Komunálna poisťovňa – PZP, havarijné poistenie, pobočky

Komunálna poisťovňa je popredným poskytovateľom poistenia na Slovensku. Spoločnosť bola založená v roku 1994 a rýchlo sa stala významným hráčom na slovenskom poistnom trhu. S pobočkami v Bratislave, Nitre, Prešove, Trenčíne a Žiline poskytuje Komunálna poisťovňa širokú škálu poistných riešení pre jednotlivcov a firmy.

Komunálna poisťovňa ponúka širokú škálu poistení, od poistenia domácnosti a auta až po životné, zdravotné a podnikateľské poistenie. Spoločnosť poskytuje aj špecializované poistné programy pre špecifické potreby, ako napríklad poistenie proti povodniam, cestovné poistenie a poistenie domácich zvierat.

Komunálna poisťovňa ponúka aj širokú škálu online služieb, ktoré zákazníkom umožňujú jednoduchý nákup a správu poistných zmlúv.

Komunálna poisťovňa patrí k dôveryhodným spoločnostiam

Komunálna poisťovňa sa zameriava na poskytovanie kvalitných služieb zákazníkom. Skúsení poradcovia spoločnosti sú k dispozícii zákazníkom, aby im pomohli nájsť správne poistné riešenie pre ich potreby. Sú tiež k dispozícii, aby zodpovedali akékoľvek otázky a poskytli rady, ako spravovať a chrániť ich majetok.

Komunálna poisťovňa sa zaväzuje poskytovať hodnotu za peniaze. Spoločnosť ponúka konkurenčné sadzby a zľavy pre zákazníkov, ktorí si zakúpia viac poistných zmlúv. Okrem toho Komunálna poisťovňa ponúka celý rad platobných možností, ako napríklad inkaso, mesačné platby a online banking.

Komunálna poisťovňa je dôveryhodným menom na slovenskom poistnom trhu. Vďaka svojmu záväzku poskytovať kvalitné služby zákazníkom a konkurencieschopné ceny je spoločnosť výbornou voľbou pre každého, kto hľadá poistenie na Slovensku.

Komunálna poisťovňa ponúka PZP aj havarijné poistenie vozidiel

Komunálna poisťovňa je poprednou poisťovňou na Slovensku, ktorá ponúka širokú škálu služieb pre fyzické a právnické osoby. Spoločnosť sa špecializuje na povinné zmluvné a havarijné poistenie, ktoré poskytuje klientom istotu a pokoj.

Komunálna poisťovňa PZP je povinnou formou poistenia na Slovensku. Je povinné pre všetky osoby, ktoré vykonávajú určité činnosti, napríklad tie, ktoré zahŕňajú výstavbu budovy alebo prepravu tovaru. Cieľom tohto druhu poistenia je chrániť práva a záujmy poisteného aj poisťovateľa a zabezpečiť náhradu vzniknutých škôd.

Komunálna poisťovňa ponúka komplexnú ponuku služieb v oblasti povinného zmluvného poistenia. Jej poistné zmluvy sú prispôsobené individuálnym potrebám klientov a zabezpečujú primeranú ochranu ich majetku a záväzkov. Spoločnosť tiež ponúka konkurencieschopné poistné a úrovne krytia, čo umožňuje zákazníkom prijímať informované rozhodnutia o ich poistných potrebách.

Výpoveď PZP u Komunálnej poisťovni sa dá spraviť elektronicky prostredníctvom formulára na stránke poisťovne, ale samozrejme aj osobne na niektorej z pobočiek. Je potrebné poznať pravidlá stanovené pre výpoveď PZP Komunálnej poisťovne.

Komunálna poisťovňa a havarijné poistenie

Komunálna poisťovňa ponúka aj havarijné poistenie pre osobné vozidlá, motocykle, prívesy, karavany aj nákladné vozidlá. Havarijné poistenie Komunálna poisťovňa je odporúčané pre novšie vozidlo, pokiaľ je auto na lízing, býva povinné. Kryje totiž škody aj na vozidle vinníka nehody, buď úplne alebo čiastočne v závislosti od poistnej zmluvy.

Pre to najvýhodnejšie havarijné poistenie je vhodné využiť online kalkulačku havarijného poistenia, kde každý nájde to najvýhodnejšie.

Komunálna poisťovňa sa zaväzuje poskytovať najvyššiu úroveň služieb a spokojnosti zákazníkov. Jej tím skúsených odborníkov je k dispozícii zákazníkom pri riešení ich poistných potrieb a v prípade potreby im poskytne rady a usmernenia.

Komunálna poisťovňa je dôveryhodným menom na Slovensku, ktoré ponúka širokú škálu poistných služieb pre jednotlivcov a podniky. Ich povinné zmluvné a havarijné poistenie Komunálna poisťovňa poskytuje zákazníkom potrebnú istotu a pokoj.

Komunálna poisťovňa ponúka aj havarijné poistenie pre osobné vozidlá, motocykle, prívesy, karavany aj nákladné vozidlá.

Cestovné poistenie do zahraničia aj na Slovensko

Cestovné poistenie je dôležitou súčasťou plánovania každej cesty a je dôležité pochopiť, čo ponúka vybraná poisťovňa. Komunálna poisťovňa je jedným z popredných poskytovateľov cestovného poistenia na Slovensku.

Komunálna poisťovňa ponúka širokú škálu produktov cestovného poistenia, ktoré sú prispôsobené potrebám cestovateľov. Či už je v pláne služobná cesta, rodinná dovolenka alebo dlhodobý pobyt v zahraničí, Komunálna poisťovňa má poistné krytie, ktoré bude vyhovujúce.

Komunálna poisťovňa ponúka cestovné poistenie na jednu aj viac ciest. Poistenie na jednu cestu sa vzťahuje na jednu cestu v trvaní do 30 dní, zatiaľ čo poistenie na viac ciest sa vzťahuje na viac ciest v trvaní do 180 dní. Obe poistenia ponúkajú celý rad možností krytia vrátane poistenia storna zájazdu, liečebných nákladov, straty batožiny a zodpovednosti za škodu.

Komunálna poisťovňa ponúka cestujúcim aj ďalšie možnosti poistného krytia vrátane krytia zimných športov, dobrodružných športov a poistenia prenajatých vozidiel. Tieto možnosti dodatočného krytia pomôžu zabezpečiť, aby bol klient riadne chránení a mohol sa sústrediť na užívanie si cesty bez obáv z neočakávaných udalostí.

Komunálna poisťovňa uľahčí získanie cestovného poistenia, ktoré je potrebné na cestu. Online portál spoločnosti umožní rýchlo a jednoducho porovnať rôzne poistné zmluvy a možnosti krytia a zakúpiť poistnú zmluvu, ktorá najlepšie spĺňa individuálne potreby.

Komunálna poisťovňa poskytuje vynikajúce riešenie pre cestovateľov, ktorí hľadajú komplexné a cenovo dostupné cestovné poistenie. Vďaka širokej škále možností krytia, konkurencieschopným cenám a jednoduchému nákupu online je Komunálna poisťovňa ideálnou voľbou pre cestovateľov, ktorí hľadajú pokoj na duši.

Komunálna poisťovňa je jedným z popredných poskytovateľov cestovného poistenia na Slovensku.

Zanedbávať netreba ani poistenie nehnuteľnosti

Poistenie majetku je jedným z najdôležitejších druhov poistenia pre majiteľov domov aj pre podniky. Poskytuje ochranu pred stratami vyplývajúcimi zo škôd na majetku spôsobených prírodnými katastrofami, krádežami a inými udalosťami. Komunálna poisťovňa je slovenská poisťovňa, ktorá ponúka svojim klientom poistenie majetku.

Komunálna poisťovňa ponúka celý rad poistných zmlúv na poistenie majetku vrátane poistného krytia budov, osobného majetku a zodpovednosti za škodu. Všetky poistné zmluvy poskytujú poistné krytie proti nebezpečenstvám, ako sú požiar, víchrica, krupobitie, krádež a vandalizmus. Ponúka aj dodatočné krytie pre prípad povodní, zemetrasení a iných prírodných katastrof.

Poistné zmluvy sú flexibilné a prispôsobiteľné, čo klientom umožňuje vybrať si limity krytia a spoluúčasti, ktoré najlepšie vyhovujú ich potrebám. Klienti majú možnosť pridať krytie cenných predmetov, ako sú šperky, umelecké predmety a starožitnosti. Spoločnosť tiež ponúka zľavy pre klientov, ktorí si uzatvoria viacero poistných zmlúv, napríklad poistenie vlastníkov bytov a automobilov.

Politiky poisťovne sú podporované tímom zákazníckeho servisu, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby odpovedal na otázky a pomohol pri podávaní žiadostí. Klienti majú tiež prístup k svojim účtom online, aby mohli spravovať svoje poistky a platiť účty. Spoločnosť Komunálna poisťovňa ponúka aj rôzne zľavy, ktoré pomáhajú urobiť ich poistné zmluvy cenovo dostupnejšími.

Spoločnosť sa zaviazala poskytovať kvalitné poistenie majetku za konkurencieschopné ceny. Bez ohľadu na to, či ste majiteľom domu alebo podnikateľom, spoločnosť poskytuje krytie, ktoré potrebujete na ochranu svojho majetku. Vďaka flexibilným poistným zmluvám a spoľahlivému tímu služieb zákazníkom je dôveryhodným zdrojom poistenia majetku na Slovensku.

Rizikové a úrazové poistenie od Komunálnej poisťovne

Nehody sa stávajú, a keď sa stanú, finančné dôsledky môžu byť zničujúce. Preto je dôležité mať poistenie, ktoré chráni váš majetok a príjem v prípade nehody. Komunálna poisťovňa je slovenská poisťovňa, ktorá poskytuje komplexnú škálu produktov rizikového a úrazového poistenia, ktoré spĺňajú potreby jednotlivcov a podnikov.

Komunálna poisťovňa ponúka širokú škálu poistných krytí, od životného poistenia až po úrazové poistenie. Produkty životného poistenia spoločnosti poskytujú finančnú ochranu jednotlivcom a ich rodinám v prípade úmrtia alebo invalidity. Spoločnosť ponúka aj úrazové poistenie, ktoré poskytuje krytie liečebných nákladov, ušlej mzdy a iných nákladov spojených s úrazom.

Produkty rizikového poistenia spoločnosti Komunálna poisťovňa sú určené na zabezpečenie ochrany pred rôznymi rizikami, ako je požiar, krádež a iné živelné pohromy. Produkty spoločnosti sú prispôsobené potrebám jednotlivcov a podnikov a môžu byť prispôsobené špecifickým potrebám každého zákazníka.

Spoločnosť poskytuje aj poistenie zodpovednosti za škodu, ktoré chráni podniky pred finančnými stratami spôsobenými nedbalosťou alebo neopatrnosťou. Z poistenia zodpovednosti sa hradia aj právne výdavky spojené so súdnym sporom vrátane súdnych trov a poplatkov za právne zastupovanie.

Produkty spoločnosti Komunálna poisťovňa sú navrhnuté tak, aby spĺňali potreby zákazníkov, a spoločnosť ponúka konkurencieschopné sadzby a flexibilné splátkové plány. Spoločnosť ponúka aj užitočný zákaznícky servis, takže zákazníci môžu získať odpovede, ktoré potrebujú na prijatie informovaných rozhodnutí o svojom poistnom krytí.

Pre tých, ktorí hľadajú komplexné krytie rizikového a úrazového poistenia, je Komunálna poisťovňa skvelou voľbou. Produkty spoločnosti sú navrhnuté tak, aby spĺňali potreby jednotlivcov a podnikov, a vďaka konkurenčným sadzbám a ústretovému zákazníckemu servisu sú skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú poistné krytie.

Komunálna poisťovňa – infolinka a pobočky

Kontaktovať poisťovňu je možné viacerými spôsobmi – osobne, prostredníctvom infolinky alebo kontaktného formulára na stránke poisťovne.

Komunálna poisťovňa – infolinka: 0800 112 222

Informácie o poistení alebo uzavretie poistenia je možné aj osobne na týchto pobočkách:

  • Komunálna poisťovňa Košice
  • Komunálna poisťovňa Prešov
  • Komunálna poisťovňa Nitra
  • Komunálna poisťovňa Trnava
  • Komunálna poisťovňa Bratislava
  • Komunálna poisťovňa Banská Bystrica

Okrem veľkým miest sa pobočky nachádzajú aj v tých menších, napríklad v Bánovciach nad Bebravou, Banskej Štiavnici, Bardejove, Brezne, Bytči, Čadci, Detve, Piešťanoch, Senci Dolnom Kubíne, Dunajskej Strede, Humennom, Kežmarku, Komárne, Leviciach, Levoči, Liptovskom Mikuláši, Lučenci, Malackách, Martine, Michalovciach, Myjave, Nových Zámkoch, Novom Meste nad Váhom, Senici, Trenčíne a v ďalších mestách.