Pôžička okamžite

Pôžička okamžite je v podstate okamžitá pôžička, ktorá sa dá získať obvykle do niekoľko minút alebo hodín a jej schválenie je veľakrát aj na počkanie.

Spravidla ide o nebankové úvery, pretože banky väčšinou nevedia ponúknuť novému klientovi alebo klientovi bez dlhšej histórie žiadne pôžičky okamžite a tak sú nebankovky jedinou voľbou pre každého, kto očakáva bezproblémové a aj rýchle vybavenie.

Navyše, častokrát je to s minimom dokladovania a vybavovania.

dsc_0088-230x230-9739527

Okamžité pôžičky môžu byť buď ako pôžičky cez SMS hneď alebo takmer ihneď schválené po odoslaní. Prípadne ide o okamžité pôžičky online cez internet, ktoré sú tiež krátkodobého typu a na čokoľvek.

V prípade týchto úverov nie je nutné vo väčšine prípadov dokladovať nielen účel, ale ani výšku príjmu.

Kto potrebuje väčšiu hotovosť, môže skúsiť spotrebiteľské nebankové pôžičky a úvery, kde je vybavenie spravidla najneskôr do 24 hodín a požičať sa dá aj na viac mesiacov či rokov.

SMS pôžička okamžite

Úvery cez SMS patria medzi najrýchlejšie pôžičky vôbec a ich vybavenie je obvykle záležitosťou len niekoľko minút.

Spravidla ide o nebankové pôžičky na menšie sumy niekoľko desiatok až stoviek €, ktoré sa poskytujú na kratšiu dobu splatnosti a sú bez obmedzenia účelu, takže je možné financie využiť na čokoľvek.

Niektoré nebankovky vyžadujú vopred registráciu, iné požičajú aj novým klientom. Peniaze sa najčastejšie v prípade schválenia posielajú okamžite na bankový účet alebo šekom na adresu do súkromných rúk.

pozicka-okamzite-600x400-9297308

SMS Credits

Prostredníctvom SMS poskytuje krátkodobé a rýchle nebankové pôžičky aj nebanková spoločnosť SMS Credits.

Tá sa špecializuje na SMS pôžičky, pričom najprv je nutná registrácia a následne po jej schválení si môže klient požičať jednoducho len zaslaním krátkej SMS správy na telefónne číslo nebankovky a v špeciálnom tvare.

Registrácia môže byť online alebo cez SMS. Na vybavenie pôžičky nie je nutné dokladovať výšku ani typ príjmu a netreba mať ani ručiteľa alebo ručenie.

Pôžička pre nových klientov sa dá získať do 100 €, pre dlhodobých do 350 €, minimálny úverový limit je 20 €. Čo sa týka splatnosti, lehota je buď 5, 10 alebo 15 dní a za poplatok je možné lehotu predĺžiť.

Po schválení pôžičky je možné mať peniaze na bankovom účte už za pár minút, čiže okamžite po schválení.

Úver nemá žiadne skryté poplatky vopred a pre dlhodobých klientov funguje aj exkluzívny vernostný program, ktorý im umožňuje požičať si za nižší úrok a s lepšími podmienkami.

Ferratum Bank

Nebankové úvery cez SMS ale aj online poskytuje tiež Ferratum Bank.

Cez SMS sa dá získať klasická krátkodobá okamžitá pôžička na účet s vyplatením do 24 hodín, prípadne s vyplatením cez poštový šek na adresu, čo ale obvykle trvá aj niekoľko dní.

V prípade krátkodobej pôžičky sa dá získať úver od 30 do 350 € a na 7 až 30 dní, bezúčelovo, bez dokladovania príjmu a bez nutnosti mať vlastného ručiteľa. Lehotu splatnosti je možné za poplatok predĺžiť o 15 alebo 30 dní.

Komu nestačí takáto doba splácania alebo menší úver, môže získať cez rýchlu Ferratum pôžičku aj väčší úver a to od 200 do 700 €, v prípade nového žiadateľa do 350 €.

Aj táto pôžička je bezúčelová a nie je nutné mať vlastné ručenie, ale nebankovka si vyhradzuje už právo vyžadovať aj dokladovanie príjmu či bonity klienta.

Požičať sa dá ale na dlhšiu dobu a to od 2 mesiacov až do jedného roka. O úver sa žiada len online a vyplatenie je len bezhotovostne na bankový účet.

Trila

Nebankové SMS pôžičky s možnosťou vybavenia okamžite ponúka aj Trila.

Ide o SMS a online úvery, ktoré sa poskytujú krátkodobo s dobou splatnosti na 15 až 25 dní, pričom je možné v prípade nutnosti túto lehotu predĺžiť o 15, 30 alebo 45 dní a to až 5 krát za príslušný poplatok.

Pôžičky sú vo výške od 50 do 500 € a je možné ich získať cez internet ako aj cez telefón formou SMS pôžičky, kedy sa posiela krátka textová správa v špeciálnom tvare na číslo nebankovky.

Na vybavenie nie je nutné mať ručiteľa ani sa nevyžaduje dokladovanie účelu použitia finančných prostriedkov.

Klient však musí preukázať dostatočnú bonitu a príjem na splácanie úveru. V praxi to znamená dokladovanie buď priamo príjmu, alebo výpisu z účtu za posledné tri mesiace, kde je možné tento príjem nájsť.

Obvykle sa tiež dokladuje napríklad zaplatená faktúra. Vybavenie úveru je spravidla do 24 hodín a hneď po schválení sa finančné prostriedky odosielajú na účet v banke.

Okamžitá pôžička online

Cez internet sa dajú požičať rýchle nebankové pôžičky taktiež veľmi jednoducho a s minimom dokladovania.

Ide typovo o podobné krátkodobé úvery na menšie sumy, ktoré sú bezúčelové a ich vybavenie nie je viazané obvykle ani na dokladovanie príjmu, ani na ručiteľa alebo iný spôsob ručenia.

Niekedy sa týmto spôsobom dá získať aj okamžitá pôžička bez registra, kedy ide o úver, pri ktorom poskytovateľ neoveruje a nenahliada do registrov pri posudzovaní konkrétneho žiadateľa.

Credit One

Okamžité pôžičky na účet poskytuje s možnosťou vybavenia pohodlne z domu aj nebanková spoločnosť Credit One.

Ide teda o rýchle nebankové online úvery cez internet, ktoré sú určené na čokoľvek bez obmedzenia účelu použitia. Na úvod je možné si požičať pri prvej pôžičke a pre nového klienta najviac do 180 €. Pre dlhodobých klientov sa dá získať úver až do 1000 €.

Dobou splatnosti sú tieto pôžičky typicky krátkodobé, čo znamená lehotu splácania najviac na 30 dní.

V prípade potreby je ale možné za poplatok túto dobu predĺžiť o ďalších 30 dní. Na získanie a vybavenie pôžičky nie je nutné dokladovať príjem, netreba mať ručiteľa ani ručenie a nebankovka poskytuje úvery klientom od 18 do 75 rokov.

Tieto pôžičky sa hodia vtedy, ak potrebujete ihneď a okamžite finančné prostriedky na čokoľvek, napríklad na nečakané výdavky alebo pred výplatou.

Okrem online formy má Credit One aj SMS pôžičky a to do 350 €.

Pôžičkomat

Rýchle pôžičky cez internet a s vybavením takmer okamžite poskytuje aj nebanková spoločnosť Pôžičkomat.

V tomto prípade ide o úvery, ktoré sa vybavujú online prostredníctvom webovej stránky nebankovky, kde je k dispozícii aj kalkulačka na predbežný výpočet úveru a úročenia.

Pôžičky sú bez skrytých poplatkov vopred, je možné o ne požiadať kedykoľvek nonstop a to aj cez víkendy a sviatky, pričom vďaka automatizovanému systému je schválenie pôžičky otázkou pár minút.

Požičať je možné si prvý úver pre nového klienta od 25 do 95 € a postupne s pribúdajúcimi úvermi a históriou klienta u poskytovateľa rastie aj úverový limit.

Pre dlhodobých klientov je možné získať už aj úver na 900 € a to na čokoľvek. Doba splatnosti je typicky krátkodobá. O úver môžu požiadať aj dôchodcovia, študenti alebo ženy na MD.

Nie je treba dokladovať príjem, ale je nutné ho mať k splateniu pôžičky a žiadateľ nesmie byť v omeškaní so splácaním iných úverov.

Spotrebiteľské úvery do 24 hodín

Overené nebankové pôžičky na väčšie sumy sa síce nedajú vybaviť ihneď, na počkanie alebo do pár minút, ale je možné ich aj tak získať takmer okamžite.

Úvery sú spotrebiteľského typu s dlhšou splatnosťou ako predošlé pôžičky a vybavenie je možné buď osobne cez pobočku alebo obchodného zástupcu, prípadne aj online.

Keďže okamžitá pôžička na ruku vo forme hotovostného úveru sa už nedá získať, ide o úvery s vyplatením priamo na bankový účet a obvykle takmer ihneď po schválení.

Pohotovosť

Okamžité krátkodobé pôžičky ako aj dlhšie spotrebiteľské pôžičky s vybavením do 24 hodín má v ponuke známa nebanková spoločnosť Pohotovosť.

Tá ponúka Najrýchlejšiu pôžičku pre zamestnancov aj pre dôchodcov, ktorá je dostupná od 99 € až do 4.500 € pre dlhodobých klientov, do 1.000 € ako prvý úver pre nového záujemcu.

Doba splatnosti je od 2 do 12 mesiacov. Živnostníci si môžu požičať s podobnými limitmi a podmienkami Živnostnícku pôžičku.

Obe pôžičky sú bezúčelové a je možné ich vybaviť jednoducho bez ručenia alebo ručiteľa, pričom ak sa o úver požiada do 14:00, je možné ho mať schválený ešte v ten istý deň a to je teda takmer okamžite.

V každom prípade je nutné dokladovať príjem a bonitu, čiže živnostníci a SZČO dokladujú zisk, dôchodcovia dôchodkový výmer a zamestnanci príjem z práce.

Pre už existujúci klientov je v nebankovke k dispozícii aj Pohotovka, čo je okamžitý úver s vyplatením ihneď od 99 do 350 €.

Quatro

Nebankové väčšie spotrebiteľské pôžičky s rýchlym vybavením poskytuje aj Quatro. Táto nebanková spoločnosť má v ponuke tak splátkové úvery ako aj jednoduché bezúčelové pôžičky.

V prípade splátkového úveru je možné si požičať v prípade, ak ide o klienta spoločnosti, veľmi rýchlo do 1000 € na čokoľvek len na občiansky preukaz, prípadne cez kreditnú kartu až do výšky 5000 €.

O ňu je možné požiadať buď online, čo sa dá takmer okamžite a ihneď cez internet z pohodlia domova, prípadne aj osobne prostredníctvom regionálneho zástupcu.

Výška pôžičky môže byť od 600 € až do 5.000 € a doba splatnosti je od 1 do 5 rokov. Pôžička sa poskytuje bezhotovostne odoslaním na účet, obvykle do 24 hodín po schválení a je možné ju využiť na čokoľvek.

Ak však peniaze použijete na nákup u niektorého z partnerov, môžete získať späť 5 až 10% z ceny nákupu.

Tesco

Pôžička okamžite na účet hneď po schválení sa dá získať aj cez Tesco Finančné služby. Ide o spotrebiteľský úver bezúčelového typu, ktorý je možné vyplatiť ale nielen priamo na bankový účet, ale napríklad aj formou poštovej poukážky na adresu.

O úver môžu požiadať zamestnanci, podnikatelia aj dôchodcovia, pričom je dôležité, aby mali dostatočnú bonitu a vedeli doložiť svoj príjem. Požičať sa dá osobne priamo cez stánok Tesco Finančné služby, prípadne aj telefonicky.

Výška úveru závisí od finančných možností klienta a je možné získať od 800 € až do 16.000 € formou bežného splátkového úveru.

Doba splatnosti môže byť od 1 do 7 rokov, pričom za vybavenie, vedenie, mimoriadne splátky alebo predčasné vyplatenie úveru sa neplatia žiadne poplatky. Úver je možné schváliť v ideálnom prípade aj do 24 hodín a dá sa získať okamžite po schválení bezhotovostným prevodom na bankový účet.

Na vybavenie nie je treba ručiteľ ani iné ručenie.

PoskytovateľSuma odSuma doSplatnosť odSplatnosť do
Trila5050015 dní25 dní
SMS Credits203505 dní15 dní
Pôžičkomat259005 dní31 dní
Ferratum Bank307007 dní12 mesiacov
Credit One510001 dní30 dní
Pohotovosť9945002 mesiace12 mesiacov
Quatro60050001 rok5 rokov
Tesco pôžička800160001 rok7 rokov

Výhody pôžičiek tohoto druhu

  • Pôžička okamžite je úver, ktorý má veľmi rýchle schválenie a najm v prípade nebankových úverov je takáto vybavená pôžička otázkou len pár minút či hodín
  • Vďaka širokej ponuke nie je problém si vybaviť napríklad aj okamžité pôžičky bez dokladovania príjmu alebo úvery na čokoľvek aj na väčšie sumy a do 24 hodín
  • Viacero pôžičiek sa dá vybaviť aj bez nutnosti niekam chodiť, najmä SMS a online krátkodobé úvery, ktoré sa posielajú priamo na bankový účet

Nevýhody pôžičiek tohoto druhu

  • Okamžitá pôžička pre nezamestnaných je už ťažšie získateľná a tento typ úveru ponúkajú len niektoré nebankovky so zameraním na menšie a krátkodobé pôžičky
  • Kto má problém s finančnou minulosťou alebo má nesplatené záväzky, môže skúsiť okamžité pôžičky bez registra, kedy sa neoveruje, neskúma a nenahliada do registra
  • Ak máte možnosť dokladovať príjem a nie je problém ani finančný bonita či minulosť, dajú sa získať aj väčšie pôžičky nad 1.000 alebo 2.000 €, ale vybavenie trvá dlhšie