Bankové pôžičky online

Pôžička, ktorú poskytujú banky sa nazýva banková pôžička. Jedná sa o jednu z najvýhodnejších foriem. Majú nízke úrokové sadzby a poskytujú je seriózne inštitúcie. Sú najmenej rizikové, na druhú stranu ich schválenie je možné len bonitným žiadateľom s príjmom a bez záznamov v registroch dlžníkov.

Bonita žiadateľa je u bankových pôžičiek na prvom mieste. Než Vám banka pôžičku poskytne, preverí Vaše príjmy a záznamy v registroch dlžníkov. Dôležitá je Vaša schopnosť pôžičku splácať. Vďaka dôkladnému preverenie Vám potom banka môže ponúknuť výhodnejšie pôžičku než nebankové spoločnosti. Preverenie žiadatelia sú pre banku menším rizikom.

Šanca na získanie bankovej pôžičky je však menší, než na získanie pôžičky nebankové, ktorá má menšie nároky na bonitu.

Vybavenie bankové pôžičky je veľmi jednoduchou záležitosťou. Je potrebné podpísať zmluvu o pôžičke a doložiť banke všetky požadované dokumenty. Jenda sa predovšetkým o potvrdenie príjmu. Po preverení Vašich registrov a schválení pôžičky dostanete pomerne rýchlo peniaze na Váš účet.

Pôžička Cetelem online

Získajte online pôžičku Cetelem. Vyplňte krátku žiadosť a výsledok schválenie so dozviete okamžite.

Pôžička Sberbank online

Ďalšia výhodná banková pôžička je pôžičku Sberbank, ktorá ponúka až 25 000 € bez potvrdenia o príjme.

Pôžička ZUNO online

Ponúkame jednoduchú možnosť vybaviť si bankovú pôžičku ZUNO priamo na našich stránkach. ZUNO pôžička je na mieru a bez dodatočných poplatkov.