to, ako budú finančné prostriedky použité.

Tieto pôžičky sa hodia napríklad pred výplatou alebo vtedy, ak sa vyskytnú nečakané výdaje. Za poplatok je možné v prípade nutnosti aj predĺžiť splatnosť a to najviac o ďalších 30 dní, pričom úver je splatný jednorázovo v deň splatnosti.

pozicky-pre-vsetkych-602x400-4489018

Pôžičkomat

Cez Pôžičkomat sa dajú získať úvery pre každého za dostupných podmienok. Na vybavenie nie je potrebné dokladovať príjem, no je potrebné ho mať, aby vedel žiadateľ pôžičku splatiť.

Požičať sa dá pre nových klientov od 25 do 95 €, pre dlhodobých až do 900 €. Doba splatnosti je krátkodobá, čiže od 5 do 31 dní.

Pôžičky sú dostupné nielen pre zamestnancov, ale aj ženy na MD, dôchodcov, študentov alebo živnostníkov či podnikateľov a je možné ich použiť na čokoľvek, pretože nie sú účelovo viazané.

Trila

Pomerne nová pôžička dostupná takmer pre všetkých je aj cez nebankovú spoločnosť Trila. Tá poskytuje úvery cez SMS aj online a sú dostupné pre všetkých nad 18 rokov, ktorí majú určitý príjem.

Požičať sa dá na čokoľvek od 50 do 500 € a s dobou splatnosti na 15 až 25 dní, ktorú je možné za poplatok ale predĺžiť o ďalších 15, 30 alebo 45 dní a to spolu až päťkrát.

Výhodou je rýchle vybavenie, možnosť získať peniaze na účet do pár minút a lepšie podmienky pre dlhodobých klientov.

SMS úvery pre všetkých

Z hľadiska jednoduchosti a pohodlnosti vybavenia je SMS pôžička super pôžička pre všetkých.

Na jej vybavenie nie je potrebné dokladovanie príjmu, účelu, nie je nutné mať žiadneho ručiteľa a nemusíte s nikým prísť do osobného kontaktu.

Navyše sa dá požičať na čokoľvek a v ideálnom prípade môžete mať peniaze na vlastnom účte už v deň požiadania o úver. Všetko vybavíte zaslaním jednej krátkej textovej správy a peniaze máte okamžite k dispozícii na čokoľvek.

SMS Credits

Pre všetkých sa dá požičať aj SMS pôžička cez nebankovú spoločnosť SMS Credits.

Tá sa zameriava na rýchle a expresné úvery a pôžičky pre každého bez nutnosti dokladovať príjem a požičať sa dá od 20 do 350 €, podľa toho, či ide o nového žiadateľa alebo už o overeného klienta.

Doba splatnosti je na 5, 10 alebo 15 dní a je možné jej predĺženie za poplatok. Pôžičky sú bezúčelové na čokoľvek, vyplácajú sa priamo na bankový účet a vybavenie je zväčša do pár hodín, najneskôr do 24 hodín.

Ferratum Bank

Rýchle pôžičky tak cez SMS ako aj online cez internet ponúka aj nebanková spoločnosť Ferratum Bank. Tá sa orientuje na bezúčelové jednoduché úvery na kratšiu dobu do 30 dní, pričom minimálna doba splatnosti je od 7 dní.

Požičať sa dá od 30 do 350 € podľa toho, či sa jedná o prvý úver pre nového klienta alebo už ide o dlhodobejšieho klienta nebankovky. V prípade potreby je možné za poplatok dobu splatnosti predĺžiť o ďalších 15 alebo 30 dní.

Pôžičky sú využiteľné bezúčelovo na čokoľvek, na ich získanie nie je treba dokladovať príjem ani jeho výšku a sú dostupné pre občanov SR s trvalým pobytom na území SR a vekom nad 18 rokov.

Požičať si ich môžu aj živnostníci, SZČO, mamičky na materskej dovolenke alebo dôchodcovia.

Na bankovom účte môžete mať peniaze v prípade schválenia úveru už do 24 hodín, prípadne nebankovka vie finančné prostriedky poslať aj na adresu poštovým šekom.

V prípade Ferratum Bank je ale možné si požičať aj online rýchlu pôžičku do 24 hodín a to vo výške od 200 až do 700 €.

Tento typ úveru je novinka v ponuke nebankovej spoločnosti a poskytuje sa výlučne len cez internet s vyplatením priamo na bankový účet.

Požičať pre nového klienta sa dá do výšky 350 €, čo je úverový limit pre prvú pôžičku.

Aj tento úver je ale bezúčelový, takže je možné ho použiť na čokoľvek, no nebanková spoločnosť môže vyžadovať od klienta ručiteľa alebo doloženie príjmu. Lehota splatnosti je od 2 do 12 mesiacov.

Spotrebiteľské úvery

Pre všetkých, ktorí chcú väčšiu pôžičku a s dlhšou dobou splatnosti, je určená spotrebiteľská pôžička, ktorá je naozaj pre všetkých s aspoň minimálnym príjmom, prípadne v mnohých prípadoch aspoň s bonitným ručiteľom, ktorý takýto príjem má.

Veľkou výhodou pôžičiek je, že sa dajú vybaviť tiež pomerne rýchlo, najčastejšie do 24 hodín, je možné ich použiť na čokoľvek a umožňujú splatnosť aj na niekoľko mesiacov alebo rokov.

V prípade ručenia nehnuteľnosťou sa dá požičať aj niekoľko desiatok tisíc €.

Profi Credit

Medzi úvery dostupné takmer pre každého patria aj tie od nebankovej spoločnosti Profi Credit.

Pre zamestnancov, ale aj pre mamičky na materskej alebo dôchodcov sa dá požičať od 300 do 3.000 € formou spotrebiteľského úveru. Doba splatnosti je od 18 do 42 mesiacov a peniaze sa vyplácajú priamo na účet.

Na získanie úveru treba mať nad 18 rokov a pravidelný príjem, ale šancu majú aj žiadatelia s menšou bonitou a to vtedy, ak majú ručiteľa s pravidelným a dostatočným príjmom.

Nebanková spoločnosť ponúka tiež aj úvery pre podnikateľov a to tiež pre všetkých. Pre tých, čo podnikajú viac ako rok a majú hrubý ročný príjem nad 10.000 €, je možné si požičať na 3 až 18 mesiacov alebo na 24 až 48 mesiacov.

Ak podnikateľ podniká menej ako rok alebo má nižšie príjmy, môže si požičať aj s bonitným spoludlžníkom a to na 2 až 4 roky.

Nebankovka má pre týchto všetkých podnikateľov k dispozícii úvery od 1.000 € do 4.000 € a to bezúčelovo na čokoľvek.

Pohotovosť

Každý, kto má aspoň určitý pravidelný príjem, môže požiadať aj o úver od nebankovej spoločnosti Pohotovosť.

Tá je známa sieťou svojich pobočiek vo viacerých mestách, kde umožňuje osobné požiadanie o úver cez Pôžičkáreň, ale žiadosť je možné odoslať aj online cez jej webstránku alebo aj telefonicky.

Najčastejšie sa poskytuje tzv. Najrýchlejšia pôžička, čo je bezúčelový spotrebiteľský úver na čokoľvek s možnosťou získať od 99 € do 4.500 €.

Nový klient si môže požičať ale prvú pôžičku len do 1.000 € a postupom času sa jeho úverový limit zvyšuje.

Doba splatnosti úveru je od 2 do 12 mesiacov a v prípade požiadania do 14tej hodiny je možné mať pôžičku schválenú ešte dnes, čiže v ten istý deň.

Podobne sa dá požičať aj Živnostnícka pôžička. Pre už existujúcich klientov s aktuálne čerpaným úverom ponúka nebankovka aj Pohotovku, čo je minipôžička do 350 € vybaviteľná na nečakané udalosti.

Provident

Pre záujemcov o bezúčelové pôžičky dostupné pre všetkých je tu aj Provident.

Táto spoločnosť ponúka nebankové úvery od 60 do 2.300 €, ktoré sa dajú vybaviť cez internet online, ale aj priamo osobne stretnutím s viac ako 1500 obchodnými zástupcami po celom Slovensku.

Ide o klasické splátkové úvery, ktoré sa poskytujú jednorázovo a následne splácajú v pravidelných týždňových splátkach bezhotovostne alebo hotovostne priamo obchodnému zástupcovi.

Požičať sa dá na dobu buď 60 alebo 100 týždňov, prípadne na 3 až 22 mesiacov a čerpanie pôžičky môže byť tiež dvoma spôsobmi, buď bezhotovostne priamo na bankový účet alebo formou platobnej karty, ktorú je možné využiť na platbu v obchodoch alebo na výber hotovosti cez bankomat.

Pôžička je na čokoľvek, vybavenie je bez skrytých poplatkov vopred, nie je nutný ručiteľ a pre dlhodobých klientov je možné zvýhodnenie či už z hľadiska výhodnejšieho úročenia alebo z hľadiska možnosti čerpať aj vyšší úverový limit.

Úver4you

Pôžičky pre všetkých bez registra a na vyššie sumy ponúka aj nebanková spoločnosť Úver4you. Cez ňu je možné si požičať rýchly úver zabezpečený nehnuteľnosťou, čiže založením nehnuteľnosti.

Založiť sa dá nehnuteľnosť priamo vo vlastníctve žiadateľa o úver ako aj nehnuteľnosť vo vlastníctve tretej osoby.

Pôžička je dostupná pre zamestnancov, dôchodcov aj pre podnikateľov, pričom jej vyplatenie je jednorázovo na účet a splácanie je cez mesačné splátky.

Podnikatelia si môžu požičať od 1.700 €, ostatní od 2.000 € a až do výšky 40.000 €, ale to závisí aj od hodnoty nehnuteľnosti, keďže nebankovka požičiava zvyčajne do 50% jej hodnoty.

Čo sa týka splatnosti úveru, bežne je to od 36 do 96 mesiacov, pre podnikateľov od 12 do 120 mesiacov. Úver je bezúčelový, bez overovania registrov a dá sa použiť aj na riešenie exekúcií alebo záložných práv.

Vďaka osobnému a individuálnemu prístupu je možné riešiť aj komplikovanejšie situácie.

PoskytovateľSuma odSuma doSplatnosť odSplatnosť do
SMS Credits203505 dní15 dní
Trila2550015 dní25 dní
Pôžičkomat259005 dní31 dní
Ferratum Bank307007 dní12 mesiacov
Credit One510001 dní30 dní
Profi Credit300300018 mesiacov42 mesiacov
Pohotovosť9945002 mesiace12 mesiacov
Provident6023003 mesiace100 týždňov
Úver4you200040003 roky8 rokov

Výhody pôžičiek tohoto druhu

  • Vďaka širokej ponuky je dostupný úver pre všetkých v rôznych formách a tak si vyberú tí, čo chcú krátkodobé ale aj strednodobé a väčšie pôžičky
  • V prípade väčšiny pôžičiek je možné vybaviť si úver ihneď a bez zbytočného zdržania a najneskôr do 24 hodín máte peniaze priamo už na bankovom účte
  • Ak Vám stačí menšia suma, je možné o ňu požiadať aj priamo z pohodlia domova cez telefón alebo počítač a to aj bez potvrdenia o výške príjmu

Nevýhody pôžičiek tohoto druhu

  • Takmer každá nebanková pôžička určený pre všetkých je obvykle spojená s vyšším úročením, čo znamená väčšie preplatenie istiny úveru
  • Pri väčšine SMS a online pôžičiek na menšie sumy je doba splatnosti len niekoľko týždňov a prípade predĺženie splatnosti je spojené s vysokými poplatkami
  • Ak si chcete požičať väčšiu pôžičku vo forme spotrebiteľského úveru, musíte dokladovať príjem alebo mať dostatočne bonitného ručiteľa