Online pôžička – Pôžička pre nezamestnaných

Online pôžička  je stále vyhľadávanejším a populárnejším úverom. Vďaka online pôžičke nemusíte strácať čas osobne na pobočke v banke. Vybavíte ju aj cez internet a ušetríte tak čas aj peniaze za poplatky.

Je pre mňa vhodná online pôžička pre nezamestnaných?

O online pôžičku môže požiadať ktokoľvek a kedykoľvek. Formulár ja odoslanie žiadosti o pôžičku je na internete dostupný 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Môžete ho vyplniť z pohodlia domova, z práce ale dokonca aj počas cesty autobusom alebo vlakom.

O schválení online pôžičky budete väčšinou informovaný do 24 hodín. Pri online pôžičkách nemusíte spĺňať ani žiadne náročné kritéria. Stačí aby ste:

  • mali viac ako 18 rokov
  • mali dokladovatelný príjem

Online pôžičky bývajú schválené do 24 hodín

V prípade menšej sumy vám môže byť online pôžička schválená do niekoľkých hodín.

O schválení pôžičky môže byť klient informovaný do 24 hodín. Hlavne nebankové spoločnosti si dávajú záležať na tom, aby klientov informovali do pár hodín od vyplnenia žiadosti o online pôžičku.

Ako môžete využiť takúto pôžičku?

Online pôžička poskytovaná cez internet je bezúčelová. To znamená, že peniaze môžete využiť tak, ako potrebujete.

Online pôžičku môžete využiť na kúpu alebo opravu vozidla, rekonštrukciu bývania, rodinnú dovolenku alebo splatenie iných, existujúcich záväzkov. Klient môže s finančnými prostriedkami naložiť akokoľvek, banka ani nebanková spoločnosť od neho nebudú vyžadovať bločky ani faktúry.

Aj preto je online pôžička taká populárna. Peniaze z nej môžete využiť tak, ako potrebujete. Online pôžička, ktorú si vybavíte cez internet, môže byť spracovaná bankou aj nebankovou spoločnosťou. Stretli sme sa s klientami, ktorí sa báli negatívnej skúsenosti s nebankovou spoločnosťou. Takéto obavy však nie sú opodstatnené.

Nebankové spoločnosti, rovnako ako banky, podiiehajú kontrole Národnej banky Slovenska.

pozicky-online-640x480-6983909

Ktoré pôžičky si klienti vybavujú najčastejšie?

Z praxe vyplýva, že klienti najčastejšie siahajú po pôžičkách od nebankových spoločností. Je to hneď z niekoľkých dôvodov. Jedným z nich je, že v nebankovej spoločnosti nemusia platiť vysoké poplatky za pôžičku. Klienti môžu získať pôžičku bez poplatku.

Ďalším dôvodom je byrokracia. V nebankovej spoločnosti vás čaká menej papierovačiek ako v banke. Pri vybavovaní pôžičky od banky sa klienti častokrát sťažujú na množstvo papierov, ktoré museli podpísať a ani nemali čas si ich prečítať. Taktiež sa sťažujú na množstvo času, ktoré musia stráviť v banke.