Priestor pre Vaše podnikanie

Rozširujete svoje podnikanie a potrebujete expandovať? Chce to väčšie priestory, všakže? Niečo na reprezentáciu, výrobu a zároveň sklad? Alebo len jedno z toho? Montované haly sú pre Vás tým pravým riešením.

A že prečo? Vyriešia Vaše priestorové problémy, firma ich vd’aka ich jednoduchej stavbe poskladá rýchlo a elegantne čoby kocky z lega, bez zbytočných prieťahov, a dokonca nie je problém pridať aj poschodie!

Problém pracovných priestorov musia riešiť všetci začínajúci podnikatelia, dokonca aj tí, čo sa rozhodnú pre podnikanie z domu.

Výhoda montovaných hál

Výhodou montovaných hál je, ž jednotlivé časti haly sú spájané pomocou skrutiek, čo si nevyžaduje špeciálne náradie a na dvíhanie rámov postačuje autožeriav. Takisto ide o ľahkú a lacnú konštrukciu, ktorá je úsporná v prevádzke.

Krátka doba montáže znamená nízke náklady na prácu a rýchly začiatok užívania objektu.

Konštrukcia následne umožňuje ľubovoľné prerozdelenie vnútorného priestoru haly, napr. oddelenie vykurovaných miestností, ako aj ľubovoľné umiestnenie brán, dverí a okien na štítových alebo bočných stenách.

Takisto nie je problém v prípade potreby kedykoľvek k hale pristavať dálší priestor.

Konštrukcia haly

Všetko ale niečo stojí, a preto si treba rozmyslieť, či si kúpite už existujúce priestory aj s pozemkom a zrekonštrujete si ich podľa vlastných požiadaviek, alebo si kúpite pozemok a necháte postaviť halu, ktorá bude montovaná.

Ak sa pre ňu ale rozhodnete, budete mať sklad, či halu na priemysel alebo reprezentatívny showroom a kancelárie podľa svojich predstáv.

Vybrať si môžete so širokej palety ponúkaných stavebných materiálov a vyhotovení. Na výber máte oceľ, kameň, sklobetón, drevo, sklo, betón, a mnoho d’aľších.

Firmy, zaoberajúce sa montovaním týchto hál, Vám isto radi poradia, ktoré z materiálov sú pre Váš druh podnikanie najvhodnejšie. Vyskladajú Vám takisto plán, za koľko je možné chcenú halu vystavať, a samozrejme sa budú riadiť Vašimi finančnými možnosťami.

Predtým, ako si tľapnete s jednou z firiem, ktorá haly montuje, si určite pozrite, či ide o domácu firmu, alebo zahraničnú, a prezrite si portfólio ich stavebných prác.

Takisto Vám môže byť nápomocný feedback od spoločnosti, ktorá si touto firmou nechala halu zmontovať, aby ste vedeli či je firma seriózna, alebo sa jej treba vyhnúť.

Jednajte s firmou o záruke a cene, a porovnajte viacero firiem na trhu, aby ste sa vedeli lepšie zorientovať.