Poznáte top pôžičku? My áno!

top-pozicka-2

Slovenská spoločnosť Quatro patrí už niekoľko rokov k lídrom v poskytovaní nákupných ako aj úverových produktov všetkým skupinám obyvateľstva. Dôvodov, prečo patrí spoločnosť Quatro k najvyhľadávanejším inštitúciám, je hneď niekoľko.

Po prvé, ide o kvalitné služby a zodpovedný prístup spoločnosti ku klientom, ako aj výhodné produkty, ktoré nezostávajú bez povšimnutia.

Jedným z top produktov spoločnosti je pôžička Quatro, ktorá síce nemá dlhú históriu, no počet pozitívnych ohlasov rastie rýchlosťou blesku.

Quatro pôžička totiž nie je klasickou pôžičkou, je produktom, pri ktorom získavate časť svojich peňazí naspäť. Tento fakt pôsobí na klientov jednoznačne pozitívne a lákavo.

Bankové aj nebankové spoločnosti môžu svojim zákazníkom ponúkať rozličné zľavy či benefity, no vrátenie peňazí z ich nákupu je magnetom, ktorému odolá iba málokto.

Pýtate sa, ako je možné, že dostanete peniaze za nákup naspäť? Veľmi jednoducho. Stačí, ak finančné prostriedky z pôžičky Quatro budete čerpať na nákup, po ktorom dostanete 5 % späť. Zľava na nákup Quatro nestanovuje žiadne konkrétne kritériá. To dovoľuje klientom minúť peniaze podľa vlastného uváženia.

Jediné, čo klienti spoločnosti Quatro musia, je uchovať si pokladničný blok, na základe ktorého budú zadávať údaje potrebné za získanie tejto špeciálnej zľavy.

Quatro pôžička má pre svojich klientov okrem zľavy na nákup aj mnoho ďalších výhod, ktoré spočívajú napríklad v diskrétnosti, keďže nie každému zákazníkovi je príjemné hovoriť o pravých príčinách potreby peňazí.

Prednosťou je aj fakt, že pri tomto produkte sa nevyžaduje ručenie či iné zabezpečenie a čas ušetríte aj vďaka absencii zbytočnej administratívy a zdĺhavého papierovania.

Potešia vás nulové poplatky za vybavovanie, ako aj spravovanie pôžičky. Dobrou správou je aj fakt, že tieto pôžičky sú v podstate pre každého, kto dokáže zdokladovať svoj príjem!