Najrýchlejšia pôžička

Najrýchlejšia pôžička je taký úver, ktorý je poskytovaný bez zbytočného časového zdržania, čo so sebou prináša minimum dokladovania, overovania a inej administratívy.

Tieto úvery je možné získať rôznymi spôsobmi, napríklad ako pôžička online s vybavením cez internet alebo ako SMS pôžička, ktorá môže byť aj pre nezamestnaných alebo ľudí s minimálnym príjmom.

Takáto pôžička sa dá získať obvykle do 350 Eur a bez dokladovania príjmu, ale nie je to lacná pôžička a úrok je pomerne vysoký.

Najrýchlejšie pôžičky sú tie online alebo s vybavením prostredníctvom SMS, avšak ide len o mini pôžičky a úvery na menšie sumy, ktoré sa nehodia pri potrebe väčšieho množstva finančných prostriedkov.

V tomto prípade je lepšie skúsiť spotrebiteľské úvery, ktoré sa síce už nemusia dať vybaviť za pár minút, ale obvykle do 24 hodín v prípade splnenia všetkých podmienok môže byť aj takáto pôžička bez problému schválená.

Najrýchlejšia pôžička cez internet

Prostredníctom internetu sa dá získať úver veľmi jednoducho a rýchlo priamo z pohodlia domova. Tieto pôžičky sú veľmi žiadané a v poslednej dobe veľmi populárne a ide o tzv. fínske pôžičky, pretože najviac sa využívajú práve v severských krajinách.

Požičiavajú sa obvykle na menšie sumy niekoľko stoviek € s krátkodobou splatnosťou, pričom výhodou je, že sú bezúčelové, takže je možné finančné prostriedky použiť na čokoľvek a zároveň nie je treba ručiteľ ani iné ručenie na získanie úveru.

najrychlejsie-pozicky-600x400-3341531

Credit One

Credit One patrí medzi známych poskytovateľov online pôžičiek s veľmi širokými podmienkami poskytnutia úveru.

Získať sa dajú menšie pôžičky, dokonca už od 5 €, ale napríklad aj úver na 1.000 €, to pre dlhodobých klientov s určitou históriou v nebankovke a s riadne splatenými predošlými pôžičkami.

Čo sa týka nových klientov, tam je možné získať úver najviac do 180 € na prvýkrát. Doba splatnosti pri pôžičkách je bežne od 1 do 30 dní.

Pre klientov je možné si požičať bezúčelovo na čokoľvek, takže na menšie nečakané výdavky ako aj pred výplatou alebo ak potrebujete väčšiu sumu a viete, že ju budete môcť čoskoro vrátiť.

Dobu splatnosti pôžičky je možné aj predĺžiť a to o ďalších 30 dní za poplatok.

Vďaka rýchlemu vybaveniu a jednoduchosti je možné si požičať aj bez dokladovania príjmu, ručenia alebo ručiteľa a to pre klientov od 18 do 75 rokov, pričom v ideálnom prípade môžete mať peniaze na účte už aj v deň požiadania o úver.

Ferratum Bank

Rýchle pôžičky cez internet online, ale napríklad aj prostredníctvom SMS ponúka tiež Ferratum Bank.

Ide o nebankové bezúčelové úvery dostupné občanom Slovenskej republiky s trvalým pobytom na Slovensku vo veku nad 18 rokov a to aj bez dokladovania výšky príjmu.

Pôžičky sú použiteľné a získateľné nielen pre bežných zamestnancov, ale tiež aj pre mamičky na materskej dovolenke, dôchodcov, živnostníkov, SZČO a tiež pre podnikateľov.

Požičať sa dá od 30 €, horný limit je do 350 € a lehota na splatenie je individuálne zvoliteľná medzi 7 a 30 dňami. V prípade, ak klient nestíha úver načas vyplatiť a vrátiť, môže požiadať o posunutie splatnosti a to o 15 dní, najviac dvakrát.

Bez zbytočnej administratívy a dokladov je možné mať úver vybavený do pár minút alebo hodín a finančné prostriedky do 24 hodín priamo na bankovom účte.

Pôžička môže byť vyplatená aj šekom a poslaná na adresu, zvyčajne do 4 dní.

Okrem tejto krátkodobej malej pôžičky má Ferratum v ponuke aj nový úver a to od 200 do 700 € ako tzv. Rýchlu pôžičku. V tomto prípade je možné si požičať prvý úver pre nového žiadateľa až do výšky 350 € a po splatení postupne aj viac.

Ide tiež o bezúčelovú pôžičku, ktorá sa dá vybaviť online a obvykle do 24 hodín po schválení je prevedená klientovi priamo na bankový účet. Splatnosť je dlhšia ako pri krátkodobom úvere, konkrétne sa dá požičať na 2 až 12 mesiacov.

Nebankovka však v prípade tejto pôžičky môže vyžadovať dokladovanie bonity klienta.

Pôžičkomat

Rýchla pôžička s vybavením do 24 hodín sa dá získať aj cez Pôžičkomat a dokonca aj v mnoho prípadoch oveľa skôr.

Tieto nebankové pôžičky sú vybavované totiž cez internet a tak vďaka online žiadosti a automatizovanému systému je možné si požičať so schválením aj do 10 minút a v prípade ideálnych podmienok je možné získať finančné prostriedky na účet aj v deň požiadania.

Pôžičky sú bezúčelové, takže sa hodia naozaj na čokoľvek.

Pôžičky sa poskytujú od 25 €, pre nových žiadateľov do 95 €, pre dlhodobých až do 900 €. Čo sa týka doby splatnosti, tá je od 5 do 31 dní.

Na vybavenie úveru treba mať vek 18 rokov, pravidelný príjem, ktorý ale nie je potrebné dokladovať a o úver môžu požiadať aj mamičky na MD, študenti, penzisti a tiež zamestnanci.

Podmienkou však je, aby žiadateľ nebol v omeškaní so splácaním u inej finančnej inštitúcie. Úvery sú splatné v deň splatnosti.

Najrýchlejšia pôžička ešte dnes cez SMS

Pôžičky a úvery prostredníctvom SMS sú čoraz viac populárne medzi dostupnými úvermi naozaj pre každého.

Vďaka rýchlemu a automatizovanému procesu je možné mať podobne ako v prípade online úverov takúto pôžičku schválenú expresne rýchlo aj do pár minút a peniaze na účte už aj v deň požiadania o úver.

Čo sa týka úverových limitov, je to podobné ako pri pôžičkách cez internet a podobné sú aj doby splatnosti, keďže ide tiež o krátkodobé minipôžičky na čokoľvek.

SMS Credits

Ak máte záujem o rýchlu pôžičku s minimom dokladovania, skúste napríklad SMS Credits.

Samozrejme, ide o krátkodobú nebankovú pôžičku, čomu zodpovedajú aj jej podmienky a všetky plusy a mínusy. Požičať sa dá od 20 do 350 €, nový klient si môže na prvýkrát požičať ale len do 100 € a až po niekoľkých pôžičkách aj vyššie sumy, najprv do 250 € a neskôr až do výšky maximálneho úverového limitu.

Čo sa týka splatnosti, tá je možná na 5, 10 alebo 15 dní.

Vybavenie môže byť už za pár minút, pričom o pôžičku sa žiada odoslaním špeciálnej SMS správy v určenom tvare na číslo poskytovateľa.

Schválenie pôžičky je ale veľmi rýchle aj za pár minút, nie je potrebné žiadne dokladovanie príjmu, účelu použitia finančných prostriedkov a tiež netreba ani ručiteľa alebo iné ručenie za úver.

Úver je bez skrytých poplatkov a podmienkou na získanie je vek nad 18 rokov a nebyť registrovaný v registroch dlžníkov SR či nemať nesplatené predošlú pôžičku.

Trila

Nebankové SMS úvery ale aj možnosť vybaviť si pôžičku online prostredníctvom internetu ponúkajú tiež pôžičky Trila.

Ide o nebankové úvery na kratšiu dobu splatnosti od 15 do 25 dní, ktorú je ale možné predĺžiť za poplatok o 15, 30 alebo o 45 dní a splatnosť sa dá predĺžiť až 5 krát.

Čo sa týka výšky úveru, ide o typické malé úvery s jednoduchým vybavením a požičať je možné od 50 až do 500 €, čo je spomedzi bežných SMS pôžičiek najviac.

Samotné posúdenie je veľmi rýchle a schválenie obvykle trvá len niekoľko minút.

Na vybavenie nemusíte dokladovať účel použitia finančných prostriedkov, takže tento úver sa hodí či už pred výplatou alebo na menšie nečakané výdavky.

Nie je potrebný ani ručiteľ, ručenie alebo iné zabezpečenie úveru. Na vybavenie je treba predložiť výpis z bankového účtu, potvrdenie o príjme alebo výplatnú pásku a doklad dokazujúci platenie nákladov energií.

CG Pôžička

Jednoducho prostredníctvom zaslania SMS správy ale aj prostredníctvom online webovej žiadosti je možné si požičať aj rýchle pôžičky od CG Pôžička.

Aj tu ide o krátkodobé a jednoduché nebankové úvery dostupné prakticky pre každého, pretože pri žiadosti sa neoveruje ani príjem a jeho výška a ani sa neoverujú registre dlžníkov, čo znamená, že o pôžičku môže požiadať aj klient s nižšou bonitou, napríklad dôchodca alebo žena na MD.

Pôžičky sú krátkodobého typu od 5 do 31 dní a sú splatné v posledný deň splatnosti, čo znamená, že je možné ich splatiť napríklad z ďalšej výplaty.

Ak termín nestíhate, za dodatočný poplatok je možné splatnosť predĺžiť o ďalších 15 dní a toto predĺženie sa dá vykonať až trikrát. Výškou ide o miniúvery, poskytované spravidla od 25 do 350 €.

Nemusíte však nijako dokladovať účel použitia úveru, takže môžete peniaze využiť na hocičo a naozaj na čokoľvek.

Spotrebiteľské úvery

Do 24 hodín sa väčšinou dá požičať aj väčší spotrebiteľský úver, ktorý sa dá v rámci úverov nad 1.000 € vybaviť ako najrýchlejšia pôžička aj online priamo s požiadaním o úver prostredníctvom webového formuláru na stránke poskytovateľa.

Doba schválenia je individuálna nielen u každej nebankovky, ale aj v prípade každého klienta.

Je iné, ak sa jedná o zamestnanca s dobrou bonitou a ak ide o dôchodcu s nižším dôchodkom alebo živnostníka, SŽCO alebo podnikateľa.

Profi Credit

Spotrebiteľský úver s rýchlym vybavením aj do 24 hodín ponúka aj nebanková spoločnosť Profi Credit.

Tento úver je bezúčelový, poskytuje sa od 300 € až do 3.000 €, takže sa dá využiť na menšie aj väčšie finančné potreby a splatnosť je dlhšia ako pri bežných krátkodobých pôžičkách a to na 18 až 42 mesiacov.

Vyplatenie finančných prostriedkov je priamo na účet a o úver môžu požiadať aj dôchodcovia, ženy na materskej dovolenke a zamestnanci pracujúci aj v zahraničí.

Provident

Nebankové veľmi rýchle pôžičky a jedny z najrýchlejších spomedzi väčších úverov má v ponuke aj Provident.

Táto nebanková spoločnosť poskytuje úvery buď bezhotovostne alebo formou platobnej karty, kedy je možné čerpať pôžičku v rámci úverového limitu či už na výber v bankomate alebo platbu cez platobných terminál v obchode.

Pôžičky sa poskytujú vo výške od 60 do 2.300 € na 60 alebo 100 týždňov a sú bezúčelové a nie je potrebný ručiteľ ani iné ručenie na vybavenie úveru.

Pohotovosť

Medzi známych poskytovateľov úverov patrí aj Pohotovosť a jej Najrýchlejšia pôžička, ako sa volá najviac využívaný úver na čokoľvek, sa dá vybaviť pri podaní žiadosti do 14:00 ešte aj dnes, čiže v deň podania žiadosti.

Úver sa poskytuje od 99 €, pre nových klientov do 1.000 €, pre dlhodobých až do 4.500 €, samozrejme v závislosti od ich bonity a finančných možností.

Nie je treba žiadne ručenie ani ručiteľ na získanie pôžičky a splatnosť je na 2 až 12 mesiacov. schválenie úveru môže byť aj za pár minút alebo hodín.

PoskytovateľSuma odSuma doSplatnosť odSplatnosť do
Trila5050015 dní25 dní
SMS Credits203505 dní15 dní
CG Pôžička253505 dní31 dní
Pôžičkomat259005 dní31 dní
Ferratum Bank307007 dní12 mesiacov
Credit One510001 dní30 dní
Provident6023003 mesiace100 týždňov
Profi Credit300300018 mesiacov42 mesiacov
Pohotovosť9945002 mesiace12 mesiacov

Výhody pôžičiek tohoto druhu

  • Najčastejšie sú najrýchlejšie nebankové pôžičky, čo znamená možnosť požičať si aj bez dokladovania príjmu, bez registra a veľakrát aj pohodlne online cez internet
  • Malé úvery, cez SMS alebo online, môžu byť dostupné aj pre nezamestnaných alebo ľudí s malými príjmami, ako sú napríklad dôchodcovia či mamičky na MD
  • Vo väčšine prípadov krátkodobých pôžičiek sa dá požičať so schválením do pár minút, pri väčších úveroch do 24 hodín, takže peniaze máte na účte na druhý deň

Nevýhody pôžičiek tohoto druhu

  • Hlavnou nevýhodou je vyššie úročenie, vzhľadom na to, že ide o nebankové úvery a najviac preplatíte, ak je požičiavaná pôžička na 30 dní
  • Najrýchlejšie pôžičky bez dokladovania príjmu a bez registra sa dajú požičať len pri niektorých poskytovateľoch krátkodobých úverov na menšie sumy
  • Nevýhodou môže byť obmedzenie pri úveroch s minimom dokladovania v podobe sumy a splatnosti a naopak pri väčších úveroch je to prísnejšie posúdenie žiadateľa

Poskytovatelia týchto pôžičiek

  • Ferratum – žiadosť tu
  • CreditONE – žiadosť tu
  • Pohotovosť