Home Credit – pôžičky, karty, splátková kalkulačka, kontakt

Home Credit ponúka široký sortiment finančných služieb, ako sú pôžičky, kreditné karty, splátkové kalkulačky a kontaktné informácie. Home Credit pôžičky sú k dispozícii vo všetkých hlavných mestách a mestách s veľkou populáciou. Kreditné karty sú k dispozícii pre všetky vekové skupiny a sú k dispozícii pre veľa bankových úverových programov. Ako získať peniaze cez Home Credit?

Splátková kalkulačka Home Credit umožňuje zákazníkom porovnať a vybrať si najvhodnejšiu splátkovú schému pre ich finančné potreby. Kontaktné informácie sú k dispozícii na webových stránkach Home Credit, ako aj na ich telefónnom čísle.

Home Credit pôžička

Home Credit pôžičky sú poskytované pre klientov, ktorí hľadajú rýchlu a jednoduchú možnosť získania finančných prostriedkov. Pôžičky sú poskytované s úrokovou sadzbou od 6,9% až do 20%. Výška Home Credit pôžičky je od 400 eur do 10 000 eur a čas splácania je od 3 do 63 mesiacov. Pri úverovom rámci 10 000,00 eur, je ročná úroková sadzba 19,9 %, RPMN 21,8 %, celková suma splatná spotrebiteľom 11 077,92 eur.

Podmienky pre získanie pôžičky sú jednoduché. Prvou vecou, ktorú je potrebné urobiť, je vyplnenie registračného formulára na oficiálnych stránkach Home Credit. Tento formulár by mal obsahovať údaje o príjmoch a výdavkoch klienta, osobné údaje ako meno, priezvisko, telefónne číslo, e-mail a rodné číslo.

Po úspešnom vyplnení tohto registračného formulára bude klient požiadaný o dodatočné informácie, ktoré budú potrebné pre spracovanie žiadosti o pôžičku. Okrem dokončenia žiadosti online je možné vybrať si aj telefonický kontakt.

Ak žiadosť o pôžičku bude schválená, klientovi bude poskytnutá Home Credit pôžička na základe podmienok a obchodných podmienok Home Credit. Klient bude potom vyzvaný, aby uzavrel zmluvu o pôžičke, ktorá bude zahŕňať všetky relevantné údaje, vrátane úrokovej sadzby a finančných nákladov spojených s pôžičkou.

Po uzavretí zmluvy o pôžičke bude klientovi zaslaný účet, na ktorý bude potrebné odoslať finančné prostriedky. Je dôležité poznamenať, že Home Credit môže vyžadovať, aby klient predtým, ako dostane pôžičku, vykonal určité poistné kroky, ako napríklad získanie úverového poistenia alebo predplatného poistenia. Klient bude tiež povinný počas doby splácania pôžičky platiť Home Credit splátky včas.

Pri nesplácaní sa z klientov stanú dlžníci Home Credit, čo zhorší bonitu klientov. Ak sa dlžníci Home Credit nedodržia Home Credit splátky dohodnutých podmienok, môže to mať za následok sankcie, ako napríklad navýšenie úrokovej sadzby alebo dokonca predčasné ukončenie zmluvy o pôžičke. Revolvingový úver až 10 000 eur môžete využiť opakovane na čokoľvek.

Home Credit pôžičky sú poskytované pre klientov, ktorí hľadajú rýchlu a jednoduchú možnosť získania finančných prostriedkov.

Home Credit karta

Home Credit Flexibilná pôžička na kartu sa poskytuje ako bezúčelová pôžička. Flexibilná Home Credit pôžička na kartu je revolvingový úver. Revolvingový úver je finančný produkt, ktorý umožňuje ľuďom získať finančné prostriedky na dlhodobé alebo krátkodobé finančné potreby.

Tento typ úveru, Home Credit karta, je obzvlášť výhodný pre spotrebiteľov, pretože poskytuje flexibilitu, pokiaľ ide o splácanie. Umožňuje ľuďom splácať len časť úveru, ak majú obmedzené finančné prostriedky. Užívateľ môže opakovane získať prostriedky až do maximálneho čiastkového limitu stanoveného úverovou zmluvou.

Súčasťou úveru je tiež úroková sadzba a poplatky za úver. Revolvingové úvery sú často používané na splácanie veľkých nákupov, ako sú nákupy domácnosti alebo nového vozidla. Užívateľ môže tiež použiť úver na financovanie konkrétnych projektov, ako je napríklad rekonštrukcia domu.

Revolvingové úvery sú tiež často využívané na konsolidáciu úverov, čo umožňuje ľuďom zaplatiť viacero úverov naraz. Týmto spôsobom môžu ľudia výrazne znížiť svoje mesačné splátky a zjednodušiť proces splácania. Ako pri akomkoľvek inom úvere, je dôležité pre spotrebiteľa, aby si pozorne prečítal a pochopil úverovú zmluvu predtým, ako ju podpíše.

Splatené peniaze môžete využiť na platbu kartou v obchodoch a na internete, vyberať z bankomatu alebo si ich znova poslať na účet. Žiadosť o zrušenie kreditnej karty Home Credit je dostupná online na stránke poskytovateľa.

Home Credit splátky

Splátková kalkulačka Home Credit je dostupná na oficiálnej stránke poskytovateľa. Žiadateľ si teda môže vypočítať orientačnú výšku splátky a dobu splácania. Okrem toho Home Credit kalkulačka zobrazí aj minimálnu možnú splátku za požadovanú sumu pôžičky a celkovú zaplatenú sumu aj s úrokmi. Splátková kalkulačka Home Credit sa týka flexibilnej pôžičky na kartu od Home Credit.

Prehľad o financiách zjednoduší Správca financií Home Credit. Vďaka internetovej aplikácii Správca financií Home Credit sú pôžičky a kreditné karty plne pod kontrolou, kedykoľvek a kdekoľvek. Jednoducho sa v ňom nastaví všetko, čo je potrebné, napríklad internetový limit.

Splátková kalkulačka Home Credit je dostupná na oficiálnej stránke poskytovateľa. Žiadateľ si teda môže vypočítať orientačnú výšku splátky a dobu splácania.

Home Credit nákup na splátky, prihlásenie do aplikácie

Home Credit umožňuje aj nákup na splátky. Na to je určený Šikovný účet. Ide o nástroj na nákupy na splátky kdekoľvek. Opakovaný nákup na splátky je možný prostredníctvom mobilnej aplikácie Home Credit. Home Credit prihlásenie je jednoduché a rýchle aj na web stránke. Na splátky je možné nakupovať online v e-shopoch aj v kamenných obchodoch.

Šikovný účet od Home Credit umožňuje aj vyberať hotovosť z bankomatov. Vybavenie účtu je jednoduché, stačí vyplniť formulár na stránke Home Credit. Operátor sa žiadateľovi ozve telefonicky a doriešia sa detaily.

Minimálna splátka je vo výške 4 %, avšak ide o flexibilné splácanie, takže je možné splácať aj vyššiu sumu. Okrem toho si možno tento účet poistiť pre prípad neočakávaných udalostí.

Ilustratívny výpočet pre revolvingový úver na základe požiadaviek zákona:

Pri úverovom rámci 1 300,00 € je ročná úroková sadzba 26,28 %, RPMN 32,8 %, celková suma splatná spotrebiteľom 1 502,91 € a mesačné splátky sú postupne uvedené za jednotlivé mesiace:

 • 138,29 €
 • 135,92 €
 • 133,55 €
 • 131,17 €
 • 128,80 €
 • 126,43 €
 • 124,06 €
 • 121,68 €
 • 119,31 €
 • 116,94 €
 • 114,57 €
 • 112,19 €

Jednotlivé mesačné splátky, vrátane celkovej sumy splatnej spotrebiteľom, sú matematicky zaokrúhlené.

Home Credit Slovakia konsolidácia, navýšenie pôžičiek

Konsolidácia pôžičiek je proces, ktorým sa zmestia viaceré pôžičky do jednej s výhodnejšími podmienkami na úrokovú sadzbu, mesačnú splátku a celkovú dĺžku záväzku. Táto možnosť môže byť užitočná pre ľudí, ktorí majú viac úverov a obávajú sa, že sa môžu dostať do finančnej tiesne.

Konsolidáciou pôžičiek sa dajú ľahko spravovať platby a znižuje sa množstvo finančných záväzkov, s ktorými sa musia ľudia vyrovnať. Konsolidáciou pôžičiek sa získava jeden veľký úver, ktorý nahradí niekoľko menších. Väčšina úverových spoločností poskytuje konsolidáciu úverov, pričom poskytujú výhodnejšie úrokové sadzby a mesačné splátky, než aké by boli pri jednotlivých úveroch.

Umožňuje to znížiť celkové náklady na úver a ušetriť peniaze na mesačné splátky. Konsolidácia pôžičiek tiež umožňuje ľuďom, ktorí majú úver zaplatený, aby sa zbavili nesolventnosti. Tiež im pomáha predísť prípadnému negatívnemu ovplyvňovaniu ich finančnej histórie a umožňuje im ľahšie uzatvárať nové úvery, ak to budú potrebovať.

Konsolidácia pôžičiek Home Credit Slovakia nie je pre každého vhodná. Ľudia, ktorí majú veľký dlh a veľmi nízku úrokovú sadzbu, by nemali konsolidovať svoje pôžičky. Okrem toho, ľudia by mali mať na pamäti, že aj keď sú úrokové sadzby nižšie, celková suma, ktorú je potrebné zaplatiť, bude väčšia, pretože celková dĺžka záväzku bude dlhšia.

Konsolidácia pôžičiek je pre niektorých ľudí veľmi užitočným spôsobom, ako zmierniť finančné bremeno. Ak sa chcete dozvedieť viac o konsolidácii pôžičiek, mali by ste sa poradiť so svojím finančným poradcom alebo s bankou. Možná je aj navýšenie Home Credit pôžičky.

Ide o formu Home Credit pôžičky, pričom je možné zlúčiť pôžičky v celkovej hodnote až 25 000 eur. Home Credit konsolidácia pôžičiek sa dá vybaviť, podobne ako ostatné produkty, zaslaním formulára. Použiť sa dá kalkulačka Home Credit, do ktorej sa zadá suma pôžičiek, ktoré chce žiadateľ zlúčiť a tiež požadovanú výšku splácania.

Konsolidácia pôžičiek Home Credit Slovakia nie je pre každého vhodná. Ľudia, ktorí majú veľký dlh a veľmi nízku úrokovú sadzbu, by nemali konsolidovať svoje pôžičky.

Auto na splátky s Home Credit

S Home Credit je možné kúpiť si aj auto na splátky. Na splátky sa dá kúpiť osobný alebo úžitkový automobil podľa finančných možností záujemcu. Minimálna financovaná suma je 1 000 eur. Kúpiť je možné akékoľvek osobné auto, motorku alebo autodoplnky. Na auto doplnky je možné požičať si od 100 eur.

Doba splácania je od 2 do 7 rokov podľa výšky pôžičky a výšky splátky. Klienti majú aj možnosť predčasného splatenia. Pre získanie pôžičky je potrebné zadať údaje o zamestnávateľovi, môže sa vyžadovať aj potvrdenie o príjme.

Žiadosť o pôžičku na auto je možné podať online vyplnením formulára alebo telefonicky do 20 minút. Na stránke Home Credit vo formulári možno taktiež vyplniť údaje ako telefónne číslo, bydlisko a cenu auta, ktoré si chce klient kúpiť na splátky.

Home Credit – recenzie

Recenzie Home Credit boli pozitívne aj negatívne recenzie. Mnohí používatelia poznamenali, že Home Credit poskytuje rýchlu a jednoduchú cestu k financovaniu konkrétnych nákupov. Ďalší používatelia vyjadrili spokojnosť so službami zákazníckych služieb spoločnosti, ktoré boli opísané ako veľmi ústretové a profesionálne.

Na druhej strane, niektorí používatelia vyjadrili nespokojnosť s vysokými úrokovými sadzbami a poplatkami za služby spoločnosti Home Credit Slovensko.

Home Credit – kontakt, pobočky

Home Credit kontakt je možný e-mailom, telefonicky aj osobne na pobočkách. Tesco Home Credit kontakt už nie sú dostupné.

Po vzájomnej dohode spoločnosti TESCO STORES SR, a.s. a Home Credit Slovakia, a.s. sa spoločnosti rozhodli ukončiť spoločný projekt Tesco Finančné služby. Od 1. 4. 2023 tak prechádzajú všetky produkty aj komunikácia so zákazníkmi iba pod značku Home Credit. 

Pobočky Home Credit: Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Lučenec, Martin-Záturčie, Michalovce, Nitra, Nové Zámky, Poprad, Prešov – Sekčov, Prievidza, Trenčín, Trnava, Zvolen, Žilina

E- mail: posta@homecredit.sk

Home Credit infolinka:

 • Klientska Home Credit infolinka / blokácia karty: 0850 111 118, 0850 003 010
 • Auto na splátky: 0337 767 404
 • Vybavenie pôžičky: 0800 608 708
 • Predčasné splatenie pôžičky: 0850 333 444

Web: www.homecredit.sk

Sídlo spoločnosti: Home Credit, a.s., Teplická 7434/147, 921 22 Piešťany.