Pôžička pre každého

pozicka-pre-kazdeho-2

Pôžička pre každého bez ohľadu na jeho príjem alebo bonitu sa dá získať z nebankových spoločností a to najmä z tých, ktoré ponúkajú krátkodobé alebo rýchle pôžičky pre každého bez ohľadu na dokladovanie príjmu.

V tomto prípade ide o úvery, ktoré sa poskytujú na čokoľvek, nie je treba mať ručiteľa alebo ručenie a nie je treba predkladať výšku príjmu, takže je to pôžička pre všetkých bez ohľadu na bonitu a dokladovanie.

Pomerne dostupné pôžičky pre každého majú ale aj iné nebankovky.

pre-kazdeho-230x230-2706249

Ide najmä o známejšie a väčšie nebankové spoločnosti, ktoré sa zaoberajú spotrebiteľskými úvermi a pôžičkami na väčšie sumy a dlhšiu dobu splácania. Pôžička od nebankovky sa dá v tomto prípade ale získať už len vtedy, ak má klient dostatočnú bonitu alebo ručenie, pričom viaceré úvery sú dostupné do 24 hodín.

Najlepšia pôžička pre každého, kto má príjem a dostatočnú bonitu a nemá problém s registrami alebo finančnou minulosťou, je samozrejme z banky. Niekedy je však dostupnejšia práve pôžička od nebankovky.

Banková dostupná pôžička pre každého

V banke sa dajú získať úvery pre klientov, ktorí nemajú problém s doložením príjmu alebo majú dlhšiu dobu trvalý príjem buď zo zamestnania alebo ho dostávajú priamo na bankový účet.

V prípade dostatočných pravidelných obratov na účte každý mesiac je možné získať napríklad kontokorentný úver. Ide o povolené prečerpanie k bankovému účtu, kedy môže klient čerpať financie aj „do mínusu“ a to do výšky schváleného úverového limitu od banky.

Takéto pôžičky sa najčastejšie poskytujú na 100 € až niekoľko tisíc €, podľa bonity klienta. Druhou možnosťou je kreditná karta,kreditka, ktorá sa dá získať tiež na základe príjmu alebo doloženia bonity. V tomto prípade sa dá požičať veľmi rýchlo od 300 € až do 10 000 €.

V prípade kreditiek je výhodou tzv. bezúročné obdobie, obvykle prvých 40 až 55 dní, čo znamená, že ak stihnete do tejto lehoty od požičania si peňazí vrátiť celý úver, neplatíte žiaden úrok.

pozicka-pre-kazdeho-640x400-5634224

SMS pôžičky pre každého ihneď

 • Pôžička 100 Eur ihneď alebo takmer hneď po požiadaní sa dá získať najjednoduchšie a najrýchlejšie cez SMS
 • Pre nových klientov býva prvá pôžička do 50 Eur alebo na podobnú menšiu sumu, neskôr je možné úverový limit navýšiť, ak sa klient stane dlhodobejším a riadne spláca svoje úvery
 • Splatnosťou ide o krátkodobé pôžičky zväčša na niekoľko týždňov, ktoré sú ideálne do výplaty alebo na nečakané udalosti a sú aj pre mamičky na materskej dovolenke a pre dôchodcov

SMS Credits

SMS pôžička pre každého sa dá získať veľmi jednoducho a rýchlo bez zbytočného dokladovania a administratívy od nebankovej spoločnosti SMS Credits.

Pre nových klientov býva prvá pôžička do 100 Eur, ihneď po získaní dlhšej histórie riadne splatených úverov je však možné požičať si aj viac, maximálne do 350 €.

Doba splatnosti môže byť 5, 10 alebo 15 dní a ide teda o krátkodobý úver. Na vybavenie nie je treba dokladovanie príjmu, ručiteľ ani ručenie a pôžička bezúčelová.

Ferratum Bank

Pôžičky každému aj bez dokladovania príjmu ponúka tiež nebanková spoločnosť Ferratum Bank. V ponuke sú tak SMS ako aj online úvery. Cez SMS sa dá získať pôžička od 30 do 350 €, ktorá je krátkodobá a s lehotou splatnosti na 7 až 30 dní.

Tento úver je možné získať aj bez dokladovania príjmu, bez vlastného ručiteľa a na čokoľvek. V prípade schválenia sa peniaze odosielajú do 24 hodín na bankový účet, prípadne do 4 dní formou poštového šeku.

Kto potrebuje viac finančných prostriedkov, je možné o ne požiadať cez Ferratum rýchlu pôžičku. Tá sa dá vybaviť online cez internet a to od 200 € do 700 €, pre nových klientov do 350 €.

Doba splatnosti tohto úveru je už dlhšia a nejde o klasickú krátkodobú pôžičku, ale o úver od 2 do 12 mesiacov. Aj v tomto prípade je pôžička bezúčelová. Nie je nutné mať vlastného ručiteľa alebo ručenia a úver sa poskytuje bezhotovostne na účet.

V tomto prípade môže ale nebankovka požadovať individuálne aj doloženie bonity a výšky príjmu.

Online pôžička pre každého ihneď

 • Pôžičky cez internet sú populárne u nás už dlhšiu dobu a je možné ich získať predovšetkým ako krátkodobé úvery
 • Z hľadiska doby poskytovania nie je tento typ úveru žiadna nová pôžička, pre každého kto si chcel aj v minulosti požičať menšiu sumu, je už určite tento pojem známy
 • V poslednom období sa ale ponuka rozšírila a je tak možná rýchla pôžička 100 Eur ale aj viac, v závislosti od toho, či ide o nového alebo dlhodobého klienta nebankovky a podľa konkrétnej ponuky

Credit One

Pôžička pre každého online cez internet sa dá získať napríklad v nebankovej spoločnosti Credit One, ktorá ponúka pre nových klientov možnosť požičať si do 180 €, pre dlhodobých až do 1 000 €.

Na vybavenie pôžičky nie je treba dokladovať príjem, nie je treba ručiteľ ani iné zabezpečenie a o úver môže požiadať každý od 18 do 75 rokov.

Pôžička je bezúčelová a štandardne na 30 dní s možnosťou predĺženia o ďalší mesiac. Hodí sa ideálne na nečakané menšie výdaje.

Trila

Rýchla pôžička 50 Eur ale aj 500 Eur sa dá získať od nebankovej spoločnosti Trila, ktorá poskytuje rýchle online a SMS úvery pre každého s dostatočným príjmom a tiež pre živnostníkov.

Pôžičku môžu získať klienti na splatnosť od 15 do 25 dní, ale lehotu je možné predĺžiť o 15, 30 alebo 45 dní a to až päťkrát, samozrejme za poplatok.

Na vybavenie nie je potrebné mať ručenie ani ručiteľa, nedokladuje sa použitie finančných prostriedkov. Je však potreba doložiť pravidelný príjem.

Pôžičkomat

Pôžičky pre každého online cez internet poskytuje aj nebanková spoločnosť Pôžičkomat. Získať sa dá úver už od 25 €, pre nového klienta do 95 €, pre dlhodobého až na 900 €.

Na vybavenie nie je treba dokladovať príjem, ale je nutné ho mať a klient nesmie byť v omeškaní so splátkou iného úveru alebo záväzku.

Lehota splatnosti je na 5 až 31 dní a požičať sa dá jednoducho online žiadosťou cez webstránku nebankovky.

Úver je bezúčelový, netreba ručenie ani ručiteľa a peniaze sa posielajú priamo na účet v banke do 10 minút od schválenia.

Rýchle pôžičky pre každého

 • Nebanková rýchla pôžička pre každého, kto môže doložiť výšku svojho príjmu, prípadne má aj možnosť ručenia alebo ručiteľa, je dostupná vo forme spotrebiteľských úverov
 • Vo väčšine prípadov sa dajú tieto pôžičky vybaviť bez problémov a aj bez ručenia, ale niektorí menej bonitní klienti, ako sú napríklad ženy na MD alebo dôchodcovia, môžu mať problém s výškou príjmu a práve pre nich je určené ručenie na zvýšenie bonity
 • Ide o klasické splátkové úvery strednodobého typu na väčšie sumy

Cetelem

Pôžička pre každého s dostatočnou bonitou a príjmom sa dá získať aj v nebankovej spoločnosti Cetelem. V ponuke sú tak účelové ako aj bezúčelové pôžičky. Podmienkou na ich získanie je mať trvalý príjem a vedieť ho v prípade doložiť.

Úvery sú dostupné tak pre zamestnancov, ako aj pre dôchodcov a tiež pre živnostníkov, takže pre každého s príjmom. Najrýchlejšia je Expresná pôžička, ktorá je bezúčelová a na čokoľvek od 500 € do 2 000 €.

Doba splatnosti tejto pôžičky je od 6 do 48 mesiacov, takže ide o kratšiu splatnosť. Od 2 000 € až do 25 000 € a až do 120 mesiacov sa dá požičať bezúčelová Pôžička na čokoľvek, čo je už klasický nebankový spotrebný úver.

Cetelem má v ponuke aj účelové úvery, napríklad na bývanie, kúpu auta alebo na refinancovanie, pričom tieto sú dostupné až do 34 000 €. Pôžičky sú bez poplatku za vybavenie, vedenie, predčasné splatenie a netreba na nich ručiteľa.

Výhodou je tiež to, že Cetelem je overená nebankovka.

Pohotovosť

Rýchla pôžička ihneď na účet po schválení sa dá získať aj cez známu nebankovú spoločnosť Pohotovosť. Tá ponúka pôžičky a úvery pre všetkých, či už ide o zamestnancov, dôchodcov, SZČO alebo podnikateľov.

Na vybavenie nie je nutné mať ručiteľa ani iné zabezpečenie, treba však mať pravidelný príjem a vedieť ho doložiť. Pre fyzické osoby aj pre živnostníkov je k dispozícii bezúčelový úver na čokoľvek, ktorý sa poskytuje od 99 € až do výšky 4 500 €.

Pre nového klienta je však výška prvej pôžičky obmedzená do 1 000 € a to platí tak pre verejnosť ako aj pre podnikateľov. Doba splatnosti úveru je od 2 do 12 mesiacov. Vybavenie je možné aj v ten istý deň, ak o úver požiadate do 14tej hodiny.

Pre klientov, ktorí už čerpajú nejaký úver z Pohotovosti, sa dá získať aj tzv. Pohotovka, čo je menšia pôžička do 350 € poskytovaná pre každého klienta s riadnym splácaním a ide o úver na nečakané výdavky.

Úver4you – pôžička pre každého bez registra

Ak hľadáte rýchly nebankový úver na väčšiu sumu, Úver4you poskytuje pôžičky zaistené nehnuteľnosťou a to tak pre zamestnancov, ako aj pre podnikateľov a dôchodcov.

Na vybavenie stačí len občiansky preukaz a trvalý príjem, samozrejme treba založiť aj nehnuteľnosť, ktorá môže byť vo vlastníctve žiadateľa o úver alebo vo vlastníctve tretej osoby.

Výhodou je, že táto pôžička je pre každého a bez preverenia bankového registra.

V praxi teda môžu o úver požiadať aj klienti napríklad s exekúciou alebo aj so záložným právom na nehnuteľnosti, pretože spoločnosť vie vďaka individuálnemu prístupu vyriešiť aj komplikované prípady.

Požičať sa dá od 2 000 € do 40 000 €, pre podnikateľov od 1 700 €. Doba splatnosti úveru je od 3 do 8 rokov, podnikatelia majú širšie limity a to od 1 do 10 rokov. Úver je bezúčelový, poskytuje sa bezhotovostne na účet jednorázovo a spláca sa pravidelnými splátkami.

PoskytovateľSuma odSuma doSplatnosť odSplatnosť do
SMS Credits203505 dní15 dní
Pôžičkomat259005 dní31 dní
Ferratum Bank307007 dní12 mesiacov
Credit One510 001 dní30 dní
Trila5050015 dní25 dní
Cetelem5002 0006 mesiacov48 mesiacov
Pohotovosť994 5002 mesiace12 mesiacov
Úver4you1 7004 0001 rok10 rokov

Výhody pôžičiek tohoto druhu

 • Úvery pre každého sú najviac dostupné ako menšie a krátkodobé rýchle pôžičky do 100 Eur a to buď ako SMS pôžičky alebo ako pôžičky online cez internet
 • Pôžičky pre všetkých, ktorí majú dostatočný príjem a bonitu, sú najvýhodnejšie z banky, kde je možné si požičať najrýchlejšie najmä kreditnú kartu alebo kontokorent
 • Pôžičky z nebankovky môžu byť aj na väčšie sumy, napríklad nad 1 000 alebo 2 000 Eur, ale v tomto prípade je nutné dokladovanie výšky príjmu a nie je to teda vždy pôžička naozaj pre každého

Nevýhody pôžičiek tohoto druhu

 • Pôžičky pre nezamestnaných alebo pôžičky pre každého bez registra ponúka len niekoľko nebankoviek a buď ide o malý úver pre každého alebo je nutné mať ručiteľa či iné ručenie
 • Rýchla pôžička na účet sa dá získať tak z banky ako aj z nebankovky do 24 hodín, avšak ak nemáte dostatočnú bonitu alebo príjem, z banky si nepožičiate a ostanú tak len drahšie nebankové úvery
 • Pôžičky ihneď schválené takmer okamžite po podaní žiadosti sú len vo forme SMS či online úverov, kde je obmedzením kratšia doba splatnosti a horný limit na úver