Pôžičky pre nezamestnaných

Ocitli ste sa v situácii bez zamestnania a potrebujete peniaze na svoje výdavky? Pôžičky pre nezamestnaných Vám pomôžu preklenúť obdobie, než si nájdete novú prácu. Získať pôžičku pre nezamestnaných je zložitejšie, pretože väčšina poskytovateľov schvaľuje pôžičku len tým, kto doloží svoje príjmy.

V banke pomoc nehľadajte, tá požičia len ľuďom s preukázateľným príjem, ktorý naviac musí byť dostatečný. Pro nebankovej spoločnosti je dôležitá Vaša schopnosť pôžičku splácať, podľa toho budú posudzovať, či Vám pôžičku schváli alebo nie.

Ručenie Vám k pôžičke pomôže

Ak disponujete nehnuteľnosťou, ktorou môžete ručiť, ste pre nebankové spoločnosti zaujímavým klientom, a máte veľkú šancu na získanie pôžičky. Ručenie nehnuteľností je dobrým zaistením. Ďalšou možnosťou je ručiteľ, ktorý Vašu bonitu zvýši.

Pre nezamestnaných a ľudí bez príjmu je veľký problém pôžičku splácať. Ak teda nutne pôžičku potrebujete, neberte si viac, ako naozaj potrebujete a hlavne viac, ako ste schopní splácať.

Neberte si pôžičku na splatenie predošlé pôžičky. Skôr uvažujte o zlúčenie pôžičiek do jednej, pri ktorom môžete získať dodatočnú pôžičku za výhodnejších podmienok.