Pôžičky online – ihneď na účet, rýchla, nonstop

V prípade, ak potrebuje niekto pôžičku rýchlo a bez zložitého dokladovania, môže využiť najrýchlejší spôsob vybavenia pôžičky online cez internet. V ponuke sú ihneď bankové pôžičky pre bonitných klientov aj nebankové pôžičky bez dokladovania príjmu a pôžičky bez registra. Pre menšie čiastky sú v ponuke pôžičky pred výplatou, ktoré je možné dostať na účet už za pár minút.

Je dôležité si online pôžičku vybrať správne a ešte predtým sa oboznámiť s jej samotnými podmienkami, aby nedošlo k nedorozumeniam a zbytočným problémom pri je splácaní.

Online pôžička

Ako už z názvu vyplýva, online pôžička sa vybavuje prostredníctvom internetu z pohodlia domova alebo iného miesta, kde sa jej záujemca práve nachádza. Vďaka tomu nie je potrebné nikoho telefonicky kontaktovať, všetko sa odohráva na internete. Vyplnením jednoduchého formulára zo základnými údajmi a jeho odoslaním na stránke nebankovej spoločnosti sa proces vybavovania online pôžičky začína.

Následne takúto žiadosť musí schváliť pracovník spoločnosti a v prípade pozitívnej odpovede sa uskutočňujú ďalšie dôležité kroky na to, aby klient potrebné peniaze dostal čo najskôr.

Online pôžička bez telefonovania

Pre vybavenie online pôžičky bez nutnosti telefonovania do nebankovej spoločnosti je potrebné mať iba prístup k internetu, počítač alebo mobilný telefón a záujem vyplniť formulár. Po jeho odoslaní si pracovník spoločnosti prečíta klientovu požiadavku, oboznámi sa s ňou a zhodnotí, či je možné takúto pôžičku schváliť.

V prípade jej schválenia ďalej pracovník kontaktuje klienta a dohodne s ním ďalší postup. Ten je rýchly a veľmi flexibilný, preto využiť dostupnú online pôžičku bez zbytočného telefonovania a kontaktovania pracovníka je dnes úplne bežné a mnohí po nej, často v pravidelnom intervale, siahajú.

Online pôžička ihneď na účet

Ak je žiadosť o pôžičku schválená a zmluva s nebankovou spoločnosťou podpísaná, pri doručení peňazí môžu nastať dve situácie. Buď sa peniaze odovzdajú v hotovosti pracovníkom banky, alebo sa takáto online pôžička pošle klientovi ihneď na účet.

Závisí to od podmienok spoločnosti, avšak vplýva na to aj samotné rozhodnutie klienta. Opäť platí ten istý postup. Najprv je potrebné vyplniť formulár na internetovej stránke nebankovky, následne prebehne proces schvaľovania žiadosti, v prípade jej schválenia je klient kontaktovaný spoločnosťou a po podpise zmluvy sa klientovi online vybavená pôžička posiela ihneď na účet.

V prípade, že má záujemca tú istú banku ako nebanková spoločnosť, vyplatené peniaze môže mať na účte už do niekoľkých minút.

O takéto online pôžičky, ktoré sú ihneď vyplácané, je veľký záujem, nakoľko finančné prostriedky sú pripísané žiadateľovi v čo najkratšom možnom čase a ten s nimi môže disponovať v podstate v ešte danú chvíľu.

Online pôžička nonstop

Ak si žiadateľ zadá do vyhľadávača na internete výraz „pôžička online nonstop“, nájde množstvo relevantných odkazov na spoločnosti, ktoré skutočne fungujú bez časového obmedzenia. Ponúkajú rozličné výšky úverov aj úrokov.

Online pôžičky nonstop sú vo veľkej väčšine prípadov žiadané v čase nečakanej situácie, keď naozaj nie je prístup k peniazom umožnený ihneď a človek sa ocitá v beznádeji a frustrácii. Sú to rýchle pôžičky, kedy sa často nevyžaduje ani výpis z registra dlžníkov či potvrdenie o príjme.

Je dôležité spomenúť, že v takýchto prípadoch sú úroky podstatne vyššie, a je teda na mieste zvážiť, či je výhodné a skutočne potrebné po takejto pôžičke siahnuť.

Rýchla online pôžička

Rýchla online pôžička je pomerne ľahko dostupný úver, kedy nikto nesleduje, na aký účel sa požičané peniaze používajú. Samotná rýchlosť vybavenia pôžičky spočíva v tom, že sa vybavuje online bez zbytočnej osobnej návštevy pobočky spoločnosti.

Takéto rýchle online pôžičky ponúkajú viaceré bankové aj nebankové spoločnosti, pričom rozdiel je v tom, že pri bankových spoločnostiach sa väčšinou vyžaduje dokladovanie príjmu či výpis z registra dlžníkov a pri nebankovkách to nemusí byť potrebné.

Faktom však ostáva, že bankové spoločnosti si za takúto službu účtujú oveľa menší úrok ako tie nebankové, preto je na zváženie klienta, s ktorou spoločnosťou sa rozhodne spolupracovať.

Rýchla pôžička sa väčšinou vybavuje online, ale samozrejme vždy je možné osobne navštíviť pobočku pre prípadné pochybnosti či otázky. Pracovník by mal danému klientovi podrobne a trpezlivo vysvetliť všetko tak, aby tomu žiadateľ porozumel, s cieľom vyhnúť sa bezdôvodným možným prieťahom v budúcnosti.

Online pôžička bez registra

Vybaviť si online pôžičku bez registra je možné, nie však vo všetkých prípadoch až také jednoduché. Výška takého úveru je rôzna a závisí od danej spoločnosti a jej rozhodnutia a nastavení. Aj doba splatnosti sa môže pohybovať medzi dňami a mesiacmi a dôležité je mať aspoň nejaký príjem.

Pôžičky bez registra sa vybavujú online a výška úrokov vyplýva práve z toho, či ma žiadateľ spomínaný príjem, alebo nie. Pre spoločnosť poskytujúcej peniaze je rizikový faktor to, ak klient, ktorý žiada online o pôžičku bez registra, nemá žiaden príjem. V tom prípade je na rozhodnutí nebankovky, či danú žiadosť o takýto druh úveru schváli, alebo nie.

Nebanková online pôžička

Nebankové online pôžičky poskytujú spoločnosti tým ľuďom, ktorí sú vo finančnej núdzi a urgentne potrebujú peniaze na čokoľvek. Je niekoľko variantov pôžičiek a úverov, ktoré sú k dispozícii týmto klientom. Napríklad ide o pôžičky bez registra, bez dokladovania príjmu, pre nezamestnaných ľudí či pre ľudí, ktorí sú v situácii pred výplatou.

Všetky tieto nebankové online pôžičky sa vybavujú cez internet a v čo najkratšom možnom čase tak, aby uspokojili potreby žiadateľa. Výška úveru, čas splatenia, suma splácania aj samotný úrok je predmetom rozhodnutia nebankovej spoločnosti a všetky tieto údaje musia byť jasne a zrozumiteľne uvedené aj v zmluve medzi nebankovou spoločnosťou a klientom.

Online pôžička od Home Credit

Spoločnosť Home Credit ponúka online pôžičku s názvom Flexibilná pôžička. Jej vybavenie sľubujú už do 15 minút. Na ich webovej stránke ponúkajú kalkulačku, ktorá na základe údajov vložených žiadateľom vypočíta predbežnú výšku pôžičky a jej splátok.

Proces vybavenia online pôžičky od Home Credit je veľmi podobný ako v iných spoločnostiach. Na ich webovej stránke klient vyplní žiadosť, ktorú odošle a za niekoľko minút dostane rozhodnutie o jej (ne)schválení.

Následne žiadateľ podpíše zmluvu SMS správou, ktorú spoločnosť Home Credit pošle na telefónne číslo uvedené klientom v žiadosti. Žiadateľ takisto pošle spoločnosti ešte scan svojich dokumentov prostredníctvom emailu a potom mu Home Credit vyplatí peniaze na účet.

Top Pôžičky

S Top Pôžičkou je možné mať veľmi rýchlo k dispozícii až 6 500 €. Stačí vyplniť a odoslať online žiadosť a peniaze môžu byť už za krátku dobu zaslané na účet.

 • pôžička 25–6 500 €
 • dĺžka splácania od 1 do 7 rokov
 • je možné žiadať aj malú pôžičku: 25–500 €
 • dĺžka splácania 1–30 dní
 • vyplnenie žiadosti do 5 minút
 • žiadne zbytočné papierovanie
 • po schválení sú peniaze odoslané ihneď na účet žiadateľa
 • pre zamestnancov, SZČO aj dôchodcov

Výhodou Top Pôžičiek je aj možnosť požičať si malú sumu na čokoľvek. Preto ak je človek vo finančnej tiesni a potrebuje urýchlene vyriešiť svoj problém s chýbajúcimi peniazmi, aj toto môže byť jedna z možností.

Pôžičkomat

Pôžičkomat odosiela peniaze už do 15 minút po schválení žiadosti, pritom o peniaze sa dá požiadať kedykoľvek v roku.

 • prvá pôžička 25-95 €, ďalšie pôžičky až 500
 • splatnosť 7-31 dní
 • odoslané peniaze už do 15 minút
 • žiadne skryté poplatky
 • možno žiadať kedykoľvek 365 dní v roku
 • nie je potrebné mať záruku ani ručiteľa
 • možné zažiadať o predĺženie splatnosti pôžičky

Pôžičkomat umožňuje požičať si peniaze bez záruky či ručiteľa. Dôležité je však pritom dávať pozor na výšku úrokov, ktoré spoločnosť nastavuje pri využití tejto výhody.

Profi Credit

Profi Credit poskytuje pôžičky až do 3 000 € bez kontroly v registri dlžníkov. Táto rýchla pôžička je k dispozícii aj pre dôchodcov a ženy na MD.

 • pôžička 300-3 000 €
 • splatnosť 18-48 mesiacov
 • bez kontroly registrov
 • pre zamestnancov, dôchodcov aj ženy na MD
 • individuálny prístup ku každému žiadateľovi
 • rýchle vybavenie pôžičky
 • bez uvedenia účelu

Najrýchlejší spôsob, ako získať peniaze, je pôžička pred výplatou, ktorá ponúka niekoľko stoviek eur až na 30 dní pre všetkých. Je vhodná nielen pre zamestnancov, ale aj pre dôchodcov, študentov alebo ženy na materskej. Peniaze dostane klient za pár minút na účet.

Pôžička bez dokladovania príjmu

Rýchla pôžička pre všetkých, ktorí nemajú príjem, alebo je nedostatočný pre schválenie bankovej pôžičky. Pôžička bez dokladovania príjmu posudzuje celkovú bonitu žiadateľa.

Vhodná pôžička pre tých, ktorí v ​​minulosti mali problém so splácaním a dostali sa tak do registra dlžníkov. Záznam v registri znamená zamietnutie pre bankovú pôžičku a tiež problémy u niektorých bankových pôžičiek. Pôžičky bez registra sú dostupné aj cez tento záznam, dôležitá je celková klientova schopnosť splácať.

Ako získať rýchlo pôžičku online cez internet

Najľahší a najrýchlejší spôsob, ako dojednať pôžičku aj do 24 hodín, je vybavenie cez internet. Online pôžičky zaznamenávajú obrovský nárast v počte žiadostí. Je to pohodlné a nie je potrebné nikam chodiť. Platí zásada, že pôžička sa vyberá s nižšou RPMN.