Zabudnite na klasické dvere, sú tu posuvné dvere do stavebného puzdra

Tradičné klasické otočné dvere ako ich poznáme sú v dnešných moderných interiéroch stále častejšie nahrádzané rôznymi alternatívnymi možnosťami otvárania dverí.

Jednou z takých možností sú posuvné dvere do stavebného puzdra a v dnešnom článku si povieme pár dôvodov, prečo po nich siahnuť.

Vyriešia problém s priestorom

Klasické otočné dvere potrebujú určitý priestor na to, aby sa mohli otvárať a zatvárať. Naopak tento priestor vám ušetria posuvné dvere, ktoré sa zasúvajú do stavebného puzdra osadeného v stene.

Za cenu stavebného puzdra, tak získate voľné miesto, ktoré môžete využiť podľa potreby alebo ho nechať len tak, aby miestnosť vyzerala priestrannejšie.

Už žiadne nárazy

Vďaka posuvným dverám do stavebného puzdra vám nehrozia žiadne nárazy do dverí, či už hlavou alebo inou časťou tela. Taktiež môžete zabudnúť na obavy, že vás udrú dvere. Nehrozí vám ani zachytenie sa o kľučku, nakoľko tieto dvere žiadnu klučku nemajú.

Ďalšou výhodou je, že sa nemôžu zabuchnúť ako klasické dvere. Nie je tak potrebné kontaktovať zámočníka v prípade zabudnutého kľúča a zabuchnutých dverí.

Pôsobia moderne

Za cenu stavebného puzdra získate dizajnovo nenáročný a veľmi moderný interiér, ktorý vyniká krásou a eleganciou čistých línií. V žiadnom interiéri tieto dvere nepôsobia rušivo a naopak moderne zariadené domácnosti veľmi vkusne doplnia.

Ich vzhľad je nadčasový, a tak ani po rokoch nebude mať nutkanie ich vymeniť.

Bezbariérové

Ďalšou nespornou výhodou, ktorú zaiste ocenia imobilní, nevidiaci, ale aj osoby používajúce chodítka je to, že tieto posuvné dvere do stavebného puzdra sú bezbariérové. Prejazd posuvnými dverami, kde navyše nie je žiaden prah, je oveľa jednoduchší.

Tieto dvere vám uľahčia každodenný život a to všetko získate len za cenu stavebného puzdra.

Posuvné dvere do stavebného puzdra sú plne funkčnou a elegantnou variantou klasických dverí. Navyše sú nadčasové a ponúkajú neoceniteľné množstvo výhod.