Pôžičky pre každého sú naozaj pre každého

Pôžička pre každého by podľa svojho názvu mala poskytovať pôžičku, ktorá je vhodná pre všetkých. U mnohých spoločností to tak aj naozaj je, ale často prinášate obeť v podobe vysokých úrokov a nevýhodných podmienok. Ak si však dáte pozor, môže byť výhodná aj pre vás.

Pre koho je pôžička pre každého?

Ako nám napovedá samotný názov, pôžička je poskytovaná naozaj každému. Šancu majú teda aj ľudia s malými príjmami (napríklad ženy na materskej dovolenke či nezamestnaní).

V mnohých prípadoch nebýva prekážkou ani prípadný záznam v registri dlžníkov. Pôžička pre každého je teda pre naozaj široké publikum. Ďalej spomenieme napríklad pôžička pre dôchodcov, podnikateľov s nízkymi príjmami, cudzinci a takto by sme mohli pokračovať až do rána.

Pôžička pre každého je produkt nebankových spoločností

Pôžička pre každého je produkt nebankových spoločností, ktoré sa neboja požičať klientom aj keď o nich prakticky nič nevedia.

Je ale pochopiteľné, že to nejakým spôsobom musia mať zaistené.

Pôžička pre každého patrí medzi veľmi “drahé pôžičky”, pretože si nebanková spoločnosť musí pokryť riziká. Keďže požičajú prakticky každému, nemajú ako zabrániť nesplácaniu pôžičiek.  

S tým súvisí aj hlavný problém týchto pôžičiek. Keďže je poskytovaná úplne každému, je nevýhodná pre poctivého klienta.

Pôžička pre každého

Pôžička pre každého do približne 1000 eur je väčšinou bez akéhokoľvek ručenia. U väčších súm sa využíva ručenie zmenkou. Takže budete musieť veriteľmi podpísať platnú zmenku. Tým sa mu zaviažete, že mu pôžičku do určitého dátumu zaplatíte.

Ak nie, môže si peniaze od vás ľahko vymôcť, keďže za zmenku ručíte celým svojím majetkom. U ešte väčších súm sa využíva ručenia nehnuteľnosťami či nejakú inou cennou vecou.