Pôžičky bez potvrdenia príjmu

Pôžičky bez potvrdenia príjmu, nazývané niekedy aj pôžičky bez príjmu, sú také úvery, na ktorých získanie nie je nutné predložiť potvrdenie o výške príjmu.

Úvery majú prevažne nebankové spoločnosti a najdostupnejšia je rýchla pôžička bez príjmu formou krátkodobého úveru, ale aj spotrebiteľské úvery bez dokladovania a potvrdenia a o príjme.

Banková pôžička bez potvrdenia príjmu sa dá získať len v prípade, že máte v danej banke dlhšiu históriu alebo ste zamestnaný na trvalý pomer v SR.

danove-priznanie-k-dani-z-pridanej-hodnoty-230x225-9189688

Úver bez potvrdenia o príjme formou nebankovej pôžičky je väčšinou bezúčelový a je tak možné ho použiť na hocičo. Potvrdenie o príjme sa obvykle predkladá len u rizikových klientov a to len individuálne.

Niektoré nebankové pôžičky sú dostupné aj pre nezamestnaných alebo pre zamestnaných na dohodu, prípadne sa dajú vybaviť bez registra a ihneď. Najčastejšie sa takto poskytujú online cez internet alebo vo forme SMS pôžičky a to na čokoľvek a bezúčelovo.

Rýchle pôžičky bez potvrdenia príjmu

Najrýchlejšia pôžička bez dokladovania príjmu je online a dá sa vybaviť ihneď alebo takmer okamžite po odoslaní žiadosti o úver. Väčšina týchto pôžičiek funguje cez špeciálne zamerané nebankové spoločnosti na rýchle a online pôžičky bez dokladovania príjmu a to na menšie sumy.

Bez potvrdenia o príjme sa dá požičať najmä krátkodobo na niekoľko týždňov až mesiacov, pričom pôžičky online ale aj cez SMS patria medzi pôžičky dostupné aj pre dôchodcov alebo ženy na materskej dovolenke.

pozicky-bez-potvrdenia-prijmu-600x400-8207023

Trila

Pôžička 500 Eur ihneď a aj bez dokladovania príjmu sa dá získať tiež v nebankovej spoločnosti Trila. V ponuke je SMS aj online úver od 50 € až do 500 € a to na 15 až 25 dní.

Výhodou je rýchle vybavenie obvykle do 24 hodín, možnosť získať peniaze priamo na účet ale aj poštovým poukazom a tiež bezúčelovosť pôžičky, ktorá sa dá použiť na hocičo.

Okrem toho nie je nutné mať ručiteľa a na vybavenie stačí predložiť napríklad ne výpis z bankového účtu.

SMS Credits

Rýchla pôžička bez potvrdenia a dokladovania príjmu cez SMS aj online je aj v ponuke nebankovej spoločnosti SMS Credits.

Na získanie pôžičky je potrebné sa najprv zaregistrovať a následne sa dá pomocou jednej krátkej textovej správy požiadať o úver na čokoľvek od 20 do 350 €, pre nového žiadateľa najprv do 100 €.

Doba splatnosti je 5, 10 alebo 15 dní a pôžička je bez ručiteľa a bez skrytých poplatkov. Peniaze posiela nebankovka takmer hneď na účet.

Pôžičkomat

Rýchla pôžička ihneď bez potvrdenia o príjme a s jednoduchým vybavením cez internet je aj cez Pôžičkomat. Táto nebanková spoločnosť sa zameriava tiež na rýchle krátkodobé pôžičky do 24 hodín, ktoré sa dajú získať od 25 do 95 €, pre dlhodobých klientov až do 900 €.

Doba splatnosti je od 5 do 31 dní. Požičať si úver môžu aj menej bonitní klienti ako napríklad ženy na MD, dôchodcovia alebo študenti, pričom podmienkou je nebyť v omeškaní so splátkami iných úverov.

Credit One

Rýchla pôžička 400 Eur ale aj 1.000 Eur sa dá získať od nebankovej spoločnosti Credit One a to so zameraním na online pôžičky. Úvery sú krátkodobého typu a pre nového žiadateľ je výška prvej pôžičky obmedzená najviac na 180 €.

Doba splatnosti je od 1 do 30 dní, pričom v prípade potreby je možné požiadať o predĺženie splatnosti o ďalších 30 dní a to za dodatočný poplatok. Pôžička je bezúčelová, bez ručiteľa alebo ručenia a tiež aj bez potvrdenia o výške príjmu.

Ferratum Bank

Rýchla online pôžička bez dokladovania a bez potvrdenia o príjme a tiež SMS pôžička sa dajú požičať aj v nebankovej spoločnosti Ferratum Bank. Menšia krátkodobá pôžička sa dá získať od 30 do 350 € a na 7 až 30 dní, pričom o úver sa dá požiadať cez SMS aj cez internet.

Úver je bezúčelový, nie je nutné mať vlastného ručiteľa a pôžička sa dá poskytnúť tak na účet ako aj poštovou poukážkou.

Vybavenie je obvykle do 24 hodín, ale najčastejšie je možné mať peniaze na účte už v ten istý deň, ako ste požiadali o úver. Komu nestačí kratšia splatnosť a menšia suma, v ponuke je aj rýchla pôžička od 200 do 700 € a na 2 až 12 mesiacov.

Pre nových klientov je tento úver dostupný ale najprv len do 350 €. Tiež ide o bezúčelovú pôžičku bez nutnosti mať vlastného ručiteľa, ale pri rizikových alebo menej bonitných klientoch môže Ferratum požadovať doloženie príjmu.

Nebankové pôžičky bez potvrdenia príjmu

V nebankových spoločnostiach je možné získať samozrejme aj väčšie úvery ako sú mini pôžičky cez internet alebo SMS a to ako spotrebiteľské a spotrebné nebankové úvery.

Ide o klasické splátkové úvery, ktoré sa poskytujú buď s vybavením online, osobne alebo aj telefonicky v niektorých prípadoch. Požičať sa už dá aj na niekoľko tisíc € a na dlhšiu dobu aj niekoľko rokov, pričom môže ísť stále o veľmi dostupné nebankové pôžičky bez dokladovania príjmu.

Quatro

Nebanková spoločnosť Quatro má v ponuke úvery a pôžičky buď bezúčelového charakteru alebo ako splátkové úvery. V rámci bezúčelových možností sa dá získať úver aj vo forme kreditnej karty, čiže klasický úverový limit.

Najviac využívaná je Strieborná karta Quatro, ktorá umožňuje nakupovať až do výšky 5.000 € a to len na občiansky preukaz, čiže bez potvrdenia o príjme.

V prípade, ak o kartu požiadajú manželia, je možné nakupovať až do výšky 7.000 €.

Pri splátkovom nákupe sa dá cez splátkový systém Quatro obvykle požičať splátkový úver do 1.000 € len na OP v prípade nových klientov a záujemcov.

Čo sa týka klasickej bezúčelovej pôžičky, je možné si požičať od 600 € do 5.000 € a to na čokoľvek, pričom doba splácania je 1 až 5 rokov. Úver je možné vybaviť online, osobne aj telefonicky a obvykle do 24 hodín od schválenia má klient peniaze na účte.

Ak ich použijete na nákup tovaru u niektorého z partnerov, Quatro mu môže vrátiť 5 až 10% z ceny nákupu naspäť.

Plenkall Money

Nebankové pôžičky bez potvrdenia o príjme ponúka pre široký okruh klientov aj Plekall Money. V ponuke úverov je možné nájsť pôžičky a úvery pre verejnosť, ale aj pre živnostníkov, SZČO a tiež pre firmy a podnikateľov.

Bežná fyzická osoba, čiže napríklad zamestnanec, si môže požičať od 250 € až po 6.000 € a to na dobu splatnosti od 6 do 48 mesiacov. Čím vyšší je úver, tým je možné získať pôžičku aj na dlhšiu dobu splácania.

Čo sa týka živnostníkov, tu sa dá požičať od 250 € do 15.000 € a na 6 až 60 mesiacov. Firmy a podnikatelia môžu získať úvery 1.000 € až do 60.000 € a to na 6 až 48 mesiacov.

Všetky pôžičky sa dajú vybaviť jednoducho bez potvrdenia o výške príjmu, bezúčelovo na čokoľvek a poskytovateľ neoveruje ani registre, čiže ide o pôžičky bez registrov.

Požiadanie o pôžičku je jednoducho online priamo prostredníctvom stránky a ku každému žiadateľovi pristupuje Plenkall individuálne.

Profi Credit

Nebanková spoločnosť Profi Credit má v ponuke aj úvery, kde za istých okolností nemusí žiadateľ o pôžičku preukazovať priamo príjem a jeho výšku.

Pre verejnosť a bežné fyzické osoby sú dostupné spotrebiteľské pôžičky na čokoľvek, ktoré sa dajú získať od 300 € až do 3.000 € bezúčelovo a na dobu splatnosti od 18 do 42 mesiacov.

Na vybavenie úveru je potrebné mať 18 rokov a klienti, ktorí nemajú dostatočný príjem, môžu využiť ručenie bonitným ručiteľom.

To sa samozrejme hodí najviac napríklad pre mamičky na MD alebo seniorov s nízkym dôchodkom, ktorý nechcú dokladovať.

Čo sa týka podnikateľov, pre živnostníkov s nižším hrubým ročným príjmom ako 10.000 € alebo pre začínajúcich živnostníkov a podnikateľov s dobou pôsobenia menej ako 12 mesiacov je možné si požičať od Profi Creditu tzv. Profi úver.

Ide o bezúčelový úver na čokoľvek od 1.000 € do 4.000 € a so splatnosťou na 24 až 48 mesiacov.

Pôžička bez dokladovania príjmu v banke

Bankové úvery bez dokladovania príjmu sa dajú získať aj v banke za predpokladu, že nejde o veľké pôžičky, ako napríklad hypotéky a hypotekárne úvery.

Bez potvrdenia o príjme je možné si požičať napríklad kontokorentný úver alebo spotrebný úver. Stačí, aby mal klient v banke účet dlhšiu dobu a na ten mu chodili príjmy, alebo ak klient pracuje na trvalý pracovný pomer v SR, vie si banka dohľadať jeho príjmy aj bez potvrdení a preukazovania.

Samozrejme, banka si overí aj celkovú bonitu a finančnú minulosť žiadateľa.

Poštová banka

Dobrá pôžička je spotrebný bezúčelový úver od Poštovej banky, ktorý je možné získať jednoducho a rýchlo a tiež bez nutnosti potvrdenia o príjme.

Požičať sa dá od 300 € do 30.000 €, samozrejme v závislosti od bonity klienta, pričom doba splatnosti je 1 až 9 rokov. Za poskytnutie úveru banka nevyžaduje žiaden poplatok, pôžičku je možné aj predčasne splatiť a nie je treba mať ručiteľa alebo ručenie nehnuteľnosťou.

O úver môžu žiadať aj dôchodcovia alebo SZČO.

V prípade, že je žiadateľ fyzická osoba zamestnaná na trvalý pracovný pomer, vybavenie je bez dokladovania príjmu. S podobnými parametrami ponúka banka aj úver zvaný Lepšia splátka, čo je vlastne refinančná pôžička na splatenie starých a nevýhodných úverov.

Pre tých, čo chcú len menšiu finančnú rezervu, je určená Rýchla rezerva, čo je v praxi povolené prečerpanie k bežnému účtu formou kontokorentného úveru a je možné si požičať bezúčelovo od 100 až do 2.000 €.

Sberbank

Banka Sberbank má v ponuke tiež viaceré úvery, kde nie je nutné vždy dokladovanie a predkladanie potvrdenia o príjem. Najčastejšie a najviac využívané sú najmä povolené prečerpanie a klasický spotrebný úver.

Povolené prečerpanie k účtu, čiže kontokorentný úver, sa poskytuje v sume od 230 € do 5.000 € a je možné ho získať bez ručiteľa a aj bez overovania príjmu, napríklad na základe výšky obratov.

Peniaze sú ihneď k dispozícii priamo na účte a je možné ich použiť na čokoľvek.

Druhou možnosťou je mojaPôžička, čo je vlastne bezúčelový spotrebný úver. Na vybavenie môže stačiť žiadateľovi aj jeden doklad totožnosti a požičať sa dá pre ľudí od 18 do 65 rokov, pričom výška úveru je od 1.000 € do 25.000 € a splatnosť môže byť od 12 do 108 mesiacov.

O úver je možné požiadať aj bez potvrdenia príjmu a to v prípade, ak máte v banke účet s dostatočnými obratmi už dlhšiu dobu alebo ak ste zamestnaný na trval pracovný pomer u nás, na Slovensku.

mBank

Pôžičky aj bez potvrdenia o príjme a dokladovania príjmu sa dajú získať tiež v známej internetovej banke mBank. Na menšie sumy sa dá jednoducho a rýchlo požičať napríklad mRezerva, čo je povolené prečerpanie a kontokorent k bežnému účtu.

Úverový limit pre kontokorent je od 200 do 12.000 € a otvorenie a vedenie je zadarmo. Úroky sa platia len v prípade čerpania a len z čerpanej sumy. Kto chce viac peňazí, môže získať mPôžičku, čo je spotrebný úver.

Ten sa dá požičať bezúčelovo na čokoľvek a väčšinou je to bez dokladovania príjmu. Získať sa dá od 350 € do 20.000 € a s dobou splatnosti na 12 mesiacov až 84 mesiacov.

Vybavenie, vedenie, mimoriadne splátky aj predčasné splatenie celého úveru sú bez poplatkov. mBank umožňuje tiež získať aj hypotéku bez potvrdenia o príjme a to od 7.000 € až do 500.000 € na 1 až 40 rokov a to v prípade, že výška hypotekárneho úveru bude najviac do 50% hodnoty založenej nehnuteľnosti.

PoskytovateľSuma odSuma doSplatnosť odSplatnosť do
Trila5050015 dní25 dní
Credit One510001 deň30 dní
Ferratum Bank307007 dní12 mesiacov
Pôžičkomat259005 dní31 dní
SMS Credits203505 dní15 dní
Quatro60050001 rok5 rokov
Plenkall Money250600006 mesiacov60 mesiacov
Profi Credit300400018 mesiacov48 mesiacov

Výhody pôžičiek tohoto druhu

  • Pôžička na čokoľvek bez dokladovania príjmu sa dá získať vo viacerých nebankovkách a niekedy aj v banke, takže je možné si vybrať z pomerne širokej ponuky úverov
  • Najdostupnejšia je krátkodobá pôžička, napríklad na 3 mesiace alebo menej, ktorá býva vo forme SMS či online úveru z nebankových spoločností a aj ako pôžička bez registra a potvrdenia príjmu
  • Nebanková pôžička dokladovania príjmu spotrebiteľského sa tiež dá získať aj ako splátkový úver na dlhšiu dobu a aj na niekoľko tisíc €, no niekedy je potrebné ručenie

Nevýhody pôžičiek tohoto druhu

  • Výhodné rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu sa dajú získať len v prípade bankových produktov, pričom úver bez potvrdenia príjmu je dostupný len bonitným klientom
  • Pôžička pre nezamestnaných bez príjmu a ihneď k vyplateniu je možná len v prípade založenia nehnuteľnosti alebo v prípade malých a krátkodobých úverov s vyšším úrokom
  • Pôžička pre zamestnancov na dohodu môže byť problémom a vtedy sa overuje bonita klienta, čiže niekedy je takáto pôžička bez dokladu a potvrdenia o príjme nezískateľná